EXIT UFAK Bir OP

• Konuyu başlatan DeletedUser65454
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61463

Ziyaretçi
Binbir cefa cekerek yaptıgınız o gecekonduları vefasız şekılde tokıye kat karsılıgında hibe etmıssınız.
Kula Vefa gösterene bizde Ahde VEFA gösterdik. Malum günlük hayat yoğunluğu ve gerek haksız bulduğumuz kapanan hesaplarımız doğrultusunda karşılıksız verdiğimiz bi karardı

DeletedUser65487

Ziyaretçi

DeletedUser61463

Ziyaretçi
sen mi benle oynadın yanlışın var sen benle oynayamazsın
Sessiz olur musun lütfen, cidden kafa açıyorsun. Hayır yani sen yazdıkça burada birileri ucundan bucağından bi şeyler söylemeye devam ettikçe bu başlığa yazacağım ne yazık ki.

myw**

Dük
c8 de o nicke 1 2 davet ile ilgili yazmıstım gayet mantıklı bir kişiye benziyordu forumda neden saçma sapan şeyler yapıyor her tartışmanın içinde anlamadım ...

birde beraber oynadım diyebilmek için beraber saldırı karşılamak beraber bişiler yapmak anlamına gelir o nickteki çocuk ile alakamız bile yoktu , etkileşimimiz bile olmadı 2 satırdan fazla kelimemizde olmadı , oda sadece suna buna davet atarmısın gibi şeydi öyle bir yazı yazmış ki kim bu diyorum beraber oynadık diyebilecek :) , ama tekrar yazayım sen benimle oynayabilecek birisi değilsin hasbelkader udw de bulunmuş işte o kadar benim aklımdan bile çıkmış bile :)

DeletedUser61463

Ziyaretçi
Bak farkında isen bilmiyorum tabi zor farkına varman ama bile isteye nick vermedim arkadaş söylemiş eyvallah, lakin şahsıma oyunuma edilen laf dışında bi tartışmanın içerisinde bulunmadığımı az çok bakan baktığını görebilen gördüğünü okuyabilen anlayabilir. Lütfen en azından laf ederken cevap verebileceğimi değil vereceğimi bil konuşulmasını kapanmasını istiyorsan da yazma :)

DeletedUser65560

Ziyaretçi
Bak farkında isen bilmiyorum tabi zor farkına varman ama bile isteye nick vermedim arkadaş söylemiş eyvallah, lakin şahsıma oyunuma edilen laf dışında bi tartışmanın içerisinde bulunmadığımı az çok bakan baktığını görebilen gördüğünü okuyabilen anlayabilir. Lütfen en azından laf ederken cevap verebileceğimi değil vereceğimi bil konuşulmasını kapanmasını istiyorsan da yazma :)

İyide bu konunun başlarından op yapan klan raporları atmış,sonrasında arkadaşlar kendi düşüncelerini yazmış ve sen gelip @sntone 'ye laf sokmaya çalışmışsın.Bunu da az çok bakan, baktığını görebilen, gördüğünü okuyabilen her insan anlayabilir.

DeletedUser61463

Ziyaretçi
İyide bu konunun başlarından op yapan klan raporları atmış,sonrasında arkadaşlar kendi düşüncelerini yazmış ve sen gelip @sntone 'ye laf sokmaya çalışmışsın.Bunu da az çok bakan, baktığını görebilen, gördüğünü okuyabilen her insan anlayabilir.
Şuan senin yaptığının aynı dışında ne yaptım mesela ?

myw**

Dük
nickini versen ne vermesen ne sonuc olarak sen benle falan oynamadın boş muhabet nasıl yapırlır kendisinden gördüm demen için en azından 2 3 cümle konuşmak lazım öyle bir şeyde olmadı yani alakamız olmadı ki klandaki 200 300 kişiden biriymişssin hepsi o kadar , gelip benden bişi görebileceğim bir durumumuz yokken neden böyle yazdın cok saçma yazmak için yazmışın neyse yoksay tuşuna basalım da bedava tantana yapma cidden boş lakırtıymışssın

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Araman için illa vurmam gerekiyorsa hemen başlayalım.

Ben sana diyorum elma sen diyorsun armut :D
0014465_eastland-kopek-dudugu.png