EXIT

• Konuyu başlatan DeletedUser43362
  • Başlangıç tarihi

stilci

Baltacı
aşiret klanı kurmadığınız için şahsım adına size teşekkür ediyorum sırf dünyanın erken kapatılması için milyon tane klan kuran ekiplerde artık şu oyunun ne şekilde ilerlemesi gerektiğini anlasalar keşke..

KMKZ Wolf of the Seas

Kılıç Ustası
aşiret klanı kurmadığınız için şahsım adına size teşekkür ediyorum sırf dünyanın erken kapatılması için milyon tane klan kuran ekiplerde artık şu oyunun ne şekilde ilerlemesi gerektiğini anlasalar keşke..

önceden de vardı ama bu. Hatta tarihh boyunca vardı çünkü bu dediğin insanın doğası, hayatta kalma mücadelesi. Orta çağda da vardı bugünde var. Dolayısı ile oyunda da var. Ben bu oyunda önceden yoktu şimdi var denilebilecek sadece dünya özelliklerini söyleyebilirim. Onun haricinde bugün olan oyuncu özellikleri bundan 50 dünya önce ki oyuncularda da vardı. O sebeple size katılmıyorum. :)

VisneVotka

Mızrakçı
Artık bu konuda kilitlense mi sonuç olarak KOLPAÇİNO klanı ile ortak bir klan kurulup PİYADE olunacaktı şimdi olayın rengi değişti EXIT'ta KOLPAÇİNO oldu. :) :) :)

S.I.B.

Okçu
Artık bu konuda kilitlense mi sonuç olarak KOLPAÇİNO klanı ile ortak bir klan kurulup PİYADE olunacaktı şimdi olayın rengi değişti EXIT'ta KOLPAÇİNO oldu. :) :) :)

çok tez canlısınız çoook, Ya evde yoksan diye bir şarkı vardı sizi görünce aklıma geliyor.

S.I.B.

Okçu
7-6 karşılıklı goller devam ediyor bu maç uzatmalara gider

düşmanımı tanıyor ve küçümsemiyorum, bu yüzden uzatmalara sıcak bakmıyorum. ilk fırsatta bitireceğiz, Herşey planlandığı gibi. Hepimiz üniversiteli dünyanın ihtiyaçlarını, sürelerini ve pozisyonlarını biliyoruz. Tablo için ufak sürprizler hazırladım.

iyi olan kazansın.

eyesblack

Kılıç Ustası
Ceset alır

Bölgedeki en tecrübeli klan olarak ...

düşmanımı tanıyor ve küçümsemiyorum, bu yüzden uzatmalara sıcak bakmıyorum. ilk fırsatta bitireceğiz, Herşey planlandığı gibi. Hepimiz üniversiteli dünyanın ihtiyaçlarını, sürelerini ve pozisyonlarını biliyoruz. Tablo için ufak sürprizler hazırladım.

iyi olan kazansın.

Şahin sana staj yaptırsın azıcık ;):)

eyesblack

Kılıç Ustası
Şahinciğim adamın dibidir
Her worldde üzerine katarak geliyor

burada Nirvana yapar diye düşünüyorum bakalım kısmet

DeletedUser71781

Ziyaretçi

iyi olan kazansın.
Worldde yokum ki kazanayım :p