ERROR Operasyon Raporları

• Konuyu başlatan *lavabo*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Vay dengesiz sen mi geldin kaos a :) dün gece sabah 6 ya kadar yakana ben bakıcılık yaptım misleri çok arası açık atıyorsun bölmeden ne var ne yok giriyor :)

laa hakan benim kardeşim arada gıcıklıkta mı yapmıyak bu arada :) opera da sıkıntı var o yüzden tek tek basmak zorunda kalıyorum o yüzden saniye kalıyor

DeletedUser

Ziyaretçi
Sabah 7 de girecekti guya hesaba bende yattım 6 da girmemiş sendr almışın 2 köy :) mesajı atıp engelleyen bendim hakan mesaj attığımı görmesin kendi hesabından diye :) bu arada çetin bizim klabda fantasy hesabında :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
cetin gel dibimden köy aldıram sana :D biz nasıl fantazi yaşıycaz böyle uzak uzak

Sabah 7 de girecekti guya hesaba bende yattım 6 da girmemiş sendr almışın 2 köy :) mesajı atıp engelleyen bendim hakan mesaj attığımı görmesin kendi hesabından diye :) bu arada çetin bizim klabda fantasy hesabında :)

valla bende gece bonusunun farkında değildim alıskın değilim gece bonuslu sw de oynamaya :D bileydim sabah dalardım da hesabı pert e cıkarmıssın arkadas :D bütün köyler dağınık dağınık

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha hayır gelmez o hesapdan daha iyisini bulamadı mı dejavu sana troll gel düzgün hesap vereyim de oyna tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahah çelme herifin aklını troll

kanka iyi olur valla ya iki köy alak senin ordan gerisin ben getiririm :D

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Sizin taraftan alsam ne olcak :D :D saldırı gelmez ki . Mis arası ve savunmayla ordu kesmenin ayrı bir fantazisi var cetin iyi bilir :D .

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün akşam ki gibi troll :D mis arası diyon köylerin içini şişirmişler moral den patlıyoz zaten o kadar destekletme insaf :D

DeletedUser49316

Ziyaretçi
yok valla hepsi benim destekler :D kalan son destekler yani :D baltazar da o kadar didim etmee dalma :D %85 moralle oda patladı bi thtolvme ile iyi kapısıyoruz :D bakalım köyü alabilecek mi

DeletedUser

Ziyaretçi
yok valla hepsi benim destekler :D kalan son destekler yani :D baltazar da o kadar didim etmee dalma :D %85 moralle oda patladı bi thtolvme ile iyi kapısıyoruz :D bakalım köyü alabilecek mi

dediğim gibi perişan hesaba geldin iyide oynuyon, ilk orda başlamışın buraya makarasına gel dedim nerde başladıysan orda ol güzel olur ama düzgün bir hesap al kaos bitik geri dönüşü olmayan bir yola girdi bile :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
:D :D gittiği yere kadar laa zevkine takılıyorum 2 hafta sonra finaller başlıycak bari erken op yapın valla op zamanı uykusuz bırakınca fena sövesim geliyo oyunun basından kalkıpta calısamıyorum :D w22 yi zor bela sildim de calıstım

DeletedUser

Ziyaretçi
öyle istek almıyorum ben kafamın attığı yere vuruyorum :D

DeletedUser49316

Ziyaretçi
öyle istek almıyorum ben kafamın attığı yere vuruyorum :D

Benim merak ettiğim dejavu bu opta kac köy alcak bu sefer rekor bekliyorum .

1 değil 2 değil tam 3 köy :D

Şaka felan bir yanada sizde köy verebilcek potansiyelde oyuncu cok baktıgın zaman . 40 - 50 köy alınabilir gibi duruyor iyi hazırlansalar tabi.

sipariş veriyo bide utanmaz :D

La 50 misyoner limitim var kanka gel dibimden 2 köy verem de birbirimize mis atıp duram :D bende bol var nereye sallayıpta patlatsam diye düşünüyom

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim merak ettiğim dejavu bu opta kac köy alcak bu sefer rekor bekliyorum .

1 değil 2 değil tam 3 köy :D

Şaka felan bir yanada sizde köy verebilcek potansiyelde oyuncu cok baktıgın zaman . 40 - 50 köy alınabilir gibi duruyor iyi hazırlansalar tabi.

savaş raporlarında yediğimiz op. raporları var yalnız :)
bassavcıya gelindi 1 köy alındı
kebabevine gelindi 1 köy alındı
emresfile a gelindi 1 köy alındı istikrar korunuyor :)
bence çok bir rekor bekleme :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
İşte o kadar emin olma belki ben yapsam op u farklı olabilir :D :D