ETKİNLİK ÖĞESİ HAKKINDA

DEMIRCAN

Acemi
Etkinlikte çıkan saldırı desteği ve savunma desteği öğeleri aslında çok güzel ama gerçekten 2 kötü yönü var..

1. Kullanıldığında köye çok geç geliyor.. 29 saatte köye geliyor .. tamam anında köyde olmasın fakat makul bir süreye düşmesi
gerekiyor.. bu öğelerin standart hepsinde 10 saate çekilmesini talep ediyorum.. 29 saatte zaten ondan gelecek askeri basıyorum köyde..
dolayısıyla bu öğenin bir anlamı kalmıyor..

2. Yüzdeleri çok düşük .. 26000 çiftlik boş köyde deniyorum verdiği 641 er adet asker.. ayrıca verdiği yüzdelerle gelen asker miktarı çok uyumsuz örnek ; 5614/26400 çiftlikte gelen destek %10 destekte 641 er adet .. 20 000 boş alan var burada ? mantığı çözemiyorum..

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Çok kısalırsa haksız rekabete bir yenisi daha eklenir. Envanterde o ögeyi stoklayan kaybettiği orduyu çok kısa sürede basacaktır. Uzun sürede gelmesi ardarda kullanımını da etkilemesi bakımından bence daha mantıklı.

DEMIRCAN

Acemi
iyide dostum o zaman bu öğeyi kaldırsınlar o zaman ..aynı sürede o kadar asker basabildikten sonra ne anlamı kalıyor

aslankilic

Yasaklı
Kullanmasını bilene güzel birşey ama süre konusunda öyle maalesef süresi kısalırsa kıymete çok biner düşüncesindeyim

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
iyide dostum o zaman bu öğeyi kaldırsınlar o zaman ..aynı sürede o kadar asker basabildikten sonra ne anlamı kalıyor
Ögeyi kullanınca gelene kadar asker basmana engel bir durum mu var? Oyuna sığ bakıyorsun birazcık, o ögenin geliş zamanı sadece asker sayısı ile ilgili değil hatta zaman asker sayısından daha mühim olan faktör. Yoksa operasyon zamanı basalım envanteri yeni aldığımız köyde 3-4 saate çat birlik gelsin ortalık zaten toz duman mezarlayalım sağı solu.