Exıt Savaş Raporları

Uyry*

Baltacı
istatistik çalışmıyor malesef, iç bölgede bazı köyler gala ve argo klanında
Çalışıyordur bence, o köyler ‘gala&argo’ klanındaysa ve alınmadıysa istatistiğe bi’ etkisi olmuyor diye düşünüyorum. he gala ve argo klanındaki köyleri alıyorsanız da +1 diye ekleyebilirsiniz.

Başarılar.

R4gn4r

Okçu
yukarıdaki arkadaş kapak klanı kurucusu, saldırı atarken stalkerda.

daha sonra bana kapak klanın alakası yok, ben kapakla ters düştüm diyor. Arkasından saldırı yola çıkarıyorum ve tekrar kapak klanına girip savunma istiyor. An itibariyle benden temiz bir oyun beklemeyin lütfen. Emek veren herkese saygım var fakat mevzular karıştı, kimse kusuruma bakmasın. Karşıda iyi kötü abim ablam kardeşim arkadaşım var. An itibariyle mevzu başka yerde.

Deleted User - 848887612

Ziyaretçi

daha sonra bana kapak klanın alakası yok, ben kapakla ters düştüm diyor. Arkasından saldırı yola çıkarıyorum ve tekrar kapak klanına girip savunma istiyor. An itibariyle benden temiz bir oyun beklemeyin lütfen. Emek veren herkese saygım var fakat mevzular karıştı, kimse kusuruma bakmasın. Karşıda iyi kötü abim ablam kardeşim arkadaşım var. An itibariyle mevzu başka yerde.

Sen nerden türedin

Bayılıyorum ben ben ben yazıp toz duman olanlara. Stalker kurucusu mymirdon kurucusu düzgün düzgün konuşuyor. Sen kimsin ki daha böyle acayip konuşmalar yapıyorsun daha dur bakalım yahu

akifS*

Hafif Atlı
Sen nerden türedin

Bayılıyorum ben ben ben yazıp toz duman olanlara. Stalker kurucusu mymirdon kurucusu düzgün düzgün konuşuyor. Sen kimsin ki daha böyle acayip konuşmalar yapıyorsun daha dur bakalım yahu
Sen nerden türedin göremedim nicki oyunda?

Uyry*

Baltacı
Çalışıyordur bence, o köyler ‘gala&argo’ klanındaysa ve alınmadıysa istatistiğe bi’ etkisi olmuyor diye düşünüyorum. he gala ve argo klanındaki köyleri alıyorsanız da +1 diye ekleyebilirsiniz.

Başarılar.
Uğraşılmıyo be kankam sen de 10 köy artıdayız biz diyelim 15 köy geride.
Ama sarıyo
anladım hocam, siz de haklısınız. dışardan takip etmesi güzel ama kim ne yapıyor onu tam olarak anlayamıyoruz. tek anladığım exit’teki bazı arkadaşlar iyi saldırıyor:)

Falcon 06

Baltacı
Birileri gece gece dumanı fazla kaçırmış gene... neyin kafası yaşanıyor o ufak beyninde merak ediyorum :D

Deleted User - 848887612

Ziyaretçi

Stalker abin saldırtacak mı şimdi sana bu temiz oyun oynamayan kapak oyuncularına: d