ETNA

• Konuyu başlatan DeletedUser58087
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65384

Ziyaretçi
Troll kıtayı kapatmadan etnaya neden savaş açmış :p

FARAZA

Markiz
trol şuan etnaya savaş açmadı onceden olan bır savaş vardı fırıldaklık yaptılaer suan notruz ama savaş an meselesı

DeletedUser65655

Ziyaretçi
KAFA 1500Acemi
ALINAN BEĞENİLER:
0

ETNA nın durum iyi değil heralde, gelme bize gelme diye çabalayan bir arkadaş gibi gözüküyor profilden. belki de kafası güzeldir :p

yerim seni şapşik :) etna değil dişli rakibe dil uzat dünyada sonunuz yakın zaten az çok farkındasındır sana tavsiyem boşuna premium harcamamandır :)

DeletedUser65384

Ziyaretçi
etna diplımaside yaptığı fırıldaklığın cezasını kötü çekecek yaptığı hatayı geçte olsa anlayacaklar ama fazla geç olacak bu bir oyunda olsa insan karakteriini yansıtır

Ne yapmışlar hiç haberim yok hayırdır inşallah

DeletedUser63716

Ziyaretçi
yerim seni şapşik :) etna değil dişli rakibe dil uzat dünyada sonunuz yakın zaten az çok farkındasındır sana tavsiyem boşuna premium harcamamandır :)
Nick im belli, köylerim belli, kıtam belli, rakiplerim belli. Beni bitirecek olan kimmiş o belli etse birde kendini? Forumda bitirilmiyor maalesef mis, ordu atmanız lazım.
ETNA dişsiz mi? galaksi mis. arası için etnadan savunma dilenirken iyi hoş klan ama ;)

DeletedUser65384

Ziyaretçi
Nick im belli, köylerim belli, kıtam belli, rakiplerim belli. Beni bitirecek olan kimmiş o belli etse birde kendini? Forumda bitirilmiyor maalesef mis, ordu atmanız lazım.
ETNA dişsiz mi? galaksi mis. arası için etnadan savunma dilenirken iyi hoş klan ama ;)

Kusura bakma kardeşim başka biriyle karıştırmışım.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Bu crystal için 15-20 gün önce çöp demiştim. Hala aynı düşüncedeyim presi bittiyse gelişim gösteremez bundan sonra.

DeletedUser15829

Ziyaretçi

Ben bitircem aha bunuda yaz. 1 gün ban yedik yokluğumuzda ego kasmaya çalışır olmuş barbarcılar :D

Bir de şu inşaat şablonuny bana atsana. 1 tane Barbar köy aldımda ben beceremiyorum geliştirmiyi o kadar yağma attığım halde, barbar geliştirmiye alışık değilim. Senin barbarlar hızlı gelişiyor senin inşaat şablonunu deneyeyim yollada :D

DeletedUser64385

Ziyaretçi
etna diplımaside yaptığı fırıldaklığın cezasını kötü çekecek yaptığı hatayı geçte olsa anlayacaklar ama fazla geç olacak bu bir oyunda olsa insan karakteriini yansıtır
Ne fırıldağı birader, ulan yerinden kalkan etnaya laf atıyor, savaş istatistiklerini ss attırtmayın bana buraya. her tokat yediğinizde bakıyorum soluğu burda alıyorsunuz. bizden kimse pek sallamıyo bu forumu diye bişey zannetiniz kendinizi.

diplomaside fırıldağı ben sana açıklıyım istersen, diplomaside fırıldak daha 10 saat geçmeden sözünü bozmaktır, 40 yaşında adamın trip atıp whatsaptan çıkmasıdır. daha fazla detay döktürüp kendinizi rezil etmeyin bence. ne mal olduğunuz ortada.

etnanın koyleri boş ve güzelmiş sözde, o zaman açında az saldırı savunma puanlarına bakın. o zaman dank eder kim boş kim dolu.

Krokodil

DeletedUser57216

Ziyaretçi
Ben bitircem aha bunuda yaz. 1 gün ban yedik yokluğumuzda ego kasmaya çalışır olmuş barbarcılar :D

Bir de şu inşaat şablonuny bana atsana. 1 tane Barbar köy aldımda ben beceremiyorum geliştirmiyi o kadar yağma attığım halde, barbar geliştirmiye alışık değilim. Senin barbarlar hızlı gelişiyor senin inşaat şablonunu deneyeyim yollada :D
altından kalkamıycağın işlere bulaşma sana tavsiyem, cyristalliz ağır taştır altında kalırsın