ETNA

• Konuyu başlatan DeletedUser58087
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58087

Ziyaretçi
Hoşumuza giden raporları buradan paylaşacağız.

DeletedUser58087

Ziyaretçi
RPZ1pa.jpg

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
gereksiz bir kayıp olmuş ufak bir köy milis seviyesinden anlasılıyor silmenize gerek yoktu başkasıda saldırabilirdi morali yüksek olan

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Gözlemlediğim kadarıyla, preci klanı köyler büyük ve boş. Max 7 oyuncusu var aktif, kalanlarıda ya multileri yada birşekilde destekçileri. Tek şansınız mis. süremin 36 saatlerden başlıyor olması, yakın olsak etna diye bir klan olmazdı güzel köylerim olurdu.. şans.. iyi oyunlar.

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Ben presiz oynuyorum demedim ki. Boş köy büyütmüyorum aramızdaki fark o sadece. Gözlemlediğimi yazdım, üslubumda bir ayıp yok.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
36 saat mis mesafem var dediğin insanların köylerini neyle gözlemlemeyi başardın ? kızıl ötesi ışınların var sanırım klandaşların sana da tişikkirler sipirmin diyor mu ?

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Casus adlı birim ile. Ahırdan üretiliyor, rakip köyleri gözlemlemeni sağlıyor.

Hee 36 saat mis süren olan köye casus atıyorsun yani ilginçmiş oyun başında bu mesafeleri tercih etmen :D sanırım pre köyleri büyütmene asker basmana yardımcı olmuşta strateji ve oyun bilgisi satın alma konusunda işe yaramıyor :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Senin oyun alanın 9x9 ile sınırlıysa bilemiyorum, benimki değil. Neyse kişisel dalaş ile konuyu kirletmeyeceğim, benden cevap bekleme yorumlarını ona göre yazarsın teşekkürler.

DeletedUser58087

Ziyaretçi
Gözlemlediğim kadarıyla, preci klanı köyler büyük ve boş. Max 7 oyuncusu var aktif, kalanlarıda ya multileri yada birşekilde destekçileri. Tek şansınız mis. süremin 36 saatlerden başlıyor olması, yakın olsak etna diye bir klan olmazdı güzel köylerim olurdu.. şans.. iyi oyunlar.
w42de herhangi bir iddiamız yok öylesine geldik bir iki ay sonra da hesap siler gideriz,evet boş klanız precilerimiz var paraları var bu da seni bağlamaz.28 kişilik klandan ne bekliyorsun arkadaşım gülünç olma :)

ha bir de multileri ve destekçileri demişsin,klana alımlarımız kapalı orada olan herkes bir şekilde tanıdığımızdır.biz de biliyoruz 20 klan açmayı.ama dediğim gibi öylesine geldik biraz takılıp gideceğiz.

DeletedUser58087

Ziyaretçi

Daha önceden tanışmışlığımız olduğunu da düşünmediğim halde nedir sendeki bu kibir?bu yüzden genel forumu sevmiyorum,bizimkiler istedi diye başlık açmıştım oysaki.