ERROR KLANLARI

hepimizölcezz

Kılıç Ustası
Öncelikle herkese iyi geceler diliyorum. Error klanları olarak W40 ta hesap silme kararı almış bulunmaktayız. Malumunuz bu bir ekip oyunudur, herkes kimin ne kadar oyuncu olduğunu az çok biliyor zaten. Gerek reel hayattaki sorunlar, gerekse de oyunun vermiş olduğu bıkkınlıktan dolayı biz klan olarak ekip ruhunu kaybettik. Son bir iki ayda aramıza katılan değerli kardeşlerim klana taze kan olarak gelselerde, klanın genel pasifliği bizi fazlasıyla yordu. 3-5 kişiyle olacak iş değil dünya kapatmak. Öncelikle bu klanı kurduğumuz günden beri emek verip, gecesini gündüzüne katan arkadaşlarıma kardeşlerime, bizi kırmayıp sonradan aramıza dahil olan NOP ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Buradaki isimler, nickler zaten senelerdir birbirlerini tanıyan insanlar, farklı dünyalarda yine bir araya geleceğimizi biliyorum. ERROR Klanları olarak bu dünyada alnımızın akıyla oynadık, alnımızın akıyla da çekildiğimizi düşünüyorum. Kimsenin arkasından vurup kimseyi satmadık. Hep dik bir duruşumuz vardı, şuan o duruşumuzu kaybettiğimizi de düşünmüyorum. Son olarak Savaşın galibi Aile klanlarını olarak Tebrik Ediyorum. Dünya Kapatma da yolunuz açık olsun. Herbiriniz Allah'a emanetsiniz...
ERROR Klanları adına: Hamdi YILDIZ

erwl

Okçu
Aile klani kadar bos konusan bir klan gormedim olum az susun la isiniz gucunuz bos muhabbet bekleyin dunyanin sonunu ne kadar bos vaktiniz var ne bos adamlarsiniz siz bekleyin herseyin zamani var karsinizdaki hesap silen peekay degil Error o yuzden sabredin ve bekleyin.

Demek error hesap silmiş bu yazıyı yazan değerli arkadaş veya abimizin artık her neyse duygularını merak ediyorum keşke başka klana laf atmadan önce bi kendisine baksaymış :)
Error zaten peekayla ilgili hatalarını biliyordur, hesap silme nedenimiz de error. Önceden de söylemiştik peekay hesap sildiği gün world bitti güneyin kaybedeni error oldu diye ve resmi olarak da sonuçlanmış oldu. Fazla ayrıntıya girmeye gerek yok bu saatten sonra yapılacak tek bir şey var
Tüm savaşları kazanıp rahat şekilde w40 ı kapatan familye tebrikler.

DeletedUser62134

Ziyaretçi
Demek error hesap silmiş bu yazıyı yazan değerli arkadaş veya abimizin artık her neyse duygularını merak ediyorum keşke başka klana laf atmadan önce bi kendisine baksaymış :)
Error zaten peekayla ilgili hatalarını biliyordur, hesap silme nedenimiz de error. Önceden de söylemiştik peekay hesap sildiği gün world bitti güneyin kaybedeni error oldu diye ve resmi olarak da sonuçlanmış oldu. Fazla ayrıntıya girmeye gerek yok bu saatten sonra yapılacak tek bir şey var
Tüm savaşları kazanıp rahat şekilde w40 ı kapatan familye tebrikler.

Vay vay vay şaşırdım suan bu yazina tsk ederiz serhat bey
Er yada geç doğruyu görmüş olman hakikaten bni mutlu etti:)