EXIT

• Konuyu başlatan DeletedUser43362
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
bg1998 çocuk aldı getirdi sizi YEK in başına bela etti. adam olsanız hesap silersiniz. w55 de kardeş klanınıza ne oldu da savaş açıyorsunuz? sizin nickerlerin hiç bir zaman unutulmayacak

Dışardan bakınca hoş gözükmese de belkide kendilerine göre haklı sebepleri vardır.Ama adam olsanız silersiniz olayı için şunu söylemek istiyorum hatırlayanlar olacaktır 51. dünyada adam olup silmek yerine farklı işler yapan birileri vardı bilin bakalım bunlar kimdi ? Yani kimse adamlık tan bahsetmesin .Etme bulma dünyası bu işler başarılar

Khaos X

Okçu
Herkes özgürdür.Kagit üzerinde özgur düşünceler sahip olabilirsiniz lâkin birine bir şey söylerken önce aynada kendinize söyleyin..

-Ares-

Baltacı
Rıdvan abi ben 15 yaşımdan beri şahin abilerin yanındayım.24 yaşına geldim.Hiç kötü niyetini görmedim.Siz anlaşamıyorsunuz gökhan abide yazmış bişeyler tam okumadım w51 e gönderme yapıyor sanırım ki ben orda köyü 1k büyütüp bıraktım..Hepinizi seviyorum ancak oyunumu oynuyorum.Dandik meselelerle uzun uzun kavga etmeyelim.Olan oldu herkes işine baksın

S.I.B.

Okçu
çok haklısın kardeşim, sizin gösterdiğiniz sağ duyuyu gösteremediğim içinde kusuruma bakmayın.

Konuyu ısrarla anlamadan dinlemeden üzerime geldiler ve küfürler duyunca bende detay vermek zorunda kaldım. anlaşmazlık exıt ve ceset arasında bir kaç oyuncunun birbirini küçük görmesinden ibaret. Israrlada bunu çözmeye çalıştım. Mevzu boyumu aştı.

Burada gereksiz detaylar verdiğim içinde kusuruma bakmayın. Bu zamana kadar susup bundan sonra bunları konuşmak çok yersiz oldu.

çok haklısın kardeşim, sizin gösterdiğiniz sağ duyuyu gösteremediğim içinde kusuruma bakmayın.

Konuyu ısrarla anlamadan dinlemeden üzerime geldiler ve küfürler duyunca bende detay vermek zorunda kaldım. anlaşmazlık exıt ve ceset arasında bir kaç oyuncunun birbirini küçük görmesinden ibaret. Israrlada bunu çözmeye çalıştım. Mevzu boyumu aştı.

Burada gereksiz detaylar verdiğim içinde kusuruma bakmayın. Bu zamana kadar susup bundan sonra bunları konuşmak çok yersiz oldu.
wp grubunda yeke küfret sonrada küfür yediğim doğrudur de akif te ne ka güzel yazmıştı

seni bilen herkes biliyor zaten adına tek iyi birşery diyen yok

Nebla

Acemi
Konuyu uzatmak istemiyorum herkes senin ne olduğunu anlamış zaten sadece yaptığın hareketi haklı göstermye çalışmak için benim adımı kullanmaktan vazgeç. Burdan bir sonuca ulaşamazsın

Gucci Gang

Mızrakçı
wp grubunda yeke küfret sonrada küfür yediğim doğrudur de akif te ne ka güzel yazmıştı

Ssini alıp buraya at kim kime nerede küfür etmiş hepimiz görelim he yok ssim yok ondan bundan duydum diyosan gereksiz bir konudan ileriye gidemez,ben 55e çok sonradan başladım sona doğru iyi bir kesim puanım yoktu ama o sıra sizin kesim puanları benim bile altımda kalıyodu burda yaptığınız tamamen gereksiz kendini haklı gösterme çabası kim kimin ne kadar emek verdiğini biliyor zaten daha fazla bu olayları konuşmanın anlamı yok yeni bir world yeni savaşlar herkese başarılar

Nebla

Acemi
kendini inandırdığın başka yalanın var mı varsa şimdi söyle halledelim sonra sağda solda adımı kullanma

Nebla

Acemi
tabi ki nasıl istersen

yek i bu kadar sevmiyorsunuz benim bu klanda olduğumu biliyorsun başladığından beri niye silip gitmedin yada niye klana girdin
hani öylesine başlamıştın kasmıyordun ya arkamızdan plan yapmıyordun ya bu kadar sevmediğin bir klana niye girdin ozaman berkay diplomasi ayarlamışmış falan filan bana hikaye anlatma 55 bitmiş ne kadar zaman olmuş hiç kimseye sesini çıkarmadın tam savaş zamanı düşmanımızla diplomasi yap sonra denk geldi benim öyle bir planım yoktu.İnandık tamam.

Demişsin ya bu insanlar dünya kapatmak için herşeyi yapar.Peki niye 55 bittiği gün bile beni telefonla arayıp bilgi alıyordun üniversiteyle ilgili. En kötüsü 2 günden birinde beni aramadın mı sen dünya kapamak için. Hem bana sinirlisin hem beni arıyorsun ama dünya kapamak hiç önemli değil senin için 'arkadaşlık ararsınız'.Çok kral hareket adını altın harflerle yazdırdın birkez daha.

Hadi şimdi bu gece herkesi dc ye topla yeni bir plan yap sabaha kadar çok seversin böyle şeyleri.

S.I.B.

Okçu
biriniz uzatmayalım der, biriniz kanıt ister, susacağını bilsem, hepsinin ekran görüntülerini atarım burayada nerdeeee,

zaten şuan yaşanan durum senin bu şizofrenilerin yüzünden yaşanıyor,

konuşmaya başlarkende izah ettim, exit olalım müttefik olalım, tansiyon düşünce yine konuşuruz.

'biz sana daha başlamadan söyledik' benzeri bir cümlen var, istersen atayım resmini.
Vuralım' diyeniniz var,
vs. bu resim buraya geldiğinde hadi vursunlar denildi. olay bundan ibaret.

ısrarla altında birşey arıyorsun. berkayın lafına inanarak bunu yapıyorsunuz.

yolunuz açık olsun :)

akifS*

Hafif Atlı

‘Yek sa bitti’ yazısına ‘Ne ka güzel’ yazdım evet. Ben Şenol abiye de yazdım durumu. Burada açıklayıp Berkay’ı rencide etmek istemiyorum kanka. ‘Buraya Levent Abi için girdim, gerekirse onunla silinirim’ dedim, öyle de olacak.

‘Yek sa bitti’ yazısına ‘Ne ka güzel’ yazdım evet. Ben Şenol abiye de yazdım durumu. Burada açıklayıp Berkay’ı rencide etmek istemiyorum kanka. ‘Buraya Levent Abi için girdim, gerekirse onunla silinirim’ dedim, öyle de olacak.
evet sen ona dedin bişey demiyorum zaten levent abin gil içinde savaşırsın onada laf yok rıdvanda bize orda hakaret etmiş ya küfür yedim diye bahane uydurmasın

arkadan sövmeye sövdünüz uzaztmayın açıkça savaşın

myw**

Dük
Rıdvan abi ben 15 yaşımdan beri şahin abilerin yanındayım.24 yaşına geldim.Hiç kötü niyetini görmedim.Siz anlaşamıyorsunuz gökhan abide yazmış bişeyler tam okumadım w51 e gönderme yapıyor sanırım ki ben orda köyü 1k büyütüp bıraktım..Hepinizi seviyorum ancak oyunumu oynuyorum.Dandik meselelerle uzun uzun kavga etmeyelim. Olan oldu herkes işine baksın.

Umutçum ben bu başlığa tesadüfen denk geldim. Dünyayı da olayı da bilmiyorum. Yorumda adam olup silseydiniz diyen kişiyi görünce keşke 51. dünyadada bu düşüncede olsaydılar die düşündüm . Çünkü dünyaya girip baktığımda hemen hemen aynı topluluğu görüyorum. Sen o dünyada preni kastın herhangi bir şeye dahil olmadın saolasın fakat beraber oynadığın herkes burdaki olaya benzer bir şeyin içinde oldu .Kimsede silip gitmedi aksine ellerinden gelen her türlü şey yaptılar saolsunlar