ESL & 90s - Legacy

PARS Estergon

Ağır Atlı
Pars ilk opunu bize değil tokinge e yapmıştı. ve tokingdeki oyuncular pasif ve genelde milletin multisi olduğu için bir gecede 30 köy kaptırdı parsa.

Welley uzun uzun yazardım fakat multi vs. illegal olduğunuzu söylediğine göre cevap vermek gereksiz olur. Emeği ile oynayanların eline sağlık tekrardan.

Welley

Acemi
Statstan ve yendiğin rakiplerden icraatlerime bakabilirsin. Oyuna başladığım günden beri bir kez bile multi yapmadım program kullanmadım. Buda böyle biline. Söylediklerimin hepsi doğrudur. Başka şeylerle vurmanıza gerek yoktur. Parstaki arkadaşlar bütün sürece hakimdir varsa oradan inkar eden onlarda söylesin. Ben me gördüysem onu söylerim sizin yazdıklarınızda söylediklerimi onaylıyor zaten sanırım inkar eden yok.
hepiniz oyunu kaypak oynuyorsunuz demiyorum. Ama bu olanlar adamlığa sığmaz diyorum oyun için karakter fesatlığı yapıldı diyorum. Ve bunu yapanlarda yapılanlarda net belli kanıtlıdır. Kolay gelsin

EddarkX

Milis
ESL her zaman eleştirilere açık bir klandır ama çoğu kişi düşman olarak gördüğü ESL için objektif yorum yapmaktan aciz. Öncelikle dün yönetimle anlaşamadığı için hesap silen arkadaşımız hariç hileden hurdadan ban yiyen tek bir oyuncusu yoktur ve klasik dünyada bu konuda ki en iyi klandır. Botlar programlar vs ile uğraşılmaz bu klanda.
ikincisi oyun dışı muhabbet olarak görebileceğin en eğlenceli klandır. ESL nin tamamen goygoya aldığı oyunda gecesini gündüzünü oyuna vermeden bu savaşları verebilmesi ve dünyalarda kendinde oynamak isteyen birçok oyuncu bulmasıda bundan kaynaklıdır. Diplomasi hamlelerine gelince bu konuda hiçbir klan yoktur sonra ki adım için diplomatik hamle yapmasın. En temiz diplomasiye sahip klan Parstır onlarda her dünya bundan dolayı arkadan vuruluyor ve hainliğe uğruyor. Buraya daha ayrıntılı yazmak isterdim herşeyi ama uzatmak anlamsız biz yine muhabbetimizi yapacağız oyunumuzu oynayacağız sonra gideceğiz. Yarın bir araya geldiğimizde ne günlerdi diyeceğiz.

mert0mert

Milis
Dedi tüm ekibini ve legacy i Maydonoz a bizim mislerin arkasına peşletip savaşmadan kaçanlar ve sonra adil savaş şöyle böyle dediler rezilliklerinin üstünü örtmek için

Oyuncu köyünü savunamıyorsa ne yapmasını bekliyorsun direk düşmana hediye olarak mı versin tabi dost klanından olan birine verecek alabiliyorsan alacaksın alamıyorsan konuşmayacaksın peşler peşlemez bu oyun taktik oyunu nasıl sizin mütünüz yardım ediyorsa onlarda aynısı yapacak köyün sahibi belli dostu belli şöyle saçma yorumlar görünce kimlerle oynuyoruz diyorum lütfen saçmalamaz mısın ):)

C O R O N A

Acemi
'' ESL adam gibi hilesiz hurdasız savaşırsa kazanabileceği bir savaş olduğunu düşünmüyorum. '' demişsin de ..
Doğru ya hep hile bunlar... Ayrıca savaştığımız klanların ve bazı oyuncularının da hakkını vermek lazım. Hepsinde kaliteli oyuncular vardı gerçekten. Fakat bireysel ne yazık ki ilerlenilmiyor bu oyunda.
Savaştık biz keyif aldık umarım onlar da almışlardır. Hepsine şahsım adına ayrı ayrı tebrik ve teşekkür ediyorum.

31520 adlı eklentiyi görüntüle31521 adlı eklentiyi görüntüle31522 adlı eklentiyi görüntüle31523 adlı eklentiyi görüntüle
ben EİBO daydım bizim içimize de casus soktunuz herşeyden haberdar oldunuz neyin kafasını yaşıyorsunuz bide bizim istatistikleri koymuşsunuz

texasrony

Yasaklı
ben EİBO daydım bizim içimize de casus soktunuz herşeyden haberdar oldunuz neyin kafasını yaşıyorsunuz bide bizim istatistikleri koymuşsunuz

Kimse sizin klana casus sokmadı ki dostum. Siz yoldan geçen adamı bile tutup klana almışsınız. Sonra da klana casus sokan biz oluyoruz :D

C O R O N A

Acemi
Kimse sizin klana casus sokmadı ki dostum. Siz yoldan geçen adamı bile tutup klana almışsınız. Sonra da klana casus sokan biz oluyoruz :D
ya tamam bizimkilerin yanlışı belli onda sıkıntı yok ama üstte yazmış ya onlara da casus sokmuşsunuz bizim klandada vardı işte o almış bu sokmuş derdinde değilim önemli olan dürüst savaşmadınız bu kadar basit. yinede savaşınızda başarılar iyi olan kazansın