Explorer Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

lBuRkl

Mızrakçı
Sistem öyle birşey ki multi açilanlari göremiyorlar ip'ler farklı olduğu için anlaşilamiyor ki saçmaliktir

Adamlar 8 klan 4'ü rahat multi bi adam 15 tane açmiş oynuyor birde sonra oyunculuğunu savunacak oynadiğini saniyor ilahi adalet oyunda bile yok :)

DeletedUser58363

Ziyaretçi
Eskisi kadar güzel oynayan kalmadı zaten cezayı hak edenler cezasını bulur

myw**

Dük
Sistem öyle birşey ki multi açilanlari göremiyorlar ip'ler farklı olduğu için anlaşilamiyor ki saçmaliktir

Adamlar 8 klan 4'ü rahat multi bi adam 15 tane açmiş oynuyor birde sonra oyunculuğunu savunacak oynadiğini saniyor ilahi adalet oyunda bile yok :)

bu işlerin sonu gelmiycek hiç bi şekilde , bu oyunu oynayan insanların illaki içinde bi cocuk tuhu tarafı var kötü insan diyemeyiz lakin real hayattaki yaşam tarzı , hayatta diğer insanlara karşı başarısızlığı , iç dünyasında yaşadığı eziklik ve kendini küçük birisi olarak hissetmesi bu oyun platformunda saygı görmek ve hep göz önünde olmaya çalışmaları neticesinde bu gibi şeylere baş vuruluyor ve devamında buralara gelip beyfendice , hanımefendice şekilli yazılar yazarak bazen de kendince az ama öz olarak laf soktugunu sanarak kaliteli insan rolünü tamamlanmaya çalışılıyor , yaptıkları iş ortaya çıkınca tabiki çok gülüyoruz orasıda ayrı çok ta kaale almıyoruz bunları .Merak ettiğim şu bu şekilde pis işlerle kazanılan başarı insanı nasıl mutlu edebiliyor .Kendi kendisini nasıl tebrik edebiliyor anlamıyorum.Düşüncelerimi genel olarak belirtmek istedim , muhabbet açıldığı için yoksa bu klana yazılan bi yazı değil kesinlikle, herkeze iyi oyunlar hilesiz hurdasız oyun oynamaya çalışanlara kolay gelsin

DeletedUser58068

Ziyaretçi
bu işlerin sonu gelmiycek hiç bi şekilde , bu oyunu oynayan insanların illaki içinde bi cocuk tuhu tarafı var kötü insan diyemeyiz lakin real hayattaki yaşam tarzı , hayatta diğer insanlara karşı başarısızlığı , iç dünyasında yaşadığı eziklik ve kendini küçük birisi olarak hissetmesi bu oyun platformunda saygı görmek ve hep göz önünde olmaya çalışmaları neticesinde bu gibi şeylere baş vuruluyor ve devamında buralara gelip beyfendice , hanımefendice şekilli yazılar yazarak bazen de kendince az ama öz olarak laf soktugunu sanarak kaliteli insan rolünü tamamlanmaya çalışılıyor , yaptıkları iş ortaya çıkınca tabiki çok gülüyoruz orasıda ayrı çok ta kaale almıyoruz bunları .Merak ettiğim şu bu şekilde pis işlerle kazanılan başarı insanı nasıl mutlu edebiliyor .Kendi kendisini nasıl tebrik edebiliyor anlamıyorum.Düşüncelerimi genel olarak belirtmek istedim , muhabbet açıldığı için yoksa bu klana yazılan bi yazı değil kesinlikle, herkeze iyi oyunlar hilesiz hurdasız oyun oynamaya çalışanlara kolay gelsin

Oyun olsa bile ortada hak gasbı var buda hırsızlıkla eş değerdir oyunda yapan reelde de bu yollara başvurma olasılığı daha yüksektir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün burda bir liste yapıldı şimdi ben de bir liste yapıyorum hadi bakalım.
yegemen - saldırıya kapalı cezalı
siyahkusak - saldırıya kapalı cezalı
goldproton18 - saldırıya kapalı cezalı
sairalinde elendil - saldırıya kapalı cezalı

devamı gelecek ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
ofseçti de ban yedi hahahah

6nJD70.png

ofsetci de cezalıymış beyler hayalet geziyo forumda tikkat nedin :D:D:D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
uyarı almış arkadaş ne uyarısı olduğunu da artık destek ekibinin mesajında yazıyordur :)

lBuRkl

Mızrakçı

Aslında hata sorumlularda adam 11 tane şovalye li 11 köyden destek almis hepsi multi hani bas bas bağriyor belli bir şekilde adama verilen ceza 3 gün bukadar hafif bi ceza verirsen adam yapmiyacak mi tabiki yapar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Duru Abimi yıllardır tanıyorum premiumun oyuna bu denli etki etmediği zamanlarda bile liderliğe oynayan bir isimdi. Hiç multiden ban yediğini de görmedim.

O yaptı demiyoruz köyünde ki ona savunma atanlar yoksa frenzy zaten pre ile isi götürüyor.d

DeletedUser

Ziyaretçi
köyümde 14 tane şövalye var, 20 kişiden de destek var bendeki desteklerin hiçbiri multi değil de niye ondaki 11 şövalye illa multi ?

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Aslında hata sorumlularda adam 11 tane şovalye li 11 köyden destek almis hepsi multi hani bas bas bağriyor belli bir şekilde adama verilen ceza 3 gün bukadar hafif bi ceza verirsen adam yapmiyacak mi tabiki yapar.

post kasma la :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Siyahkusak 2.5 gun oldu sebebini anlayamadik ceza sebebini yarin açılır yegemen de savunma atmak için girdi ama hesabın sahibi vardı multi hesaba girmedi bakalım kimler ne cezalar alacak mayıs yağmurunun bileğine kuvvet.d

DeletedUser614

Ziyaretçi
O yaptı demiyoruz köyünde ki ona savunma atanlar yoksa frenzy zaten pre ile isi götürüyor.d

Ya yazdıklarınızın anlamını bilmiyorsunuz ya da ben okuduğumu anlamıyorum. "Frenzy ne zmn yiyecek merakla bekliyorum .d" şu cümleye göre multiyi yapanın Duru Abi olması lazım.
Ya da kuralları bilmiyorsunuz ve multiden atılan destek ile destek alan kişinin ban yemesini bekliyorsunuz.

Açık konuşayım. Keyfim yok. Foruma da bu aralar öylesine giriyorum fazla da tartışmaya niyetim yok. Sadece sevdiğim insanlara bulaşmayın kafi. Elinizde belge varsa bir sorun varsa açık açık yazın söyleyin zaten ona da bir şey diyemem, demem. Fakat bu şekilde zan altında bırakmaya yönelik konuşmalarda her zaman karşınıza ben çıkarım.

İyi forumlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.