ERROR

DeletedUser

Ziyaretçi
Yine doğruları konuştuğumuz için kovulduk :D klanın başındaki hepimizölcezzz kadar hep benim istediğim olack biri daha görmedim şu oyunda. Error da errorluktan çıkmış adı kalmış sadece. Söyleyecek bişey bulamıyorum tamer şerefsiziyle bu yönetim her zaman haklıdır tavrınızla devam edin bakalım nereye kadar gidecek.

Wist

Kılıç Ustası
O konuda ben seni haklı buluyorum. Kız arkadaşının köylerinde senin de emeğin vardır.

Ortalama Biri

Misyoner
Doğruları konuştu diye kimse kovulmadı. Aynı bu yukarıdaki posttaki hakaretlerden dolayı kovuldunuz.
Zamanında klanın yönetiminde sizde vardınız. Eğer kişi kendisi oyunu bırakırsa köyleri istediği kişilere dağıtıyordu yönetim karışmıyordu. Fakat aksi durumlarda yönetim yakındaki aktif kişilere dağıtıyordu. Bu oyun başından beri belli olan bir kuraldı. Bu kuralları bizzat kendiniz zamanında savundunuz. Eğer kendisi ben bırakıyorum dese kimse sesini çıkarmazdı zaten.
Kaldı ki bahsedilen kişinin hiçbir saygısızlığı yokken klan forumunun ortasında alaycı bir tavırla hakaret etmek mi doğru söylemek oluyor?
Bu saatten sonra Errorun kapısından içeri giremezsiniz zaten bu karakterle.

DeletedUser

Ziyaretçi
senin de gram omurgan yokmuş ata. önce köyleri sen al dedin sonra köyleri alırken enes mesaj attı sana köy verilmedi diyor :D ben köyünde değilim bunu hepiniz biliyorsunuz . köyleri aldıktan sonra hesap silecektim. bu satten sonra benim de errorda işim olmaz zaten aman çok büyük eksiklik :D

Ortalama Biri

Misyoner
Evet köyleri al dedim sonrasında Hamdi Abi ile konuştuk karar değiştirdik. Akşam fazla iyi değildim yanlış karar verdiğimi fark ettim kararımı değiştirdim. İnsanlar hata yapar ve bu hatalarını düzeltebilir. Fakat karakterini yitirmemesi önemlidir. Adama hala hakaret edip bir de haklı gözükmeye çalışmanız zaten nasıl bir karakterde olduğunuzu gösteriyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yönetim her zaman haklıdır tavrınızda da siz mi haklısınız :D bakalım 24 saat içinde klanda kaç kişi ceza yiyecek. Kaç tane köy lobisi dağılacak. dağıtılan hesaplardan kimlere köy dağıtıldığını hakedip haketmediğine klanın diğer üyeleri karar versin bakalım.

Ortalama Biri

Misyoner
bkz: yediği kaba pislemek

Keşke bu söylediklerini klanda normal zamanda da yapsaydın. Klandayken cici klan, klandan çıkınca tükaka oldu =)) Adama sormazlar mı madem böyle bir klandı niye klanda durdunuz diye =)

DeletedUser

Ziyaretçi
*husplus*'u toplayanlar (kendi dağıtmıştı köylerini buraya bunu sadece Hamdi'nin toplam topladığı köyü göstermek için koyuyorum.)
hepimizölcezzz 16
darkusfable 5
agabey 4

baakyaa'yı toplayanlar
hepimizölcezzz 6
KURTLARLA DANS 3

46rambo46'yu toplayanlar
hepimizölcezzz 3

.paramore'u toplayanlar
hepimizölcezzz 20
RADJAP 15
rushme
ismi bilinmeyen savaşçı
death note 5(daha sonrasında death note'u da hamdi topluyor)

sarslan6'yı toplayanlar
hepimizölcezzz 8(arkadaş her baktığımda da başı çekiyor vay be)
crazyyy 6

shncnlp1'ı toplayanlar
hepimizölcezzz 18
1er tane köy vermişler bundan başkalarına

huzeyfeyildiz'ı toplamaya başladılar
hepimizölcezzz 4
agabey 3 köy aldı şimdilik

death note'u toplamaya başladılar
sadece hepimizölcezzz 5 köy almış.
mis bastıkça köy topluyorlar

işte güya destek atanlara köyler dağıtılıyordu falan filan. Ben klanda en çok destek atan ilk 5e girerim bana niye 1 tane bile köy verilmedi dağıtımlarda bugüne kadar. Ya da diğer destek atanlara niye 1-2 tane verilirken klan yöneticileri 10ar 15er 20şer tane köy aldı :D Çok mu iş yaptılar, karamustafapasha gelsin burda cevaplasın diğer yöneticilerin toplam verdiği emek onun verdiği emek eder mi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
agabey dosyasını açıyorum

ÇIYA dağıtılıyor(oyuna geri döndü sonra)
agabey 8 köy alıyor

mlgb16 dağıtılıyor
agabey 7 köy
diğer oyunculara 1er köy

cArlistongogo
agabey 4 köy
azizbey 3 köy

ZebinYa
40 küsür köy hepsini agabey alıyor

jheytann
36 köy agabey alıyor
1er köy alan 2 kişi var

Good Fellas
7 köyünü de agabey

izmirlijojuk
20 köy agabey

4 köy ayyıldız
1 köy logicer

Steril Mikrop
4 köyünü de agabey alıyor

Ortalama Biri

Misyoner
husplus
sarslan6
shnclp1
huzeyfeyildiz

bunların hiçbiri klana yanlış yaptığı için atılmadı. Yani köyleri istedikleri kişiye verme hakları vardı zaten.
Klanda en çok destek atan 5 kişi içine girerim diyorsun birde o destek puanınla.
Ayrıca dağıtımları sadece aktif diye yapmadığımızı da biliyor olman lazım.

Sen listelemeye devam et. O bahsettiğin kişilerin klana katkılarını herkes görüyor zaten. Neyse cidden sen liste yapmaya devam et. Kendine bir iş edinmiş olursun =)

DeletedUser

Ziyaretçi
husplus dışındakiler köylerini bırakmadı :) şidmi gelip burda o kişilerin köylerini kendi dağıttığını mı söylüyotsun? kırmızı yaktıklarını bizzat ben biliyorum :)

Ortalama Biri

Misyoner
Tamam biz öyle klanız. Hadi şimdi bas git. Uğraşamayacağım senin saçmasapan yazılarınla. Birde gelmiş agabey'in dosyasını açıyoruz şimdi diyor. Çıya dağıtıldı diyor. Git ÇIYA'ya sor bakalım dağıtılmış mı dağıtmış mı? Yarım yarım bilgilerle atıp tutmaya devam et sen.

DeletedUser

Ziyaretçi
bkz: yediği kaba pislemek

Keşke bu söylediklerini klanda normal zamanda da yapsaydın. Klandayken cici klan, klandan çıkınca tükaka oldu =)) Adama sormazlar mı madem böyle bir klandı niye klanda durdunuz diye =)

Evet yaptığınız yanlışlarda dahi bu klanı en çok ben savunmuştum. Sen dahil herkes bırakalım gidelim derken ben hiç bir zaman bırakalım demedim. Sen atasözlerini kendin yorumluyorsun heralde Errorun bana ne faydası oldu? yediği kaba pisleyen sizlersiniz, hiçbirinize hakkımı helal etmiyorum.

barbod

Kılıç Ustası
öyle bir konu açmış ki sanarsın hepimizölcez bunlara kin tuttu durup dururken atıldılar. Bu konuyu buraya taşımdandaki amaç nedir onu hiç anlayamadım?