Error Klanı (404 Not Found)

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Uğur bu güzel anını bizimle paylaştığın için çok mutluyuz gerçekten :D ulan WhatsApp dan yazarız işte ne dert ettin :D

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Uğur bu güzel anını bizimle paylaştığın için çok mutluyuz gerçekten :D ulan WhatsApp dan yazarız işte ne dert ettin :D

kanka yanls anlama simdi normalde sana guvenirim ama bakiyorum unsalla cok samimi duruyorsun ona benzeme ihtimalin var tt2

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Uğur ünsal a benzeyen bişey yok bence :D

Apo haklısın :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Az ve öz klanımızın güzide sayfasını şöyle bir öne alalım :D

DeletedUser23573

Ziyaretçi
Her zamanki gibi oyun için kişiliklerinden maruz kalan oyuncular acınacak haldesiniz, Yazık oldu uzun zaman sonra bi dünyaya ısınmıştık ki, Ama şunu diyebilirim ki yunusum senlede konuştuğumda kimsenin silmeyeceğini anlamıştım her zaman aynı senaryolar aradan sıyrılanlar oluyodu olduda.. Kişilik psikolojide kapsamı en geniş olan terim olduğu için şaşırmadım.

Hadi selametle..

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Tabiki yazdığım yorumda direk editlenmiş bizde hala oynuyoruz yaşları 40 ı geçmiş oyun için kırk takla atan kişilere başarılar diliyoruz biz ekip olarak yabancı serverlarda yolumuza bakacağız

DeletedUser63524

Ziyaretçi
Tabiki yazdığım yorumda direk editlenmiş bizde hala oynuyoruz yaşları 40 ı geçmiş oyun için kırk takla atan kişilere başarılar diliyoruz biz ekip olarak yabancı serverlarda yolumuza bakacağız

yabancı serverlara davet varmı .)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Eğer hızlı davranırsan Danimarkada bulabilirsin bizi