ERROR

DeletedUser65498

Ziyaretçi
Bundan önce kendime az alıyorum diodum kendi kendime ama baktım milletin derdi ben olmuşum bundan sonra 2 katı fazla alacam kendime köy itirazı olan ;)

QUBAT

Mızrakçı
W38 den ufak bir error ailesi w40 da atanın yanına geldi :)
Ama ben w40 i bıraktım burdan ata ve yunus a selamlar tabiki hannibal barda volkan i da es geçmeyelim
W40 i birakmamin sebebi bende kalsın :)

Ortalama Biri

Misyoner
W38 den ufak bir error ailesi w40 da atanın yanına geldi :)
Ama ben w40 i bıraktım burdan ata ve yunus a selamlar tabiki hannibal barda volkan i da es geçmeyelim
W40 i birakmamin sebebi bende kalsın :)

w38'deki Error ile pek ilgimiz yoktu fakat yine de gelenleri çevirmemeye çalışmıştım oyun başında =))
Aleyküm selam =)
Sebebi özel olarak söylenirse varsa hatamız düzeltirdik. Her ne kadar ismimize aykırı da olsa =)

QUBAT

Mızrakçı
Ata ve yunus her zaman kardesim dir volkan da öyle
Ben eski error u daha çok aradım ama bu w40 da önüne gelen bayanlar error a girdi üstüne yetkiyi de dayadı lar bayanların ismini söylemeye gerek yok tek bir ablamiz hariç gerisi yaramaz üstüne üstelik bir gecede klan dan bizi atmaya kalkmalar üstüne bayanların köyümüze göz dikip almaları
Sebebini soruyoruz atılma sebebimiz ortada yok
Anliyacagin dostum eski error gitmiş yerine bayanların sözü ne ağzını açıp bakan yeni versiyon
ar gelmiş bu error u biz en başından beri vardık ve sonuna kadar da dewam ederiz ama w40 daki nedenleri mız buydu web daki kadro nun zaten yarısı eski error ailesi onuda biliyorum
Belki başka dünyalarda yine error sancagini dalgalandirmaya dewam edeceğiz :)

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Ben eski error u daha çok aradım ama bu w40 da önüne gelen bayanlar error a girdi üstüne yetkiyi de dayadı lar bayanların ismini söylemeye gerek yok tek bir ablamiz hariç gerisi yaramaz üstüne üstelik bir gecede klan dan bizi atmaya kalkmalar üstüne bayanların köyümüze göz dikip almaları
Anliyacagin dostum eski error gitmiş yerine bayanların sözü ne ağzını açıp bakan yeni versiyon
ar gelmiş bu error u biz en başından beri vardık ve sonuna kadar da dewam ederiz ama w40 daki nedenleri mız buydu web daki kadro nun zaten yarısı eski error ailesi onuda biliyorum
son derece haklısınız, gemiye kadın alınmaz uğursuzluk getirir,gemiye kadın alınırsa o gemi batar sözü ne kadar doğru onu bir kez daha anlamış olduk, tüm kadınlardan arındık gemiti batmaktan kurtardık, sizi tanımıyorum ama şu an son derece erkeksi ve kadına söz hakkı tanımayan bi yapıyla oyuna devam ettiğimizi bilmenizi isterim, geri dönmek istiyorsanız kapımız açıktır

Mary Jane Watson

Hafif Atlı
son derece haklısınız, gemiye kadın alınmaz uğursuzluk getirir,gemiye kadın alınırsa o gemi batar sözü ne kadar doğru onu bir kez daha anlamış olduk, tüm kadınlardan arındık gemiti batmaktan kurtardık, sizi tanımıyorum ama şu an son derece erkeksi ve kadına söz hakkı tanımayan bi yapıyla oyuna devam ettiğimizi bilmenizi isterim, geri dönmek istiyorsanız kapımız açıktır

Bir küçük maviden sonsuz bir gökyüzü çizebiliriz örneğin. Ya da bir yeşilden kocaman bir orman yaratabiliriz.
Toplumsal baskı ile sindirilen olmasak; yürekten istediğimizde, her şeyi başarabilecek güçteyiz.
Bu zamana kadar birçok darbe aldı kadınlar. Dayak yediler, tecavüze uğradılar, sömürüldüler ve hatta öldürüldüler. Toplumdan dışlanma korkusu ile çoğu zaman yaşadıklarını itiraf bile edemediler.

Dünyaya yanlış türde geldiğini düşünerek, kadere lanet etti bazıları. Oysa kötü kaderleri yaratıcıdan değil, kadını değersiz gören sığ insanlardandı.

Kdın olduğu için, her suçun sebebi görmemeli kendini. Ortak yaşamanın değerini anlatmalı her fırsatta.ve karşısında duran hasta ruhlara, şifasını zerk etmeli kadın.
Genlerine şifrelenen iyileştirici yönünü bilmeli kadın.

Ortalama Biri

Misyoner

Maalesef eski Error bu dünyada yok. w21'deki efsane kadronun çok ufak bir kısmı vardı. Sevdiğimiz abilerimiz başlayalım dediği için başlamıştık zaten dünyaya. İlk katıldığımızda tanıtım postunda da bahsetmiştik bundan. Sayımız da az olduğundan yönetici konusunda sıkıntı çektik hatta uzun bir süre =)
Yaşanan sıkıntıların farkındaydım. Fakat ilgilenebilecek zamanım pek olmadığından bahsettiğiniz sıkıntılar yaşandı. Elimden geldiğince müdahale ediyordum.

Açıkçası burada olay kadın ya da erkek değil. Ayrıca o kişinin sözünün geçtiği zamanları ben pek göremedim. Herhalde Ramazandan sonra benim olmadığım döneme denk geliyor :S
İşin özü yöneticilik yapmayı bilen ya da bilmeyen diye ayrılır. Bu işi çok iyi yapan kadın oyuncularda var ve gördüm. Bizim hatamız yöneticilik işini kaldıramayan kişilere yöneticilik vermemizdi. Sonunda hatamızdan döndük. Yukarıdaki postta bahsedilen kişinin kendisi de zaten bir daha kendi kimliğiyle Error ailesinde oynamayacaktır.

Toplama klan gibi olduk biraz fakat en son şu anki kadromuz gayet güzel. Aksilik olmazsa bu dünyayı kapattıktan sonra bu ekiple classic dünyada oynamayı düşünüyoruz =)

Ortalama Biri

Misyoner
Ayrıca klanda yöneticilik konusunda sadece o kişide değil erkeklerde de yaşandı oyun başlarında özellikle. Fakat oyunda erkek ağırlıklı oyuncu olduğu için bunlar sıradan gibi gözükürken kadın bir oyuncunun kötü yöneticilik yapması daha çok dikkat çekiyor.

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Bir küçük maviden sonsuz bir gökyüzü çizebiliriz örneğin. Ya da bir yeşilden kocaman bir orman yaratabiliriz.
Toplumsal baskı ile sindirilen olmasak; yürekten istediğimizde, her şeyi başarabilecek güçteyiz.
Bu zamana kadar birçok darbe aldı kadınlar. Dayak yediler, tecavüze uğradılar, sömürüldüler ve hatta öldürüldüler. Toplumdan dışlanma korkusu ile çoğu zaman yaşadıklarını itiraf bile edemediler.

Dünyaya yanlış türde geldiğini düşünerek, kadere lanet etti bazıları. Oysa kötü kaderleri yaratıcıdan değil, kadını değersiz gören sığ insanlardandı.

Kdın olduğu için, her suçun sebebi görmemeli kendini. Ortak yaşamanın değerini anlatmalı her fırsatta.ve karşısında duran hasta ruhlara, şifasını zerk etmeli kadın.
Genlerine şifrelenen iyileştirici yönünü bilmeli kadın.
seni tanımıyorum ama istisna olduğun belli sen şaapma :D bu bir veda mesajıdır :D

DeletedUser65792

Ziyaretçi
Abi ben farklı bir ERROR damı bulunuyorum. Kadınların yönettiği ve kaybettirdiği bir klan izlenimi verilmiş. Resmen Kösem Sultan devrini yaşadğımız falan resmedilmiş. Bence gerek yönetim gerek bireyler gayet işbirliği ve uyum içerisinde ve açıkcası kadın üye bile 1 tane sayabilirim o kdar varlıklarını hissettirmiyorlar.

Ortalama Biri

Misyoner
Abi ben farklı bir ERROR damı bulunuyorum. Kadınların yönettiği ve kaybettirdiği bir klan izlenimi verilmiş. Resmen Kösem Sultan devrini yaşadğımız falan resmedilmiş. Bence gerek yönetim gerek bireyler gayet işbirliği ve uyum içerisinde ve açıkcası kadın üye bile 1 tane sayabilirim o kdar varlıklarını hissettirmiyorlar.

Yönetimde bir tane vardı. Fakat biraz erkek gibi davrandığından kadın olduğunu fark edememiş olabilirsin.

QUBAT

Mızrakçı
Ata ben mevlut w38 den sandokan murat ve annibal volkan in arkadaşı diğer hesabım şırınga ve w40 ta ilk kuruldugumuzdan bugüne vardım ewet mesela klozet ısmail kardesimizin bir gece de yöneticilik elinden alınıp bir bayan a yöneticilik klan verilmesi hiç hoş değildi bu birincisi üstüne ısmail in klandan atılıp ortada bırakılıp koyunun alın,asi da hoş değildi
Onu geçtim ertesi gün bir gecede beni aynı bayanın atması git atay a slm şöyle diye de atar yapması ve diğer klan lardaki bayanların w38 deki ekibi istememesi ayrı bir durum
Ayrıca yunus un koy kaybetmesi kimsenin kimseyi savaşta destekleme mesi de ayrı bir durumdu :)
Muhteşem yüzyıl gibi olmuş artık sen düşün ata topragim :)
Biz w40 a ilk bas
aldığımızda w38 deki toplama error u kotulediler bizde şimdi w38 i kapatıyoruz vuslat ailesiyle bir bütün olarak birlestik size w40 da başarılar zaten w40 a geri donersem ata ya sana yada yunus a olmadı annibal volkan a beni alın derim geldim derim :))

Ortalama Biri

Misyoner
İsmail değil de o hesapta Haktan vardı. Yetki alınma sebebi de aşırı fevri davranmasıydı ki sürekli aynı şekilde fevri davrandığı için yetkisi elinden alınmıştı. Daha sonra Haktan oyunu bıraktı. Yani klandan atıp köyünü toplamadık. Hatta ilerleyen zamanlarda tekrar hesap verdiğimizde yine aynı şekilde baştaki yetkilerini verdik Haktan kardeşimize.
Bana niye bu mesajlar gelmedi?
Yunus Hakkaride Özel harekat olduğu için bu dünyada pek ilgilenmedi kendisi maalesef.
Açıkçası özellikle Ramazan ayında neredeyse bütün işlere ben koşturuyordum. Fakat şu anda yönetimdeki görev dağılımı düzeldi. Klan kendini toparladı =)
Her zaman kapımız açık Abi =)

DeletedUser65924

Ziyaretçi
error klan mi ki haci abiler birakin lutfen ya :)) entrika dalavere ne ararsan var :))