Exelansx larından alıntı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Senin yazılarına cevap vermeye gerek bile duymuyordum ama Eşkiya adını geçirince mecburen cevap vermek zorunda kalıyorum. Eşkiya diye bir klan olduğundan haberin bile yokken benim oynamışlığım vardır. Eşkiya oyuncusu olmakla övünmenden de memnunum yalnız saygısızlık yapmadan düşüncelerini yazma becerisi gösterirsen buna da memnun olurum ok.

Benim yazilarima cevap verebilecek kapasiten olmadigi icin cevap veremiyorsundur ;)

Evet ben bu oyuna .net ten sonra baya geç basladim haberim yoktu . Yalniz senin oynamisligindanda kimsenin haberi yok o nasil olacak :p

MTK 136

Casus
Gökhan o klanın bizimle hiç bir alakası yoktu bang klanı bizim iyi bir dostumuz bu doğru ama o bang klanı bu bang klanı değildi
Tek kaşarlı tost egemeni tanırmısın bilmiyorum onun kurduğu bang klanı bizim 26 da müttefiğimizdi.OriqinaL , televole diğer yöneticileri bunlardı.

Ben buraya kimi getirdiysem ŞAMAN ismi altındaydı. Ekstra klan getirmek istesem bizim klanda kaç klan kurucusu yöneticisi vardı sizlerde görmüşsünüzdür.Ben saf saf buraya teke tek savaşıp savaş bitincede çekip gideriz diye millete klan fazla oyuncu getirmeyin 5 i geçmesin getireceklerinizin sayısı derken bu arkadaşlar nufus dairesine gidip soy ağaçlarını çıkartmışlar :)) hadi 10 -15 klan getirirsin buda anlaşılır birşey ama gidip 3. şahısları bu savaşa dahil etmek için ağlarsan o zaman bende gelir olanı biteni daha net bir şekilde vurgulayarak anlatırım.

Bu world de olan herkes kimin ne yaptığını biliyor burda olmayıp formu okuyanlara hayal dünyalarındaki gibi hikayeler anlatmalarına izin vermem.

Birde buraya gelip yok sisi yok ss diye mevzularla beni tehdit edenler görüyorum komiksiniz :) elinizde varsa böyle bir şey koyunda bende göreyim.

Neyse daha yazmak istemiyorum.Mevzu gereğinden fazla uzadı. Tahrik edici yazı yazılırsa gelir cevabını veririm.

Toplayın köyleri word ü kapatın tartışma yaratarak beni de yormayın.

Kalın sağlıcakla.
bişey diyip kaçıcam sadece ,6-7 klan felandık 15 klan değildik

DeletedUser4520

Ziyaretçi
dünya başında kıta merkezinde bank diye klan vardı bunları kim getirdi bilmem kaç klanlardı sonra v.i,p sonra başka bişiler oldular bir sorun isterseniz

nickinizi görünce anımsadım siz 36 da yek te olup sonra klandan cıkıp olugunuz klana saldıranlardan birisi değilmiydiniz

ben klandan çıktım ama kimseye saldırmadım aksine ben çıkar çıkmaz yek tekiler saldırdı el kindiyede sorabilirsiniz köylerdeki askerleri kendi köylerimde kestirip evresema kocaarslanehmet ve bi kaç kişiye dağıtacaktımki ayyash ın elemanları el kindi denmi duydular ne hikmetse köylere yamuldular ben saldıracak olsam direk ayyash a dalardım klandan çıkıpta

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Bu başlık altında ki mesajların tümünü bastıracağım. İyi satar ha.

DeletedUser66549

Ziyaretçi
Saaa ben geldim şamanı tekrar ayaklandırıcam erhanı abdiyi ben toplicam :p

DeletedUser62556

Ziyaretçi
bişi sorucam la w32 de bizde vardık penguen ekibi eşkiya klanında. dejavuyu sag al tarafta tutuyorduk. bu anlattıgınız olaylar nerede oldu sol tarafta mı :D en son kubilay silince ghost du galiba nicki bizim sınırda bitmişti