Eski Hesaplar

• Konuyu başlatan DeletedUser36103
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58404

Ziyaretçi
hem şifremi hem epostamı unuttum
yardımcı olmuyorlar :D 8 yıllık hesap

DeletedUser36103

Ziyaretçi
İşte böyle çok hesap var bunu dile getirmemiz gerek arkadaşlar, ya en azından şöyle birşey mmorpg oyunu değil bu veya bi cs go gibi oyun değil anlatmak istediğim veya lol gibi sabit bi opsiyon yok hesaplarda kalıcı premium dışında hiçbir olayı yok var mı? bu belirttiğim oyunları bıraktığınız zaman maddi olarak içinde yatırımlarınız senecelerce saklanabiliyor ama bu bazı klanlar gibi web-browser oyunları zaten belirli bi algoritmaya göre sistematik işleyen web üzerinden süregelen oyunlar ve bu oyunda bu oyunların klasmanında strateji köylerin üzerinden işleyiş sağlayan ve hesapların bıraktığın zaman o Dünya/Sunucu klasında silinen yok olan bi sistemi var yani bi forsu yok hesapların ve çok hesap kirliliği var en azından loglar bile temizlenir oyununun datasında adam 'asdasd' diye kullanıcı açıyor gidiyor 2009 yılında belki o kullanıcı adı benim için çok önemli herif 10 saniye açmış hesap hiç girmemiş bırakmış hesabı 2016 giriyoruz bakın 7 yıl olacak sizce bu hesapların hesap kirliliği yapması normalmi sistem içinde?

benim fikrim ve önerim şu ya bu hesaplar tekrar alınabilir konuma gelsin şu an bu hesaplar alınamıyor istediğimiz kullanıcılar yıllar öncesinde bizde açmış olabiliriz başkasıda açmış olabilir sistem böyle bi hesap var diyor ama oho adam tarihin tozlu sayfalarında kalmış 7 yıldır belkide bu oyuncu öldü? yaşamıyor bu adamın kullanıcı adı daha nereye kadar alınamıycak oyun sektörü gelişiyor klanlara bu yenilik şart acc bakımında dikkatinizi çektiyse insanlar kaybediyorlar isimlerinin sonlarına hep '.' nokta tarzı ibareler rakamlar koymak zorunda kalıyorlar sizce gerek var mı? bana göre yok max. 2 yıl ve daha fazla hesapları veya klanlar yönetimi kendi arasında karar alır zaman aşımına tabi tutup yeniden alınmayı aktif etsinler veya arkadaş bu sorun oluşturur sistemimize şundan şundan dolayı diyorlarsa eğer,

böyle eğer varsa benim gibi w1 sunucusunda klan savaşları döneminde kullandığı ismi klanlardada açıp ama bırakmış olan o hesabı 1-2 kere girmiş veya hiç girmemiş e-posta şifresini hatırlamayan zaten 7 yıldır hesap aktif değil belli kullanmıyor kimse kişisel başvurular ile ispat hükmü olsun veya olmasın teslim edin şahsa ne zararı olur kime? 7-8 yıldır bende 3 hesabıma erişemiyorum çıldıracağım ispatlayamıyorumda 1 tanesini hadi öyle böyle şahit bulup klan savaşları döneminden kalan dökümanlarım var ispatlarım benim o olduğumu klanlardada o hesabı açıp w1 bıraktığımı eminim benim gibi böyle eski hesaplarını özleyen isimlerini isim babası takıntılı oyuncular vardır dahada çıkar ben İNŞALLAH alacağım 3 taneden 1 tanesini geri kaç yıldır bekliyorum içimde sürekli Mr.Storm yardımcı olacak inanıyorum bizim gibi oyunculara bu öneriyide gündemde tutalım hep arkadaşlar.

LaFleur01

Baltacı
hiç bir şekilde geri alamazsın güvenliğini sağlayıp şifreyi kaybetmeyeceksin çok istiyorsan eposta şirketine mail atıp mail adresini geri al daha sonra şifre sıfırlama yap ve ayrıca şifresini unutanları anlamıyorum günde en az 4-5 saat bu oyunu oynuyorsunuz ve şifrenizi unutuyorsunuz kaldıki mesela @hotmail.com iptal olmadı olmayacak outlook.com üzerinden işleme devam ediyor aynı şekilde @mynet.com oda aktif eskiden kullanılan mailler ağırlıkla bunlardır hiç bir mail şirketide kapanmadı

DeletedUser36103

Ziyaretçi
hiç bir şekilde geri alamazsın güvenliğini sağlayıp şifreyi kaybetmeyeceksin çok istiyorsan eposta şirketine mail atıp mail adresini geri al daha sonra şifre sıfırlama yap ve ayrıca şifresini unutanları anlamıyorum günde en az 4-5 saat bu oyunu oynuyorsunuz ve şifrenizi unutuyorsunuz kaldıki mesela @hotmail.com iptal olmadı olmayacak outlook.com üzerinden işleme devam ediyor aynı şekilde @mynet.com oda aktif eskiden kullanılan mailler ağırlıkla bunlardır hiç bir mail şirketide kapanmadı

Düşüncelerini tartışma ortamı yaratacak vaziyette yazmazsan sevinirim. EVET SEN bu konuya olumsuz bakanlardansın zaten ben bu olay oyamaya sunacağım olumsuz bakmana saygım var başlığı açarkende olumlu/olumsuz neden olumlu neden olumsuz yazılırsa ona göre yönetim bireyleri bizi daha iyi algılar değerlendirir sonuçta bu oyunu oynayan bizlerin ve hatta onlardanda yorum bekliyorum sistem onların elinde belki biz oyuncu kitlesi olarak açılırsa sistem olarak ne gibi sonuçlar doğurur bunuda bilmiyoruz onlar daha iyi bilirler belki bi 'bug' oluşturur açılması ben biraz bunuda düşündüm yeniden kayıtlara açılması çünkü bu oyun öyle birşeyki bi baltanın bile gücünü 0.1 bile belki değiştirsen oyunun gidişatı bozulur bu yönden dedim belkide hiçbi sonuç doğurmaz account sistemleri işleyişini bilen uzmanlar en iyi Mr.Storm o daha detaylı arkadaşlarıyla bu konuyu değerlendirir.

Bu arada ben şifremi 2015 yılında açtığım hesabımın unuttum demedim daha o kadar bunamadım sırf yorum atmak için agrasif buraya gelip yorum yapmazsan sevinirim 4-5 saat oyun oynadığımıda sen bilmiyorsun beni tanımıyorsun? bende seni tanımıyorum LaFleur01 kullanıcısını daha yeni gördüm bu oyunda 2002 den beri varım meşrebin nedir onu bilmiyorum sende kişileri tanımadan böyle hödük mesajlar atma! 8 yıl önce yediğin yemeği hatırlamazsın bana gelip caka satma paşam varsa olumsuz görüşün daha ılımlı konuya eğil @live.com / @hotmail uzantı zaman aşımlarınıda bilmiyorsun araştır rezil ederim seni örnekler vererek elimde hesapları çünkü başıma geldi ve elimde delilim var boş teneke düşüncelerle yazmayın varsa spesifik düşünceleriniz buyrun olumsuz bu konuya yönelecek herkesin mantıklı bi açıklaması bekliyorum yapıcı olacak şekilde senin gibi değil sen konu hakkında yorum yapmaya değil sosyal hayatında yaşadığın problemler doğrultusunda ruh hastası gibi mesaj atmaya gelmişsin psikiyatri bölümü burası değil yaşadığın il neresiyse e-devletten randevu alabilirsin hayırlı akşamlar sana wub

DeletedUser36103

Ziyaretçi
Buyur mailler hakkında bilmediğin bilgi burda 3-4 saat oyun oynayan adamlarız biz senin tabirinle sende günün 25 saatini oyun başında boş geçiren Dünyadan bi haber arkadaşımızsın 365 gün sonra siliniyor 1 yıl eder 2009 dan 2016 giriyoruz 2016-2009= 7 yıl eder hani bilmiyorsan matematik ben öğreteyim sana daha bu bilgide yetmezse başıma geldi @live.com da @hotmail.com da hesaplarım lav oldu kaç yıl önceki şifreleri harddiskimde kayıtlıydı böyle bi hesap yok diyor loglarda micrasoftun dahada yetmezse dediğim gibi e-devlet tek çözüm sana tt2

http://answers.microsoft.com/tr-tr/...i/b287a165-9105-45a3-8de7-cefc97cf4435?auth=1

LaFleur01

Baltacı
Düşüncelerini tartışma ortamı yaratacak vaziyette yazmazsan sevinirim. EVET SEN bu konuya olumsuz bakanlardansın zaten ben bu olay oyamaya sunacağım olumsuz bakmana saygım var başlığı açarkende olumlu/olumsuz neden olumlu neden olumsuz yazılırsa ona göre yönetim bireyleri bizi daha iyi algılar değerlendirir sonuçta bu oyunu oynayan bizlerin ve hatta onlardanda yorum bekliyorum sistem onların elinde belki biz oyuncu kitlesi olarak açılırsa sistem olarak ne gibi sonuçlar doğurur bunuda bilmiyoruz onlar daha iyi bilirler belki bi 'bug' oluşturur açılması ben biraz bunuda düşündüm yeniden kayıtlara açılması çünkü bu oyun öyle birşeyki bi baltanın bile gücünü 0.1 bile belki değiştirsen oyunun gidişatı bozulur bu yönden dedim belkide hiçbi sonuç doğurmaz account sistemleri işleyişini bilen uzmanlar en iyi Mr.Storm o daha detaylı arkadaşlarıyla bu konuyu değerlendirir.

Bu arada ben şifremi 2015 yılında açtığım hesabımın unuttum demedim daha o kadar bunamadım sırf yorum atmak için agrasif buraya gelip yorum yapmazsan sevinirim 4-5 saat oyun oynadığımıda sen bilmiyorsun beni tanımıyorsun? bende seni tanımıyorum LaFleur01 kullanıcısını daha yeni gördüm bu oyunda 2002 den beri varım meşrebin nedir onu bilmiyorum sende kişileri tanımadan böyle hödük mesajlar atma! 8 yıl önce yediğin yemeği hatırlamazsın bana gelip caka satma paşam varsa olumsuz görüşün daha ılımlı konuya eğil @live.com / @hotmail uzantı zaman aşımlarınıda bilmiyorsun araştır rezil ederim seni örnekler vererek elimde hesapları çünkü başıma geldi ve elimde delilim var boş teneke düşüncelerle yazmayın varsa spesifik düşünceleriniz buyrun olumsuz bu konuya yönelecek herkesin mantıklı bi açıklaması bekliyorum yapıcı olacak şekilde senin gibi değil sen konu hakkında yorum yapmaya değil sosyal hayatında yaşadığın problemler doğrultusunda ruh hastası gibi mesaj atmaya gelmişsin psikiyatri bölümü burası değil yaşadığın il neresiyse e-devletten randevu alabilirsin hayırlı akşamlar sana wub

ben içimden geleni söyledim yanlış anlıyorsan sende sorun vardır zaten böyle cevap vererek beni aşağılamaya çalışıyorsun ama herkesin içinde rezil oluyorsun o son yazdığın kelimeden senin sorunlu biri olduğu anlıyorum bu kadar kısa yazılacak bir konuyu hayat hikayeni yazmana gerek yok beni tanıyıp tanımaman önemli değil w3 ve w32 dışında hiç bir yerde oynamıyorum ve iyikide seni tanımıyormuşum senin gibi ukala insanlardan hoşlanmam ben sadece gerçekleri görmen için bilgilerimi aktardım sana psikiyatri yolu göründü iyi günler diler.

ve son olarak klanlarda tc kimlik numarası ile giriş yoktur mesela facebook hesabınızın mail şifresini unutursunuz geri almak için nüfus cüzdanınızın resmini çekip facebooka mail atarsınız ve hesabı geri alırsınız ama klanlarda böyle bir durum söz konusu değil kayıt olurken ad soyad adres gibi bilgiler istenmiyor umarım açıklayıcı olmuşumdur iyi geceler iyi oyunlar.

LaFleur01

Baltacı
Buyur mailler hakkında bilmediğin bilgi burda 3-4 saat oyun oynayan adamlarız biz senin tabirinle sende günün 25 saatini oyun başında boş geçiren Dünyadan bi haber arkadaşımızsın 365 gün sonra siliniyor 1 yıl eder 2009 dan 2016 giriyoruz 2016-2009= 7 yıl eder hani bilmiyorsan matematik ben öğreteyim sana daha bu bilgide yetmezse başıma geldi @live.com da @hotmail.com da hesaplarım lav oldu kaç yıl önceki şifreleri harddiskimde kayıtlıydı böyle bi hesap yok diyor loglarda micrasoftun dahada yetmezse dediğim gibi e-devlet tek çözüm sana tt2

http://answers.microsoft.com/tr-tr/...i/b287a165-9105-45a3-8de7-cefc97cf4435?auth=1
sen e-devlete görün istersen günde 4-5 saat oyuna zaman ayırıp 1 yılda 1 kere bile eposta hesabına giremiyormusunda eposta hesabın siliniyor

DeletedUser36103

Ziyaretçi
aynen hadi işine :D tartışma ortamı oluşmasını istemiyorum bu başlıkta başlığın amacı eski hesaplar devam arkadaşlar...

DeletedUser

Ziyaretçi
işin garibi zamanında w1 de açtığım hesabın adını yazıyorum hesap adı yok :D ve o hesapla w9 da vardım ama ne yazikki oda yok ama twstats da çıkıyor :D gerçi diğer w1 hesabım duruyor rahat şekilde :D

DeletedUser

Ziyaretçi
multi yaptığına örnek sayabiliriz bence bunu :D hem de te w1 de :D

ben multi oynamam :) w1 de hesabım vardı sildim :) w9 da açtım :D daha sonra w1 e geri döndüm bir hesabım oldu :D onunla oynadım :D ama ilk açtığım hesabı w1 de w9 da oynadığım halde kullanıcı adını ve şifreyi girdiğimde böyle bir kullanıcı yok diyor :D twstats da var ama öyle bir kullanıcı :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu hakkında öneri yapılabilinecek bir konu değildir. Bir hesap teknik olarak kişi üzerine değil mail adresleri üzerine kayıtlıdır. Bu mail adresleri geçerli olmadığı ya da sizin tarafınızdan idare edilmediği sürece (çalıntı ya da benzer durumlar hariç -ki bu durumlarda bile bazı kanıtlara ihtiyaç vardır) hesabın sizin istekleriniz üzerinde bir başka hesaba aktarılması ya da aktif edilmesi mümkün değildir.

Sizin açınızdan bunun sakıncaları olmasa da, siz ne kadar masumane düşünseniz de bizim için bu art niyetle kullanılabilecek bir durumdur. Ayrıca hesapların manevi değeri hariç 7 sene oynanmadıktan sonra sizin için farklı bir kıymeti de bulunmamaktadır.

Öneri şu an uyguladığımız şirket prosedürleri gereği uygun değildir ve bu hukuksal prosedürler değişene kadar kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.