ERROR Operasyon Raporları

• Konuyu başlatan *lavabo*
  • Başlangıç tarihi

Buer

Okçu
Tebrik eddrim gercekten guzel raporlar forumdan takip ettigm bi savas devaminin gelmesi dilegiyle:D

DeletedUser11809

Ziyaretçi
Tebrıkler....

Ayrıca dejavu klanınıda tebrık edıyorum. bıze bukadar koy verdıklerı ıcın thumbupthumbupthumbup
(operasyonda mıslerın onune ordu koymayı unutmusum) :D:D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
kendal bey lütfen bana yapın opu :D

sıkılmaya başladım en sonunda adem hocadan hesap alcam kendime op yapcam :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
hele bu aralar uzun süre sonra oyuna dönmüşken bana çok büyük motivasyon olurdu, iyi düşünmüşsünüz çocuklar:) ama önce ben biraz köy topliyim sınırdan faydasız faydaasız takılıyorum:)

DeletedUser

Ziyaretçi
hele bu aralar uzun süre sonra oyuna dönmüşken bana çok büyük motivasyon olurdu, iyi düşünmüşsünüz çocuklar:) ama önce ben biraz köy topliyim sınırdan faydasız faydaasız takılıyorum:)

''bu ölüyü diriltir'' derler ya abi sen de bunları görsen mezardan çıkarsın :D :D herşeyin tadı başka troll

DeletedUser49316

Ziyaretçi
onun nick bassavcı da siz buna gelin (unsss) özellikle sen hatta musti kankanıda al beraber gelin oda size volkan konak'dan bir parça hediye etsin troll

:D mustafa bıraktım dedi bende hic zorlamadan en iyisi yapmıssın kanka dedim , unsalla da kısmet onada mis atarım dert etme sınırdan bir kac köy alsında :p

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Güzel Raporlar Elinize Sağlık Güzel Kesim Yapmışsınız.

DeletedUser15911

Ziyaretçi
yunus rapor varmı gene son durumune istastıklerı koyarmısın ..

DeletedUser

Ziyaretçi
spoilerları açtım pc kastı, şuanda internet cafeden yazıyorum beyler

DeletedUser15911

Ziyaretçi
yunus su son durumun fotosunu koysana ya gıremıyom zaten barı burdan goreyım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
20-30 köy falan düştü hacı bu sefer extreme yapamadık 20-30 da kaldı standart rakamlarda :)