Exelansx larından alıntı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser4520

Ziyaretçi
O klanları biz getirmedik adamlar icimizde ufak tefek klanlar saman olmak istemisler selcuk ustada strateji geregi saman yapmış o şaman yapmasa zaten siz ellem eder kullem eder bi cephede oralarda açtirirdiniz akrep tarafinda ve.mir tarafinda oldugu gibi

DeletedUser4520

Ziyaretçi
W32 den bahseden patron neyin patronuysa artik dejavu sınırını tutan ben ve ekibimin yanisira surprise burak ve bi kac kisiydi ne senden ne klandan bi tane destek bize geldimi sinestro burak gelsin yazsin orada camelot18 burak bize 1 tane mızrak destek attırmışmı kendi savunmamızla 7/24 online takilip bi otaraf bi bu taraf kaydirarak sın8r tutuyorduk w32 de bi halta faydası olmayan gelip burada ahkam kesmesin gitsin önce burak ustaya sorsun sonra burada ne yazacaksa yazsin

DeletedUser65696

Ziyaretçi
W32 den bahseden patron neyin patronuysa artik dejavu sınırını tutan ben ve ekibimin yanisira surprise burak ve bi kac kisiydi ne senden ne klandan bi tane destek bize geldimi sinestro burak gelsin yazsin orada camelot18 burak bize 1 tane mızrak destek attırmışmı kendi savunmamızla 7/24 online takilip bi otaraf bi bu taraf kaydirarak sın8r tutuyorduk w32 de bi halta faydası olmayan gelip burada ahkam kesmesin gitsin önce burak ustaya sorsun sonra burada ne yazacaksa yazsin

beni bi sen anladın onuda yanlış anladın :))

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Selçuk denilen şahsına münhasır eleman gelmiş burada hala laga luga yapıyor çünkü ne yaşının ne kalıbının adamıdır.. Adam değildir demiyorum sadece 13-15 lik ergenlerden farkı yoktur demek istiyorum..

ONGA klanının yanında yer alacak her klanı düşman ilan ederken bugünlerin geleceğini düşünememiş olmakta senin kıt görüşlülüğün bir göstergesiydi.. Gelmiş burada hala daha artistlik konuşmalar peşindesin .. EZİLDİNİZ , GÖMÜLDÜNÜZ, BÜKÜLDÜNÜZ bu durum açık ve nettir.. "Acı çekerek ölmektense silerek gidiyoruz, tebrik ederiz" diyeceğine hala daha laf salatası yapıyorsun.. Bugüne kadar forumda tek mantıklı cümle kurmadın ya da havadan laf salatası olan postalar dışında bir şey yapmadın ki senin gibi yaşının kalıbı olmayan bir mahlukat için özellikle toplanalım... Özellikle sadece yazdıklarından alıntı yaparak bir başlık açtım altına yorum dahi eklemedim ki pisleşmeyelim KENDİ YAZDIKLARINA BAKIP UTANIRSIN dedim ki sende YÜZ yok ki utanasın gelmiş boş boş konuşuyorsun.. ŞAMAN denilen klan benim ilk kez gördüğüm , sende ilk kez burada farkına vardığım bir elemansın .. Seni GÖMDÜK diye ne ben havai fişekler atarım ne sevinirim.. Sadece psikolojik olarak EZİLDİNİZ, savaş anlamında da iyiden iyiye EZİLECEĞİNİZİ düşündüğünüz için gidiyorsunuz.. Bizlerde gönül rahatlığıyla sileceğimiz zamanı kolluyoruz..

Bu worldün olayı da şudur..

World başında Erhan'a hiç kimse güvenmezken , Erhan'ın bana olan güveni , benim ona olan güvenim tamdı.. Kaldı ki bunu seninle yaptığı telefon görüşmelerinde sana bile söyledi ;) NARCOS klanından özellikle bizim Gökhan'a itimatımız, Gökhan'ın bize olan itimatı NARCOS'un da olası DİRİLİŞ'e karşı hareketinin önüne geçti.. Zaten Erhan'da ONGA ile oynamaya gelen ama klan kurması gerektiği için klan kuran , aktif yönetici olarak ise bizim klanımızın yöneticileri olan deathwarrirorr ömer ve İhtiyarın paslı kılıcı ümit arkadaşımızın olduğu bir klanımızdı.. Bu güven olaylarını hallettikten sonra Erhan yürüdü =) ve özellikle seninle oynadı oynadı.. Benim Erhan'ı kendi kurduğu klandan atmamdan , sürekli klan isimlerinin değişmesi hep seninle oynamak içindi .. Sende her seferinde MECBUR yine bizim olan kapıya geldin.. Bizlerde oynamaya devam ettik.. Planlarını senden dinledik.. SOAnın başındakilerde senin bu saflığına bir yere kadar dayanabildi tabii .. Forumda o kadar atar gider yapan ergenler takımı ezilip bükülmek , başka klanlardaki arkadaşlarını ayartma çabaları , gidip o bu klana yalvarma olaylarına daha fazla katlanamadılar ve sildiler.. Bizler ise world başından bu yana PAKT olduğumuz herkes ile uyum içerisinde birbirimizi düşünerek hareket ettik ve aramızı kimsenin bozmasına müsade etmedik..Çok istediniz çok oynadınız , OCEAN'dan , NARCOS içindeki oyunculara , ONGA içindeki bazı ekiplerden, MİR bölgesindeki bir takım ekiplere kadar çok uğraştınız ama sonuç ortada .. Bu süreçte de en büyük zorlukları ve en büyük mücadeleyi MİR KLANLARI ve oyuncuları verdi .. Kişisel mücadele olarak ERHAN , klan mücadelesi olarak MİR klanları herkesten bir adım öndedir.. Onları da ayrıca tebrik ediyorum..

myw**

Dük
O klanları biz getirmedik adamlar icimizde ufak tefek klanlar saman olmak istemisler selcuk ustada strateji geregi saman yapmış o şaman yapmasa zaten siz ellem eder kullem eder bi cephede oralarda açtirirdiniz akrep tarafinda ve.mir tarafinda oldugu gibi

dünya başında kıta merkezinde bank diye klan vardı bunları kim getirdi bilmem kaç klanlardı sonra v.i,p sonra başka bişiler oldular bir sorun isterseniz

nickinizi görünce anımsadım siz 36 da yek te olup sonra klandan cıkıp olugunuz klana saldıranlardan birisi değilmiydiniz

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Sana hayallerinle başarılar nart beyfendi.Yok kapı kapı gezmişim :) kendinizle karıştırmayın la beni
ben buraya 2 klan olarak geldim.Siz 8-10 klan onga 5-6 klan diriliş olarak geldiniz.10*15 klan olarak gelmenize rağmen 2 klanla gelen ŞAMAN a karşı savaşmaya yüreğiniz yoktu. World de ağlamadığınız klan kalmadı.Ama bu ağlamalar size göre strateji değil mi :)

Yok Erhana çok güvenmiş gökhanda ona çok güvenmiş sonra mir gelip hepsine güvennmiş :)))

La desene ŞAMAN la bire bir savaşmaya yemedi gidip ağladım adamlara diye :)

Bu world e giren klanlar belli kimin kiminle girdiğide belli sonra kimin kime yamandığıda

diriliş onga toplam 15 civarı klanla ŞAMAN a karşı savaşmak için girdi buraya ŞAMAN da bu ikisiyle savaşmak için 2 klan getirdim.Sonra nart beyin anlattığı gibi o ona güvendi bu buna ama onga ve diriliş bir kendine güvenemedi. Bütün world e ağlayarak savaş kazanmaya çalıştı. Başarılıda oldu Tebrik ederim.

Soa ya bile yazdınız la ŞAMAN la savaşın diye :)

Sizi anlıyorum kendi başınıza bugüne kadar hiç bir haltı becerememiş kişilersiniz ve kendinizi iyi tanıyorsunuz bizim karşımızda hiç bir şansınız yoktu bunu en iyi siz biliyorusunuz:)

dehşetinden ahıskasına , gazap klanından akrebine bile ağlamadınız mı ?

Benim tek bir yazımı yada konuşmamı bulamazsın. Müttefiğim olan SOA dahil hiç bir klana sizinle savaşımız için yardım istediğimi gösteren .Bunu göremezsin nart bey neden mi ben siz değilim başkasının şeyiyle yapılan işten kendime medet ummam.

Ama siz world deki bütün klanlara ağladınız yetmedi bizim klandaki adamlara bile yazdınız kime ne yazdınız bana gelmiyor mu sanıyorsunuz.Siz tabi kendiniz zoru gördümü düşmana satmayacağınız birşeyiniz olmadığı için karşınızdakileride kendiniz gibi sandığınızdan belki ikna ederiz diye yazarsınız sonrada zarf attım diye buralarda gerine gerine gezersiniz.

Nart biraderim bak buraya gelip şizofrenik veletler gibi yazdığın bu saçmalıkları ancak kendi çevrendeki yalaklarına yedirirsin. Burda zart zurt etmekle oyuncu olunsaydı en çok postu olan heralde her worldü alırdı :))))

Nediyorum bu güne kadar bu oyunda ne halt ettiyseniz oyuncu dosyası diye birşey var orda yazıyor.Bırakın boş geyiği kimin ne ederi olduğunu görmek isteyen oyuncu dosyasına bakar nerde kiminle savaşmış kimlerden köy almış kimlere köy kaybetmiş hepsi orda yazılı kendi klanını toplamaktan barbar toplamaktan başka bir halt edemeyenlerede prim yaptırmayın benden sizede son tavsiye bu olsun :))

DeletedUser63797

Ziyaretçi
Sana hayallerinle başarılar nart beyfendi.Yok kapı kapı gezmişim :) kendinizle karıştırmayın la beni
ben buraya 2 klan olarak geldim.Siz 8-10 klan onga 5-6 klan diriliş olarak geldiniz.10*15 klan olarak gelmenize rağmen 2 klanla gelen ŞAMAN a karşı savaşmaya yüreğiniz yoktu. World de ağlamadığınız klan kalmadı.Ama bu ağlamalar size göre strateji değil mi :)

Yok Erhana çok güvenmiş gökhanda ona çok güvenmiş sonra mir gelip hepsine güvennmiş :)))

Bu world e giren klanlar belli kimin kiminle girdiğide belli sonra kimin kime yamandığıda

diriliş onga toplam 15 civarı klanla ŞAMAN a karşı savaşmak için girdi buraya ŞAMAN da bu ikisiyle savaşmak için 2 klan getirdim.Sonra nart beyin anlattığı gibi o ona güvendi bu buna ama onga ve diriliş bir kendine güvenemedi. Bütün world e ağlayarak savaş kazanmaya çalıştı. Başarılıda oldu Tebrik ederim.

Sizi anlıyorum kendi başınıza bugüne kadar hiç bir haltı becerememiş kişilersiniz ve kendinizi iyi tanıyorsunuz bizim karşımızda hiç bir şansınız yoktu bunu en iyi siz biliyorusunuz:)

Benim tek bir yazımı yada konuşmamı bulamazsın. Müttefiğim olan SOA dahil hiç bir klana sizinle savaşımız için yardım istediğimi gösteren .Bunu göremezsin nart bey neden mi ben siz değilim başkasının şeyiyle yapılan işten kendime medet ummam.

Ama siz world deki bütün klanlara ağladınız yetmedi bizim klandaki adamlara bile yazdınız kime ne yazdınız bana gelmiyor mu sanıyorsunuz.Siz tabi kendiniz zoru gördümü düşmana satmayacağınız birşeyiniz olmadığı için karşınızdakileride kendiniz gibi sandığınızdan belki ikna ederiz diye yazarsınız sonrada zarf attım diye buralarda gerine gerine gezersiniz.

Nart biraderim bak buraya gelip şizofrenik veletler gibi yazdığın bu saçmalıkları ancak kendi çevrendeki yalaklarına yedirirsin. Burda zart zurt etmekle oyuncu olunsaydı en çok postu olan heralde her worldü alırdı :))))

Nediyorum bu güne kadar bu oyunda ne halt ettiyseniz oyuncu dosyası diye birşey var orda yazıyor.Bırakın boş geyiği kimin ne ederi olduğunu görmek isteyen oyuncu dosyasına bakar nerde kiminle savaşmış kimlerden köy almış kimlere köy kaybetmiş hepsi orda yazılı kendi klanını toplamaktan barbar toplamaktan başka bir halt edemeyenlerede prim yaptırmayın benden sizede son tavsiye bu olsun :))

Klanın başında olup kesim puanın belli abi diyorum bak hala saygısızlık etmek istemiyorum ama sen ne içiyorsan kafası harbiden güzel şimdi klanlar.org u bırakta sözünü tut ha o yürek ve şeref varsa hadi eyvalllah

DeletedUser65086

Ziyaretçi

10 15 klanmi gelmisiz :) Kendi klanini bile takip edemeyen adamdan bu beklenirdi zaten . 10 15 kişi geldik desek daha dogru olur saniyorum . World basinda Fame diye 15 kisilik bir klan ile basladik . Eskiya ekibinden dostlarimiz . Sonrasinda ONGA nin kitaya gelmesi ve bazi arkadaslarimizin irtibati ile ONGA ismi altinda toplandik . Toplam 4 klan etmiyorduk . Sizin 2 klan girip 12 klan sildiginiz gibi bizde aramiza oyuncular dahil ettik . Normaldir bu zaten , 100 klan olup bizi yiktiniz diye ağlamana gerek yok .

Sende birşey daha var , yaş ilerlediginden dolayidir sanirim , bunuyorsun ( unutuyorsun ) . Şaman ile teke tek savasacagimizi ONGA vs SAMAN altinda söyledik ve savada hicbir sekilde kimseyi sokmadik . Taki NARCOS tarafimizda ve SOA tarafinizda olana kadar . SOA , MR BEY diye bildigimiz bir klani taraflarina cekip BOA yapti . BOA klanlarinin bize saldirmasi sonucunda DUNYA savaşi baslamis bulundu . Onlar bize saldirana kadar biz Soaya 1 tane kami atmadik . Durumlar eşit olsun istedik . Ki zamaninda forumda 5vs1 de kapisiriz diyen adam gelmis burada 15 klandiniz yaniniza narcosu aldiniz , dirilis vurdu falan demeye başlamiş . Silen forumu aglama duvarina cevirmesin diyende sendin , neden ağliyorsun :) Kimseyi burada aglayarak yanina cekemessin . Zira forumda ağlayanlari sevmez klanlar ahalisi ;)

Bizim oyunculugumuzu sen bilmessin , baban öldü . Ameliyat oldun falan derken saldirmadik sana , iyi niyet gostergesidir bunlar . Bizim oyun anlayışımız , rakip olsa dahi insanlıktır . Sen bilmezsin , ama öğren .

Hangi worldde başarı saglamısiz , hangi worldde kimlerden köy almisiz bunlari sadece bizimle oynayan rakiplerimiz bilir . Twstats'e nick yazinca herseyi gostermiyor çunku herkes ayni hesabiyla oynamiyor . Fazla uzaga gitme , 25 de oynayan Alarm klanina sor bizi , RSPAWN klanina sor . Bu klanlar senin capinin 10 kat daha fazlasi emin ol . Biz bu klanlar ile savastik ve basari yakaladik . ŞAMAN kim bu worldde duydum inan :) Ama insanlara EŞKIYA nasil bir klan , oyunculari nasil , hangi worldlerde basari sagladilar , hangi worldlerde 3 cephede savastilar ama pes etmediler diye bir sor . Eminim gereken cevabi alirsin .

Dehşete ve akrebe aglamadik , keza zaten bunlar bizim klanlarimiz :) Dehseti klaniniz yapip icinizden bedavaya köy topladiklarini yazsam kizmassin sanirim , senin çapın ne biliyormusun . Koca bir Hiç . Ağladiniz dediginiz klanlarin basindakiler bizim yoneticilerimiz zaten ;) Oyunumuzun bir parcasi oldugun icin gurur duy diye yaziyorum bunlari sana . ;)

Insanlar strateji gereği barbar toplar , elinde mis çok olur barbar toplar . Klanindan oyuncu birakir onu toplar , toplar yavrum toplar . Sanki Siz biraktiginiz oyuncularin koylerini toplamamis gibi konusuyorsunuz , normal séyler bunlar . Ben cikip sana su hesabimiz birakti toplayin demem . Ayni sekilde sizde bana su hesabimiz birakti toplayin demezsiniz . O yüzden bu konulardan vurmaya calismayin , keza ne kadar oyun bilginiz oldugu apacik ortaya cikiyor .

O yüzden post atmak icin atma , seyirciye oynama . Bu platformda hem oyunda , hem forumda cok adam gömdüm . Senide gömerim uykularin kacar , ne yazsam diye dusunur durursun . Yazar yazar silersin . Sonra sacmalarsin , sacmaladigin yerdende üzerim seni . O yuzden umrumda degil senin örümcek beynin !

Ağlamayın yeter ;)

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Benim tek bir yazımı yada konuşmamı bulamazsın. Müttefiğim olan SOA dahil hiç bir klana sizinle savaşımız için yardım istediğimi gösteren .Bunu göremezsin nart bey neden mi ben siz değilimbaşkasının şeyiyle yapılan işten kendime medet ummam.

Ssleri atayim mi selcuk abi mdksmzosnd

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ahıska ...
honor
s7

ama.adamlar.mantik çok güzel full savunma oynayalim

DeletedUser65977

Ziyaretçi
10 15 klanmi gelmisiz :) Kendi klanini bile takip edemeyen adamdan bu beklenirdi zaten . 10 15 kişi geldik desek daha dogru olur saniyorum . World basinda Fame diye 15 kisilik bir klan ile basladik . Eskiya ekibinden dostlarimiz . Sonrasinda ONGA nin kitaya gelmesi ve bazi arkadaslarimizin irtibati ile ONGA ismi altinda toplandik . Toplam 4 klan etmiyorduk . Sizin 2 klan girip 12 klan sildiginiz gibi bizde aramiza oyuncular dahil ettik . Normaldir bu zaten , 100 klan olup bizi yiktiniz diye ağlamana gerek yok .

Sende birşey daha var , yaş ilerlediginden dolayidir sanirim , bunuyorsun ( unutuyorsun ) . Şaman ile teke tek savasacagimizi ONGA vs SAMAN altinda söyledik ve savada hicbir sekilde kimseyi sokmadik . Taki NARCOS tarafimizda ve SOA tarafinizda olana kadar . SOA , MR BEY diye bildigimiz bir klani taraflarina cekip BOA yapti . BOA klanlarinin bize saldirmasi sonucunda DUNYA savaşi baslamis bulundu . Onlar bize saldirana kadar biz Soaya 1 tane kami atmadik . Durumlar eşit olsun istedik . Ki zamaninda forumda 5vs1 de kapisiriz diyen adam gelmis burada 15 klandiniz yaniniza narcosu aldiniz , dirilis vurdu falan demeye başlamiş . Silen forumu aglama duvarina cevirmesin diyende sendin , neden ağliyorsun :) Kimseyi burada aglayarak yanina cekemessin . Zira forumda ağlayanlari sevmez klanlar ahalisi ;)

Bizim oyunculugumuzu sen bilmessin , baban öldü . Ameliyat oldun falan derken saldirmadik sana , iyi niyet gostergesidir bunlar . Bizim oyun anlayışımız , rakip olsa dahi insanlıktır . Sen bilmezsin , ama öğren .

Hangi worldde başarı saglamısiz , hangi worldde kimlerden köy almisiz bunlari sadece bizimle oynayan rakiplerimiz bilir . Twstats'e nick yazinca herseyi gostermiyor çunku herkes ayni hesabiyla oynamiyor . Fazla uzaga gitme , 25 de oynayan Alarm klanina sor bizi , RSPAWN klanina sor . Bu klanlar senin capinin 10 kat daha fazlasi emin ol . Biz bu klanlar ile savastik ve basari yakaladik . ŞAMAN kim bu worldde duydum inan :) Ama insanlara EŞKIYA nasil bir klan , oyunculari nasil , hangi worldlerde basari sagladilar , hangi worldlerde 3 cephede savastilar ama pes etmediler diye bir sor . Eminim gereken cevabi alirsin .

Dehşete ve akrebe aglamadik , keza zaten bunlar bizim klanlarimiz :) Dehseti klaniniz yapip icinizden bedavaya köy topladiklarini yazsam kizmassin sanirim , senin çapın ne biliyormusun . Koca bir Hiç . Ağladiniz dediginiz klanlarin basindakiler bizim yoneticilerimiz zaten ;) Oyunumuzun bir parcasi oldugun icin gurur duy diye yaziyorum bunlari sana . ;)

Insanlar strateji gereği barbar toplar , elinde mis çok olur barbar toplar . Klanindan oyuncu birakir onu toplar , toplar yavrum toplar . Sanki Siz biraktiginiz oyuncularin koylerini toplamamis gibi konusuyorsunuz , normal séyler bunlar . Ben cikip sana su hesabimiz birakti toplayin demem . Ayni sekilde sizde bana su hesabimiz birakti toplayin demezsiniz . O yüzden bu konulardan vurmaya calismayin , keza ne kadar oyun bilginiz oldugu apacik ortaya cikiyor .

O yüzden post atmak icin atma , seyirciye oynama . Bu platformda hem oyunda , hem forumda cok adam gömdüm . Senide gömerim uykularin kacar , ne yazsam diye dusunur durursun . Yazar yazar silersin . Sonra sacmalarsin , sacmaladigin yerdende üzerim seni . O yuzden umrumda degil senin örümcek beynin !

Ağlamayın yeter ;)
Aman beni dahil etmeyin bir yanlışı düzeltip kaçacam bu boa olayını sende bilirsin ki bizden size geçen oyuncular oldu şimdi çoğu silindi

O oyuncular içimizde kızamık gibi belirdi yani masmavi alanda kırmızı renk sonradan da bunu fırsat bilip 1-2 köy aldılar ama devamını getirmediler yalan yok bizde bu böyle olmaz içimizde tutamayız dedik bunları temizledik sonradan mevzu ilerledi :) şamanın yanında girdik

myw**

Dük
dünya başında merkez de bang diye klan vardı sayıları 10 falan dı bunlar kimin için gelmişti acaba kimlerle diplomasi yaptılar kimlere karşı savaşmaya çalıştılar unuttunuz mu ? Dünyanın ilerleyen aşamasında v.i.p oldular sonra yok olup gittiler ve bu günlere kalamadılar onlar kimdi neciydi kimin yandaşçısıydı :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
dünya başında merkez de bang diye klan vardı sayıları 10 falan dı bunlar kimin için gelmişti acaba kimlerle diplomasi yaptılar kimlere karşı savaşmaya çalıştılar unuttunuz mu ? Dünyanın ilerleyen aşamasında v.i.p oldular sonra yok olup gittiler ve bu günlere kalamadılar onlar kimdi neciydi kimin yandaşçısıydı :)

Gökhan o klanın bizimle hiç bir alakası yoktu bang klanı bizim iyi bir dostumuz bu doğru ama o bang klanı bu bang klanı değildi
Tek kaşarlı tost egemeni tanırmısın bilmiyorum onun kurduğu bang klanı bizim 26 da müttefiğimizdi.OriqinaL , televole diğer yöneticileri bunlardı.

Ben buraya kimi getirdiysem ŞAMAN ismi altındaydı. Ekstra klan getirmek istesem bizim klanda kaç klan kurucusu yöneticisi vardı sizlerde görmüşsünüzdür.Ben saf saf buraya teke tek savaşıp savaş bitincede çekip gideriz diye millete klan fazla oyuncu getirmeyin 5 i geçmesin getireceklerinizin sayısı derken bu arkadaşlar nufus dairesine gidip soy ağaçlarını çıkartmışlar :)) hadi 10 -15 klan getirirsin buda anlaşılır birşey ama gidip 3. şahısları bu savaşa dahil etmek için ağlarsan o zaman bende gelir olanı biteni daha net bir şekilde vurgulayarak anlatırım.

Bu world de olan herkes kimin ne yaptığını biliyor burda olmayıp formu okuyanlara hayal dünyalarındaki gibi hikayeler anlatmalarına izin vermem.

Birde buraya gelip yok sisi yok ss diye mevzularla beni tehdit edenler görüyorum komiksiniz :) elinizde varsa böyle bir şey koyunda bende göreyim.

Neyse daha yazmak istemiyorum.Mevzu gereğinden fazla uzadı. Tahrik edici yazı yazılırsa gelir cevabını veririm.

Toplayın köyleri word ü kapatın tartışma yaratarak beni de yormayın.

Kalın sağlıcakla.

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Gökhan o klanın bizimle hiç bir alakası yoktu bang klanı bizim iyi bir dostumuz bu doğru ama o bang klanı bu bang klanı değildi
Tek kaşarlı tost egemeni tanırmısın bilmiyorum onun kurduğu bang klanı bizim 26 da müttefiğimizdi.OriqinaL , televole diğer yöneticileri bunlardı.

Ben buraya kimi getirdiysem ŞAMAN ismi altındaydı. Ekstra klan getirmek istesem bizim klanda kaç klan kurucusu yöneticisi vardı sizlerde görmüşsünüzdür.Ben saf saf buraya teke tek savaşıp savaş bitincede çekip gideriz diye millete klan fazla oyuncu getirmeyin 5 i geçmesin getireceklerinizin sayısı derken bu arkadaşlar nufus dairesine gidip soy ağaçlarını çıkartmışlar :)) hadi 10 -15 klan getirirsin buda anlaşılır birşey ama gidip 3. şahısları bu savaşa dahil etmek için ağlarsan o zaman bende gelir olanı biteni daha net bir şekilde vurgulayarak anlatırım.

Bu world de olan herkes kimin ne yaptığını biliyor burda olmayıp formu okuyanlara hayal dünyalarındaki gibi hikayeler anlatmalarına izin vermem.

Birde buraya gelip yok sisi yok ss diye mevzularla beni tehdit edenler görüyorum komiksiniz :) elinizde varsa böyle bir şey koyunda bende göreyim.

Neyse daha yazmak istemiyorum.Mevzu gereğinden fazla uzadı. Tahrik edici yazı yazılırsa gelir cevabını veririm.

Toplayın köyleri word ü kapatın tartışma yaratarak beni de yormayın.

Kalın sağlıcakla.

Şaman ekibinden kimseden saldiri almadik biz zaten , baska ekibin kuruculari ve baska ekibin oyuncularindan saldiri aldik sadece , buda demek oluyorki siz zaten Şaman bünyesinde birsey yapamazdiniz . Ha olaki bizi yenseydiniz forumda 5000 tane konu acardiniz eminim . Eşkiyayi getirdiler yine yenemediler derdiniz , 43 de Eşkiya ekibini gömdük derdiniz . Sencede bizi yendikten sonra hesap sileceginimi dusunuyordun , kendini kandirirsin sadece . Buradaki insanlari salak yerine koymaktan vazgec .

Sizinle oynayan kurucularin bana yazmis oldugu mesajlar mevcut , istersen sana oyundan atabilirim , senin ve ekibin hakkindaki dusuncelerini . Kendini ve ekibini büyük görmekten vazgecersin sanirim , cunku biz sizle sadece oynadik . Saldirmadik , bunu o kalın kafana sok.

Tebrik yada tesekkür etmeyi bile bilmiyorsun hala rant yapma peşindesin .

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Senin yazılarına cevap vermeye gerek bile duymuyordum ama Eşkiya adını geçirince mecburen cevap vermek zorunda kalıyorum. Eşkiya diye bir klan olduğundan haberin bile yokken benim oynamışlığım vardır. Eşkiya oyuncusu olmakla övünmenden de memnunum yalnız saygısızlık yapmadan düşüncelerini yazma becerisi gösterirsen buna da memnun olurum ok.

myw**

Dük
kimin ile alakası vardı kiminle diplomasileri vardı ve kimlerle savaşmaya çalısıyorlardı , o klanıda kim kurdu hatırlamıyorum dünya başlarında biz buraya yalnız gelmedik yakında anlarsınız dünyayı kapatıcaz gibi söylemleri vardı biraz sorunlu bir cocuktu nikcini unuttum ,şuan herneyse tutunabilselerdi kimlerle iş yapacaklardı tabiki sizinle

siz güya kafanızda squid ile mir i birleştiricektiniz ya öyle düşünceniz vardı tabi stratex bunu istemedi , o iş elinizde patladı kimse kimsenin aklıyla zekasıyla oynamaya kalkmasın siz stratex e abim ben sizi squid ile birleştirecektim demek ne demek.. insanlara güya abilik yaparak istediğiniz hedefe yani narcos a yönlendirmeye çalışmayacakmıydınız , yani bunları yazmıyoruz etmiyoruz diye kafanızda ki tilkileri bilmiyoruz mu sanıyorsunuz siz iyi niyetli insanlarsınız başkalarına yardım etmeye çalışan beyfendi birisisinizde bizmi kötüyüz ? .sözünüzün altında olacak bir klan yaratmaya çalışma planınız tutmayınca stratex e sizin kıtada yapacaklarım daha bitmedi asıl bundan sonra gör diyen sen değilmisin ? Sen mi iyi niyetlisin hadi canım sende... Oturduğun yerden dünyayımı yönetecektiniz efendim :)

Kimse burda beyfendi yazılar yazmayarak karşı tarafa bişiler yüklemeye çalışmasın insanların kurnazlıklarını zaten biliyoruz bunlara engel olduğumuz için biz kötü oluyoruz kafanızdakileri gerçekleştirebilseydiniz burda gelip bu şekilde konuşmazdınız ve yenen taraf siz olsaydınız dünya başında o yazıları yazabilecek hırsta birisi olarak yandaşlarınızla beraber buralarda neler yazıp çizebileceğinizin farkındayız ... Sizde cok fazla hırs var fakat bu hırs oyun olarak değil ona buna bişiler yaptırmaya çalışarak var forumda yazdığınız yarısı kadar oyunda bişiler yapmadınız arkada rahat rahat takılıp forumda öyle böyle yapıcaz demeye benzemez bu işler , savaşın en önünde sizin kendinizin olması gerekiyordu fakat ne sınırda falan değildiniz ? hala buraya gelmişsiniz oyuncu geçmişleri falan filan diyorsunuz , bu oyunda herkes herkesi bilir tanır kimin ne olduğunuda bilir,

Ayrıca ne nart nede ongadan kimse bir kere bile bizim savaşımıza dahil olun diye söylemi olmadı bunuda ekliyeyim de kimseye boş laflar söylemeyin açıkçası ben onga klanını hala tanımıyorum , 1 2 rez sıkıntısı dışında konuşmuşluğum dahi yok , şunu söyleyebilirim şaman klanının oyuncularının tamamı oyunsal olarak nart a laf edecek kapasitede dahi değildir kimse kusura bakmasın gerçek bu

Erhanada buralarda giydirmeye çalışmayın telefonda erhan ile o kadar plan yaparken sorun yoktu sizin tarafta olsaydı kardeşinizdi olmayınca ağzınıza geleni söylüyorsunuz ?

Hala buralarda bişiler anlatmaya ve onu bunu suçlamaya çalışacağınıza yazdığınız o yazıdaki şeyleri uygulamaya geçirin öncelikle forumu ağlama duvarı yapmayın bölümünü sonrada bir daha bu oyunda oynamama sözünüzü gerçekleştirin..

Ayrıca genel olarak bir tavsiyem bu oyunda kimse kendi çapını ve klanını çapını bilmeden heleki karşındakileri tam olarak tanımadan iddialı yazılar yazmamalı yoksa birileri gelir onlara aslında ne olduğunu göstermek durumunda kalabilir...

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Selcuk abi hala aglıyo musun sen :) Sizi kullandık diyen musallat nerde Troas nerde deepgoogo nerde uzaktan kami atması degil olkan ve tayfası nerde oyuncuydunuz hani :) nufus dairesini toplamısız bak bak laflara bak. Erhana teker döndü ongayı 3 opta silicem bize op yaptıklarında kamilerin arkasına kilit atıcam diyodun ? bu mu oyunculuğunuz sizin :D ağlama artık da bırak oyunu utanmadan sen ve ekibin baska worlde girerseniz biz de o worlde girer sizi yine paket ederiz.