Etkinlik Görevleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Bobo?

Baltacı
Öncelikle herkese merhabalar, iyi oyunlar, güzel forumlar dilerim.

Etkinlikteki sıralama görevleri konusunda önerim olacaktı. Sıralama konusunda birinci olunduğu anda diğer görevlerin tamamlanması gerektiğini düşünüyorum.

Etkinlik boyunca alınan sıralamaları düşününce birden fazla birincilik alınması bile oldukça doğalken, her bir tur boyunca yalnızca 1 görev tamamlanabiliyor. Ancak, peş peşe çoğu turda birinci olan oyuncuların görevleri bile ilk 20'ye katıl, ilk 10'a katıl diye görevlerin adım adım götürmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum.

Son görevde hedef ilk sırada yer almak olduğundan dolayı, birinci olan kişinin diğer görevlerin de tamamlanması gerekir. Bu düşüncemi de öneri olarak buraya bırakıyorum. :D

//Konuyla ilgili diğer görüşleri de okumak isterim.

-1453-

Milis
Çok faydalı bir öneri. Sürekli ilk 5'e girip 50'den geri sayarak gelmek biraz can sıkıcı oluyor. Bu diğer etkinliklerde de böyle tabi. Dünya başı normal görevlerde mesela henüz "Bağlantı kur" görevi gelmeden bir oyuncuya mesaj attıysak o görev geleceği zaman direkt olarak yapılmış olarak geliyor. Aynı mantık :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Lütfen yeni görev sistemi ile ilgili yaptığımız değişiklikleri takip ediniz ve öncelikle bunu mevcut genel değerlendirme başlığı altında belirtiniz. Böylece yeni sistemin geliştirilmesi için bize yardımcı olabilirsiniz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.