eX vs Tehlike - Anka

• Konuyu başlatan DeletedUser65229
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser51765

Ziyaretçi
@Greathead Niye mesaj yazıp, bildiklerini söyleyince o şey hayatın mı oluyor senin ? Öyleyse sen bitkisel hayat yaşa kardeş. Mazallah yanlış şeylere saplanır kalırsın yazık olur.
@elmero* !
Şurada saplanma konusunda senden iyisi bulunmaz merak etme ayrıca imkanın varsa beyin fonksiyonlarını kullanmadan gelip de burada boş boş konuşarak sağa sola sataşma derdin varsa git özelden yaz :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Foruma da özel mesaj yayınlamak yasak @elmero* rahat ol. Ama tr.twstats.com'u açıp hangi dünya da ne yaptın, nasıl yaptın buraya yazabilirim. "Bi bitmediniz" diye havalanıp konuşuyorsun ya konuşacak bir cv' ye bile sahip değilken gelip burada laga luga yapma.

Şurada saplanma konusunda senden iyisi bulunmaz merak etme ayrıca imkanın varsa beyin fonksiyonlarını kullanmadan gelip de burada boş boş konuşarak sağa sola sataşma derdin varsa git özelden yaz :)

Kardeşim senin oynadığın nick vs nedir ? elmero'nun avukatı kesilmişsin belli. Söyle de bileyim kimsin. Beyin fonksiyonları demişsin. Bilim de ve tıpta çığır açmışsın böyle bir terim yok :) ama sanırım neokorteks'den bahsetmek istedin. Önemli değil senin nekorteksinin yeterince çalışmadığını anladım ben zaten. Saplantı konusuna gelirsek, ben seni tanımam etmem ve sana bir yorum yapmadım. Sende beni tanıyıp etmiyorsun bence ama kalkıp "Anlaşılan canını çok yaktı Elmero" yazmışsın. Eğer kendisinin multi forum hesabı değilsen anlaşılan canını çok yakmışım zamanında senin :)

DeletedUser51765

Ziyaretçi
Foruma da özel mesaj yayınlamak yasak @elmero* rahat ol. Ama tr.twstats.com'u açıp hangi dünya da ne yaptın, nasıl yaptın buraya yazabilirim. "Bi bitmediniz" diye havalanıp konuşuyorsun ya konuşacak bir cv' ye bile sahip değilken gelip burada laga luga yapma.

Kardeşim senin oynadığın nick vs nedir ? elmero'nun avukatı kesilmişsin belli. Söyle de bileyim kimsin. Beyin fonksiyonları demişsin. Bilim de ve tıpta çığır açmışsın böyle bir terim yok :) ama sanırım neokorteks'den bahsetmek istedin. Önemli değil senin nekorteksinin yeterince çalışmadığını anladım ben zaten. Saplantı konusuna gelirsek, ben seni tanımam etmem ve sana bir yorum yapmadım. Sende beni tanıyıp etmiyorsun bence ama kalkıp "Anlaşılan canını çok yaktı Elmero" yazmışsın. Eğer kendisinin multi forum hesabı değilsen anlaşılan canını çok yakmışım zamanında senin :)
Öncelikle git fonksiyon nedir onu öğren neokorteks ne alaka :)Sağdan soldan duymuşsun belli ki onu da, boş konuşmak için gelip de alakasız şekilde bu başlığın altına yazma git yeni başlık aç erinme :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kardeşim hasta mısın ? rahatsız mısın ? çözemedim ben seni. Sataşmak, laf sokmaya çabalamak dışında bir yorumunda yok. Söyle bana nickini ? yada vazgeçtim kılavuzu elmero olan sensin. Senin de burnun aynı çukurdan çıkamıyordur. Beni zorla bu savaşa, olaya dahil edeceksiniz o olacak. Elmero abine sor o iyi bilir. 10 kişilik bi ekip ile başlayıp hangi klanları eskittiğimi.. Konuyu da daha fazla uzatma. Ben savaş hakkında ki yorumumda bulundum ve söylediğim sözleri şahsına alıp bilip bilmeden konuşma. EX klanına başarılar dilerim. Çok zorlanmayacağınız bir savaş olacak.

DeletedUser61148

Ziyaretçi
oo bölümler ne hacı sizlerin hemşirelik mi ebelik mi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.