Esc-Meteor

Mavıpsa

Yasaklı
Klanındakı arkadaşlar cevaplasın senın gıbı bı karaktersızle aynı klanda oynuyorlar herşeye rağmen dua et orada 1 köyün varmış klavye delıkanlısı senı sana vereceğım son cevaptı bu

Ya dayı karakter mi tartışalım şimdi burda 3 gün önce arkadaşlarım dediğin adamlara '' bırak artık buraları kardeşim '' falan diye mesaj atan adamsın bilmesek inanıcaz, Bide Allahsen bana cevap ver nolur bana yazmazsan ölürüm merakımdan komedi ya :D

ZuzuX

Kılıç Ustası
Klanındakı arkadaşlar cevaplasın senın gıbı bı karaktersızle aynı klanda oynuyorlar herşeye rağmen dua et orada 1 köyün varmış klavye delıkanlısı senı sana vereceğım son cevaptı bu
Sen ne anlatıyorsun ya insanların karakterine laf etmek senin haddine mi? Bir discordda denk geliriz tadımız kaçar.

*The Joker*

Milis
gel şımdı gırelım
@ZuzuX zuhat bu arkadaşı bi alın discorda bana mutlaka haber ver o karakteri oyunla ölçen bu arkadaşla ben konuşmak istiyorum. sanırım çoluk çocuk dolmuş buralara artık . İki köy alan karakterli oluyor diğerleri karaktersiz sanırım . Bi alın discortta karakter dersi dinleyelim bakalım bu arkadaştan. pardon çocuktan...

Bahriyeli

Baltacı
526|512

@La Calin* sen gene gelmıssın bu yerlere daha gecenlerde ıncıttılerdı senı :D doymadınmı pre fıyatlarına zam gelıyor zana gore degıl buralar yıgıdım incitirler seni

cixcocukcan

Okçu
soldan köy veriyorsunuz. hala konuşmaya nasıl yüzünüz oluyor anlamıyorum. gerçi sen her hafta destek sirküsü atarkende utanmıyorsun. sav lazım mı daha yollayayım mı birkaç hesap size köylerini destekletirsin. sen şimdi bunu okurkende utanmazsın. truvaya laf edip Dejavu ekibine ayrı Esc ekibine ayrı konuşmaktanda utanmazsınız :) bu oyundaki ilk truvayı @-SanJi- atmış gibi davranın ama Akhilleus hesabıyla uğraşın. Çok komiksiniz çok
Lee57000 KEREM — 17.05.2022
abi oturup altını üstünü konuşmadık bile
[23:52]
truva yiyelim rmden yiyelim önemli değildi ki herkesin bir kenara gitmesi sinir bozucu olan