Erken gelen dünya sonu savaşı

DeletedUser57813

Ziyaretçi
arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak bu oyun ve savaş dışında bir istek :) aşağıdaki link benim yiğenimin bugün çıkarttığı single parçanın linki sizlerden ricam linkden parçayı enazından bir kere dinler ve beğenirseniz sevinirim bu klibi çekilene kadar üst sıralara tırmanmasının bir yolu eğerki yaparsanız sevinirim yapmazsanızdan canınız sağolsun haaa o arada parçada kötü değil iyi yani :))

DeletedUser12190

Ziyaretçi
P1Ak6Q.png

Güncel.

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Azrail klanı sayemizde bugünleri gördü. Maşallah şimdi forumda racon kesiyorlar. Haydi azıcık oyuna girinde bakın savaş nasıl oluyormuş. Gelelim Mehmet bey yani sayın yeloköy . Yaş 43 ama seni bilen biliyor. Burada ahkam kesmeyi bırak. Hadi oyuna girde küfürlü mesajlar at millete. Hakaret küfür etsenizde zaten ceza almıyorsunuz. BU ZAMANA KADAR AZRAİL BİZLE MÜTTEFİK OLUP SAVAŞDA SİZE EL ALTINDAN DESTEK SAĞLADI. HAYIR DIYORSUNUZ DEMİ. MESAJLAR EKRAN KAYITLARI BİLMEM NE KAYITLARI HERŞEY MEVCUT. BURADA KONUŞMAYA GEREK YOK. HAYDİ SİZLERİ RİNGE ALALIM. MALUM GOGO AMCANIZ SAYIN YELOKÖY VE ŞAKŞAKCILARI İÇİN OYUNA BAŞLIYOR...

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Hakaret küfür etmeyin. Seviyeli bir savaş olsun. Diğer dünyalarda yaptığınız çirkinlikleri yalanları dolanları KIZIL TUĞ VE AKREP klanlarının olduğu bu dünyada yapmayın .

Bileğinize güveniyorsanız er meydanını biliyorsunuz . 1.5 ay oldu daha 1 tane op yapabildiniz. Az laf çok iş . LÜTFEN

turkbye

Baltacı
Hakaret küfür etmeyin. Seviyeli bir savaş olsun. Diğer dünyalarda yaptığınız çirkinlikleri yalanları dolanları KIZIL TUĞ VE AKREP klanlarının olduğu bu dünyada yapmayın .

Bileğinize güveniyorsanız er meydanını biliyorsunuz . 1.5 ay oldu daha 1 tane op yapabildiniz. Az laf çok iş . LÜTFEN

Sen hangi dünyadasın. 1.5 ay olmuş 1 op yapabilmişiz... 4 op yaptık. Ana bölgenin kuzeyinde batısında ve güneyinde büyüdük.
Ana bölgenin doğusunda koy köybettik.

Nette ana bölgede 100-150 koy artıdaydık.
Ancak k53'deki ekibimiz silindi.

Bir de Aztek ve rakıplerine bakalım.
Bizim 28 M puanımız var, sizin 145 M.

Bu halde bile dengedeyken ana bölgeden akrebin magnesyadan aldığı koyler dısında oplarda ne varlık gösterdiniz 1.5 ayda?
ya kaç koy aldın? anca barbar veya kendi oyuncularını alırsın.

1'e karşı 5 savaşırken sesin çıkmıyordu. korkuyordun yemiyordu. Tıss-pıss ekıbını en önemli bölgede çıkartıp aleyhimize çevirdin.
Senin en büyük oyunculuğun bu.

1-1, 2-1, 3-1, 4-1 oynayamazsın sen. dünyanın %85''i senin tarafında olacak ancak o zaman senin çıkar.

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Sen hangi dünyadasın. 1.5 ay olmuş 1 op yapabilmişiz... 4 op yaptık. Ana bölgenin kuzeyinde batısında ve güneyinde büyüdük.

Bu halde bile dengedeyken ana bölgeden akrebin magnesyadan aldığı koyler dısında oplarda ne varlık gösterdiniz 1.5 ayda?

1'e karşı 5 savaşırken sesin çıkmıyordu. korkuyordun yemiyordu. Tıss-pıss ekıbını en önemli bölgede çıkartıp aleyhimize çevirdin.

1-1, 2-1, 3-1, 4-1 oynayamazsın sen. dünyanın %85''i senin tarafında olacak ancak o zaman senin çıkar.

Neler görüyorum böyle neler yazmışsınız bunu diyen siz zirveyi yanınıza aldınız zirveye gelecek olursak onlarda adamlığını pardon onlara ''oğlan'' diyeyim gösterdi herkesi yanınızaa çekiyordunuz şimdi işler terse gitti bakın bu dünya da en başından beri adil oynamadınız bunu sizde biliyorsunuz bunu hakkettiniz duydum ki premiumdan geçmiş olaylar TL bazından çalışıyormuş düşmeyin o kadar ayıp ayıp beraber oynadığınız oyuncular ile bu şekilde devam etmeyin :cool:

DeletedUser67946

Ziyaretçi

Ciddi ciddi empati yoksunluğu var galiba tıss ekibi bizden çıkıp sizin klana geçince ses yok iyi hoş herşey sizden çıkıp kendilerine klan kurdukları zaman mı sesin çıkıyor köy almamışız sizden oylemi istatistiklere bak istersen az savaş istadistiklerini incele

Yukarıda baya yazı modlar tarafında silinmiş galiba bu oyuncuların kim oldugunu sormaya gerek bilene duymuyorum her zamanki gibi oyunda kendinize hakim olamıyorsunuz

Kendinizi o kadar kandırmışsınız ki dünya bizim diye tersi olunca sinir küpü oluyorsunuz ve buda yazılara yansıyor

Bizden delkinghome2 küfür olmadığı halde süresiz Ban yedi sizin oyuncular küfür tehtit hakaret olmasına rağmen 3 gün bana yedi ama arkasını bırakmadık haksızlığı dile getirdik hem tuğ hem akrep olarak ve modlar o oyuncuya da süresiz Ban atacakları yerde bizim oyuncunun banını açtılar normalde açılması gerekiyordu çünkü haksız yere atılmış bir bandı bir nevi adalet sağlandı ama diğer taraftan sizin oyuncuya sadece 3 günlük Ban atılarak adaletsizlik yapıldı
Adalet sağlanırken bile adaletsizlik yapılıyor :)

Ama bu daha iyi oldu Ban yedim ondan yenildim diyemez vura vura sileriz artık harıl harıl topladığınız barbarlarda kurtaramaz sizi artık :))

DeletedUser67544

Ziyaretçi

Seninle telefon görüşmesi yaptığımızda, bu saatten sonra savaşta herşey mübahtır diyen sen değilmiydin kardeşim

turkbye

Baltacı
Ciddi ciddi empati yoksunluğu var galiba tıss ekibi bizden çıkıp sizin klana geçince ses yok iyi hoş herşey sizden çıkıp kendilerine klan kurdukları zaman mı sesin çıkıyor köy almamışız sizden oylemi istatistiklere bak istersen az savaş istadistiklerini incele

Yukarıda baya yazı modlar tarafında silinmiş galiba bu oyuncuların kim oldugunu sormaya gerek bilene duymuyorum her zamanki gibi oyunda kendinize hakim olamıyorsunuz

Kendinizi o kadar kandırmışsınız ki dünya bizim diye tersi olunca sinir küpü oluyorsunuz ve buda yazılara yansıyor

Bizden delkinghome2 küfür olmadığı halde süresiz Ban yedi sizin oyuncular küfür tehtit hakaret olmasına rağmen 3 gün bana yedi ama arkasını bırakmadık haksızlığı dile getirdik hem tuğ hem akrep olarak ve modlar o oyuncuya da süresiz Ban atacakları yerde bizim oyuncunun banını açtılar normalde açılması gerekiyordu çünkü haksız yere atılmış bir bandı bir nevi adalet sağlandı ama diğer taraftan sizin oyuncuya sadece 3 günlük Ban atılarak adaletsizlik yapıldı
Adalet sağlanırken bile adaletsizlik yapılıyor :)

Ama bu daha iyi oldu Ban yedim ondan yenildim diyemez vura vura sileriz artık harıl harıl topladığınız barbarlarda kurtaramaz sizi artık :))

Yazdığımı iyi oku. Ana bölgede artıdaydık dedim.
K53’de silindik yazdım. İstatiklere bakarsan orada 400-500 kaybettik. K46’da da kaybettik.
Ana bölgede artıdaydık yazdım.

1’e karşı 5 katımız bir rakiple savaşıyoruz. Oyunculukla 1.5 ayda ana bölgemizde birşey yapamadınız oplarınızın hepsi bu bölgede başarısız oldu.

Bu şekilde sonuç elde edemeyince tıss ekibine sarıldınız onları bağladınız