ESL Savaş Raporları

AequitaS*

Okçu
17'sinde bu şekilde devamı gelseydi başka şeyler konuşuyor olacaktır ama olmadı sağlık olsun. En azından ESL değil de VVS ya da pars işin içine girene kadar esl zayıflamış olacaktı.. Ayrıca VVS raporlarını da paylaşırsanız sevinirim. genelde ilk kamiyi onlara attırıyorsunuz da...

Alperpasha53

Milis
17'sinde bu şekilde devamı gelseydi başka şeyler konuşuyor olacaktır ama olmadı sağlık olsun. En azından ESL değil de VVS ya da pars işin içine girene kadar esl zayıflamış olacaktı.. Ayrıca VVS raporlarını da paylaşırsanız sevinirim. genelde ilk kamiyi onlara attırıyorsunuz da...
2 klan kurdunuz (ki son girdiğim 2 dünyada biz tek klan oynayacağız eleyeceğimiz oyuncuyu klana almak istemeyiz havası vuruyordunuz klanların kilitleneceğini bile bile 2 klan kurdunuz) bu size bizim karşımızda büyük bir güç verebilirdi. Buna rağmen kullanamadınız. Olayların içinde olmadığım, ayrıntısını bilmediğim için 2 klan birbirinize vurma durumunuz hakkında konuşmayacağım. Aksilikler mutlaka yaşanmıştır, biz de yaşayabilirdik. bunların hepsinin ötesinde benim dikkat çekmek istediğim nokta şu: Türkiye'nin son 20 yılının özeti gibi sürekli dışarıyı suçlayıp içeri de özeleştiri yapamıyor olmanız. Bu kadar güçlüyken bölgede bu klanların sizle değil bizle hareket etmesi neden kaynaklanıyor? mesela (öyle mi bilmiyorum ama sizin yerinizde olsam düşünürdüm öz eleştiri olarak) sizin biz tek savaşırız kimseye ihtiyacımız yok havanız ( ki bu içten içe bir kibir ve aşağı görmeyi de barındırıyor gibi geliyor en azından bana) insanları zıt yönünüze mi itiyor? Ayrıca merak ediyorum PARS, VVS sizle hareket etse şu üste yazdığını yazar mıydın ? VVS, PARS ve ESL birbiri ile savaşsa bu 3 klan o savaşı kimin kaybettiğinden bağımsız yenilir. Çünkü bölgede zaten sayıca fazla olan siz köyleri büyütmek orduları hazırlamak için bolca zamana sahip olursunuz. Bunu şundan söylüyorum VVS'nin bizle hareket etmesi hayattaki her bileşenin itina ile size karşı olması ile ilgili değil strateji açısından doğru olan bu. Son olarak benim naçizane tavsiyem bu herkes bize karşı algınızı terk etmeniz bunu sağladığınızda kafa olarak rahat edersiniz hem de ekibi genişletebilirsiniz zira siz de bahsettiniz ESL içerisinde ben de dahil başka ekiplerden bir çok oyuncu var.

burçigin

Dük
Yazılacak çok şey var da ben kısaca bir şey söylemek istiyorum.

Ay'ın 17sinde yani cuma günü ısrar ile op yapmamız gerektiğini ilettim. Ama bazı sebeplerden dolayı op yapılmadı yapılamadı. ve oyun bu duruma geldi. Bu sebepten yönetime gerçekten kızgın ve kırgınım. Sonuç olarak yönetim değişti. Ama bu savaşın gidişatını değiştirir mi bilmiyorum.

17sinde kendime göre ufak çaplı bir op yaptım ve sonucları paylaşacağim.

Ayrıca ESL'yi klana casus soktukları için kınıyorum. Sözüm meclisten dışarı kim yapıyor ve destekliyorsa karakterinden şüphe ediyorum iyi insanlar baş tacı :)
Elinize sağlık siz elinizden geleni yapmışsınız. Yönetim değiştiyse şu an klanın başında kim var?
Bundan sonra nasıl ilerleyecek eibo etraftan hesap silecekleri gibi sözler duyuyoruz. Oyuncuların daha fazla emeklerini ve zamanlarını heba etmemek adına mı böyle bir şey yapılacak?
Eibo unus tarafından bir daha kurulamayacak diyorlar bir de. Güzelim yılların klanını kaç dünyadır rezil ettiği ve oyuncuları her seferinde kendi çıkarı için kullandığından Erol beye artık güven kalmadı galiba.