Eskiya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ya esat tamam dediğin gibi olsun. Az önce okuduğumda hak veriyordum herkes değişir diyordum ama sen gene eski sen bi durulmayan birisin :)

Tam olarak ne yaptığımı söyler misin ? Ayrıca konu ile senin bir alakan bile yokken gelip yorum yapıyorsun. Ben sadece hangi klanda başlayacağımı duyurdum o kadar. Ne var yani bunda ? İmzama mı yazsaydım bende ? Öyle yapınca ADAM mı oluyoruz ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Saolasın eks aşkım şimdilik şu Ütopya ile başlıyayım baktım bunlar tarla oluyo kaçarım kollarına :d her türlü üç kağıt bizden sorulur biliyosun :d

BirDost*

Ağır Atlı
Hayır çeto her konu hakkında bir fikrin var bende seni anlamadım :D

Serhat afkurup durma. en son konuştuğumuzda senin hakkında da bir fikrim vardı samet yanılıyorsun dedi ama yanılmadığımı 1 hafta içinde gösterdin.

Fikrim varsa esirgemiyorum. Döndürüp dolandırmıyorumda.

Tam olarak ne yaptığımı söyler misin ? Ayrıca konu ile senin bir alakan bile yokken gelip yorum yapıyorsun. Ben sadece hangi klanda başlayacağımı duyurdum o kadar. Ne var yani bunda ? İmzama mı yazsaydım bende ? Öyle yapınca ADAM mı oluyoruz ?

Esat konunun benle alakası yok bir forum sakini olarak ve seni eskiden tanıyan birisi olarak nacizane en son yazdığın uzun yazıdan sonra ilk ütopyadayım yazıp sonra eşkiyadayım yazman nedeniyle sana sataşana sataştığını düşündüm ki öyle olduğunuda görüyorum. Burak davet etse dahi bunu osmanı kışkırtmak için söylüyosun yalansa buyur ara beni içindekini açık açık söyle. Ama niyetin buysada değil ayakları yapma bana.

Bir diğeri adam değilsin demedim. Adamımda diyip senle kıyaslama yapmadım herkesin insanlığı adamlığı yaptıklarıyla ortadadır. Yazabiliyosan imzana yaz esat elinden kolundan tutan mı var ? yapma etme diyen mi var?

Senin sorunla cevap bekliyorum senden. Vakti zamanında yazarken adam mı olmuştun? Adamlığını böyle mi ıspata kalkmıştın ?

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Çetin abi yazılarını ve görüşlerini okumayı seviyorum :D seviliyorsun abi yürü :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sorunun cevabı evet. Ama bir açıklama yapmam gerekirse , sessiz sakin oynayacağım dedim. Kimsenin ekmeğinde işim yok , kimse ile dalaşa girecek vaktimde yok. İstediğim zaman istediğim herşeyi yapabilme lüksüne sahibim. Çevremde çok , dostumda çok. İster Eşkiya'da kuruculuk olarak başlarım. İster ÜTOPYA'da kuruculuk ile başlarım. İster kendi klanımı kurarım , istersem herhangi bir klanda sıradan birisi olarak başlarım. Bu sizi alakadar etmez. Bu benimle alakalı olan birşey ve siz bunu eleştirebilme hakkına sahip değilsiniz. Osman'ın tepkisini merak ettiğim için yazdım. Ben müttefik olacağız dediğimde dalga geçip düşmanız dedi. Eğer biraz daha boş konuşmaya devam ederseniz geçerim Eşkiya'ya klan kuruculuğunu alırım. Vurabilecek olan gelir vurur , attırabilecek olan attırır. Sözünüzün eri ADAM değilseniz konuşmayın derim. Çünkü ben istersem hepsini yaparım. Ama siz söylediğiniz birçok şeyi ne yapabilecek kadar tecrübeli nede yaptıracak kadar dost değilsiniz. O yüzden benim ile kendinizi kıyaslamaya çalışmayın olur mu ? Bu hepinize toplu cevaptı ve bir daha hiçbirinizin selamını dahi almayacağım bilginiz olsun. Çünkü sizi ADAM yerine koyup cevap verdikçe kendinizi aşıyorsunuz. Yaşayacaksanız kendi ÜTOPYA'nızda yaşayın. Çünkü bizim dünyamızda gerçekler var. Siz yoksunuz. Hadi eyvallah.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Öyle her isteyen kurucu olabiliyor mu ? Merakımdan sordum affola

BirDost*

Ağır Atlı
Sorunun cevabı evet. Ama bir açıklama yapmam gerekirse , sessiz sakin oynayacağım dedim. Kimsenin ekmeğinde işim yok , kimse ile dalaşa girecek vaktimde yok. İstediğim zaman istediğim herşeyi yapabilme lüksüne sahibim. Çevremde çok , dostumda çok. İster Eşkiya'da kuruculuk olarak başlarım. İster ÜTOPYA'da kuruculuk ile başlarım. İster kendi klanımı kurarım , istersem herhangi bir klanda sıradan birisi olarak başlarım. Bu sizi alakadar etmez. Bu benimle alakalı olan birşey ve siz bunu eleştirebilme hakkına sahip değilsiniz. Osman'ın tepkisini merak ettiğim için yazdım. Ben müttefik olacağız dediğimde dalga geçip düşmanız dedi. Eğer biraz daha boş konuşmaya devam ederseniz geçerim Eşkiya'ya klan kuruculuğunu alırım. Vurabilecek olan gelir vurur , attırabilecek olan attırır. Sözünüzün eri ADAM değilseniz konuşmayın derim. Çünkü ben istersem hepsini yaparım. Ama siz söylediğiniz birçok şeyi ne yapabilecek kadar tecrübeli nede yaptıracak kadar dost değilsiniz. O yüzden benim ile kendinizi kıyaslamaya çalışmayın olur mu ? Bu hepinize toplu cevaptı ve bir daha hiçbirinizin selamını dahi almayacağım bilginiz olsun. Çünkü sizi ADAM yerine koyup cevap verdikçe kendinizi aşıyorsunuz. Yaşayacaksanız kendi ÜTOPYA'nızda yaşayın. Çünkü bizim dünyamızda gerçekler var. Siz yoksunuz. Hadi eyvallah.

Esat benimle mi konuşuyorsun yoksa hayali birisiyle mi ben tam anlayamıyorum. hitabın bana ama eleştirilerinin adresi ben değilim.

Ben geçmişte yaptıklarına rağmen geride bıraktım demene dayanarak iyi niyetli bir tavsiyede bulundum. Eleştiri olarakta alabilirsin bunu. Ama sen bu eleştiriyi çok sevmedin belliki. Sevmediğin içinde benim itham etmediğim şeyler üzerinden bana birşeyler diyosun.

Senin dünyan sende kalsın esat oraya karışmak gibi bir niyetim yok. Ben doğru bir teşhiste bulunduğumu birkez daha gördüm bu benim için kafi.

W32 senin adına hayırlı olsun. Düşman ekleme konusunda da osmanın dediği üzerinden bana attığın lafı şöyle cevaplayayım. Bir sonraki ortak gireceğimiz dünyada istediğin o düşmanlık diplomasisini hayata geçiririz. Şimdi ekibinle irtibatını kurmaya bak sen iyi oyunlar.

Eşkiya sayfasını işgal ettim kusura bakmayın.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
yav beyler esat kim bizim klanda yetki kim :) nie ciddiye alıyosunuz bu adamı gülüyorum cidden :) burak kardeşim ortada kalmasın yazıktır diye usulunce cağırmış :) görmemişin klan daveti alınca ne olduğunu görüyoruz şuanda :)