ERROR Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
5er k demek hehehehhe yanlış hesaplamışın 7.5k ++ :p :p

ayrıca squad dan değil... köy sizden alındı iyi bakın tw statsdan... süreyi vermiş ki kürk e anında misi geri soktu köye ;)

Sanırım nickin furion kardeşim, bak güzel kardeşim, kafa ütülemeyi bırak, buraya ne yazıcağına karışamam ama rica ediyorum kafa ütüleme, çok istiyorsan yediğin kilitleri saldırı ordunu köyünde yakalatmanı koyarım buraya, daha dün köyünü 50 hafifle yağmalıyordum köyüne destek yığıp paşa triplerinde konuşma burda, anladın mı güzel kardeşim, bu gece bana yapıcağınız optan da haberim var boşuna gelirsiniz ben size köy vermem bunu da belirtiyim

DeletedUser

Ziyaretçi
coluk cocugun yazdıgına bakmayın siz 2 haftaya köyü kalırsa ben alıcam o veledin köyünü :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Kimse senin yazdığına bakmıyor zaten serdal :Dd bi an hayal kurmayada başlamışsın benden köy alıcağını falan düşünür olmuşsun, yokluğumda baya bi ilerlettin oyununu heralde :p iyi olduğumuz zamanlarda yağma yapmayı bana soran adam benden köy alıcağını zanneder olmuş :DDDD

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Sanırım nickin furion kardeşim, bak güzel kardeşim, kafa ütülemeyi bırak, buraya ne yazıcağına karışamam ama rica ediyorum kafa ütüleme, çok istiyorsan yediğin kilitleri saldırı ordunu köyünde yakalatmanı koyarım buraya, daha dün köyünü 50 hafifle yağmalıyordum köyüne destek yığıp paşa triplerinde konuşma burda, anladın mı güzel kardeşim, bu gece bana yapıcağınız optan da haberim var boşuna gelirsiniz ben size köy vermem bunu da belirtiyim

hehehe aynen aynen nickim furion (aman tanrım buldu beni)

''daha dün köyünü 50 hafifle yağmalıyordum köyüne destek yığıp paşa triplerinde konuşma burda,''
hangi dünden bahsediyorsun sen 2.5k 2.5k köyüne destek çekip , geri gönderip... sonra bizden birinin sana girip patladığın dünden mi bahsediyorsun ya da bugün müydü o :p

kafa ütülemiyorum siz çok a sa bi si niz hz freud bey

DeletedUser57132

Ziyaretçi
hehehe aynen aynen nickim furion (aman tanrım buldu beni)

''daha dün köyünü 50 hafifle yağmalıyordum köyüne destek yığıp paşa triplerinde konuşma burda,''
hangi dünden bahsediyorsun sen 2.5k 2.5k köyüne destek çekip , geri gönderip... sonra bizden birinin sana girip patladığın dünden mi bahsediyorsun ya da bugün müydü o :p

kafa ütülemiyorum siz çok a sa bi si niz hz freud bey

O 2.5 k savunma bende ne kadar kalmış, 20 dakika kalmış mı? O gün benim köyüme girilecekmiş ben istemeden köyüme 4er 5er k lık savunma geldi geleni geldiği gibi gönderdim, arkadaşın girmeden öncede 800erlik girdi onları kesip sarayımı-çiftliğimi yıktınız helaliniz var :)))) Ben köye savunma yığarak oynamam bu oyunu merak etmeyin :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
JqQVXQ.jpg
OVorkD.jpg
za0Ggj.jpg
Bunun öncesinde de güzel bir rapor vardı
GP9ZEZ.jpg

DB7OEv.jpg
m42Xd0.jpg
ErPObZ.jpg
jXyqLm.jpg
2nJOyA.jpg