Explorer Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
=)) Ben bir kere bilerek ceza yedim o kadar. Onu yaptıktan sonra da zaten yapmasaydım daha iyi olurdu dedim =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Atajen x hesap sabiyi y de destek atan adam y kisisinin5 hesapla destek atması multi olmuyor mu biz 10 şövalye fazlasi olanlara dedik usta ip gitti cezaları kimler yedi ise iyi olsun hangisinde olduğu fark etmez hilesiz temiz olsun

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Gençler burada raporlar paylaşılır , normal konuşmalar için sizleri farklı bir platforma alalım .

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bak laf ebeliği yapmaya çalışıyorsun beni salak yerine koymaya çalışıyorsun yapma. Multiden destek atılıyorsa -ki savaş durumundan desteklerden haberim yok premium kasıp çıkıyorum- bu destek alan oyuncuyu kirletmez. Sana gelen destekleri bu multiden gelmiş deyip geri mi gönderiyorsun? Destek gelmiş köyünde tutuyor. Bu böyledir.
Buradan multiyi savunduğumu çıkarmaya da çalışmayın. Ben klandaki adamı multi yapıyor diye oyun başı şikayet etmiş adamım. Gönül ister ki herkes temiz oynasın.

lBuRkl

Mızrakçı
Dün burda bir liste yapıldı şimdi ben de bir liste yapıyorum hadi bakalım.
yegemen - saldırıya kapalı cezalı
siyahkusak - saldırıya kapalı cezalı
goldproton18 - saldırıya kapalı cezalı
sairalinde elendil - saldırıya kapalı cezalı

devamı gelecek ;)

Bengam
CaSaNoWa
thegirlwiththepearlshair
usta ip*
ÇılgınBıyık
ferhat1912
Poine***
SAMSUN
crackzz
öteki.adam
Lord posedion
erkut2

Bunlar sadece cezalilar yani bulabildiklerim bunların yanında usta ipin altinda falan kapanan saldiriya açik hesaplar cözülse herhalde rahat bi 30 vardir :))

DeletedUser46849

Ziyaretçi
A-team klanı siz tutturmussunuz da multi de multi yapıyo exp diye. ha 1 multi ha 20 multi. siz de cezaları alıp duruyonuz. bahane olarak yok ordan yedık bız yok bundan diyonuz. sonra bizimkilerin dedigi mi size bahane olarak geliyor ? ya da siz bahanelerinizi soylerken kendinize fena bi şekilde inanıyorsunuz ? ben anlamadım karam kafıştı.. :)

DeletedUser54286

Ziyaretçi
klan diışı destek kapalı olunca böyle olur olmayınca aileler hortlar (gene hortlamışlar ama..) bazan bu oyunu niye oynuyorum diye düşünüyorum ...sanırım bunları seviyoruz aslında

DeletedUser54407

Ziyaretçi
Bende ki raporları ne yapacaz birine versem atabilir mi ama aşırı çok bi 20 kadar var 9*9un tamamı şimdi12*12 yi temizliyorum ilgilenecek olan arkadaş varsa bana ulaşsın sabaha taze raporlar çıkacak.d

12x12 demişsin üstüme alınıyorum bak aaa

come here

DeletedUser46849

Ziyaretçi
Sorun şu. 7 klaniz. 8 kisi ceza yemis. Kimse mi dusunmuyor la bunlar 7 klan cok kisi olumca halince ihlal de olabilor baska nedenler de. Siz 2 -3 klansiniz yakinda bizim kadar ceza yemis olcak oyunculariniz. Kim burda multici ihlalci oluyor muamma..

lBuRkl

Mızrakçı
Sorun şu. 7 klaniz. 8 kisi ceza yemis. Kimse mi dusunmuyor la bunlar 7 klan cok kisi olumca halince ihlal de olabilor baska nedenler de. Siz 2 -3 klansiniz yakinda bizim kadar ceza yemis olcak oyunculariniz. Kim burda multici ihlalci oluyor muamma..

Benim bulabildiğim 11 kisi ceza yemiş onlar 3 günlük büyük hesaplar olduğu için Bunlarin altinda saldiriya açik sinirsiz yiyen hesaplari göz önünde bulundurmuyorsun herhalde yakalanan ortalama 30 hesap vardir ki

Bu yakalanan yakalanmayanlarin hatti hesabi yoktur

Bildiğiniz birşeyi inkar etmekte aptallik olsa gerek

DeletedUser46849

Ziyaretçi

Benim bulabildiğim 11 kisi ceza yemiş onlar 3 günlük büyük hesaplar olduğu için Bunlarin altinda saldiriya açik sinirsiz yiyen hesaplari göz önünde bulundurmuyorsun herhalde yakalanan ortalama 30 hesap vardir ki

Bu yakalanan yakalanmayanlarin hatti hesabi yoktur

Bildiğiniz birşeyi inkar etmekte aptallik olsa gerek
size hakaret etmedim mesajlarda. Bence siz konuyu bilip burda savasta basarili olmadiginiz icin burda farkli bi algi yaratmaya calisiyosunuz. Keske kpss olmasaydi da su worldde asilsaydm. Kpss sonrasi bi worldde gorusuruz elbet. Savas yapalim arkadaslar. Cene yormayalim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.