Er meydanına çıkıyor yiğitler MUCUH meydan okuyor... Aleme

• Konuyu başlatan DeletedUser23256
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
abi bir insan hem haşin hemde yakışıklı olabilir olamaz mı yani :D

DeletedUser

Ziyaretçi
farm villa derken? alarm klanları olarka sadece savaşlarda 83 köy almışız ve önümüze gelen klana savaş açmadık bunu yaparken ,sol tarafta acemi-simosmanlı ile sağ taraftada gaddar ile sınırız biriyle nötr biriyle düşmanız şuan rahat bölgede denebilecek 1 klanımız var oda bahtıma benim bölgem :) farmvilal nedir resmen hakaret kabul ediyorum :) çok kızdım gaara :( herneyse siz farmvilla diyorsanız öyledir bizim açımızdan problem yok.

Mucuh klanınıda tebrik ediyorum çok haşince ilerliyolar :D

adam yürek yemişse benım sucum ne kanka :D farmilllayı gordu nasıl yazılıyo la bu farmılla bıde nasıl bı oyun merak ettım oynamam lazım kesin :D

DeletedUser46600

Ziyaretçi
Ben yürek yedim de sen ne yedin bilmiyorum keko. Dip dibe klanların müttefik olması kadar saçma bir olay yok. Size göre normal geliyorsa famville bak biraz ilgini çekebiliz.

DeletedUser42651

Ziyaretçi
Ben yürek yedim de sen ne yedin bilmiyorum keko. Dip dibe klanların müttefik olması kadar saçma bir olay yok. Size göre normal geliyorsa famville bak biraz ilgini çekebiliz.

yav bilader, tamam farmville oynuyoruz ok anladım da, en son kaç ordun patladı bi oyuncumuzda söylesene. bunun acısı mı bu yani? merak etme biz farmville oynuyoruz. sizin oralarda da oynayacağız farmville.

DeletedUser

Ziyaretçi
1111111.jpg222222222.jpg3333333.jpg44444.jpg66666666666.jpg

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi

kekonun anlamını bilmeyen ve insanlara hakaret anlamında kullanan güzel ülkemin saf vatandaşı,bu raporlara bakınca neden bu kadar ağladığını anlayabiliyoruz işine bak kafamı bozma , siz ne saygısız terbiyesiz oyuncular topluluğusunuz böyle kekoymuş sabır ya

DeletedUser46410

Ziyaretçi
kekonun anlamını bilmeyen ve insanlara hakaret anlamında kullanan güzel ülkemin saf vatandaşı,bu raporlara bakınca neden bu kadar ağladığını anlayabiliyoruz işine bak kafamı bozma , siz ne saygısız terbiyesiz oyuncular topluluğusunuz böyle kekoymuş sabır ya

karışmayayım diyorum ama topluluk derken????

altı üstü bir oyun bunun hala farkında değilsiniz işte:(
cumartesi burcuyla oturduk muhabbet ettik şimdi gider dalarım kendisine bırakın çıkın artık şu psikolojıden arkadaşlar.

basın askerinizi savaşın tadında oynayın.

laf salatası yapmayın ortaya.

konu da sapmasın mucuh herkesi rakip eklemiş varsın eklesin başarılar herkese.

DeletedUser

Ziyaretçi
farkında olmayan kim biz miyiz klanında ki oyuncu mu :) buraya bir şey yazıyorsan önce o yazıyı yazan oyuncunu uyarmanı beklerdim sonra TOPLULUK kelimesini irdelemeni beklerdim. Topluluktan kastım bunun oyun olduğunun farkında olan insanlara demediğimi herkes anlayabilir sadece klanınızda burda sözcülük yapan insanların saygısızca tavırları hoş değil , oyun olduğunu unutmadığımızı da düşmanlarımızın profillerinde bile yazıyor :)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
topluluk derken yanlış olmuş olabilir tabi ki ama sinirleniyor insan, sonuçta karşıdaki kişinin ettiği laflar çok saçma, gereksiz. altı üstü bir oyun bunun farkındayız ama edilen laf ortada. sadece bu arkadaş da değil, birkaç arkadaş daha saçma laflar etmişti. dediğin gibi konu saçma yerlere gelmiş ama bunun sebebi biz değiliz.

DeletedUser46410

Ziyaretçi
farkında olmayan kim biz miyiz klanında ki oyuncu mu :) buraya bir şey yazıyorsan önce o yazıyı yazan oyuncunu uyarmanı beklerdim sonra TOPLULUK kelimesini irdelemeni beklerdim. Topluluktan kastım bunun oyun olduğunun farkında olan insanlara demediğimi herkes anlayabilir sadece klanınızda burda sözcülük yapan insanların saygısızca tavırları hoş değil , oyun olduğunu unutmadığımızı da düşmanlarımızın profillerinde bile yazıyor :)

uyarmadığımı nereden biliyorsun? klanımız adına kimse burada sözcülük yapmaz gerek duymaz.
saygısız davranış gördü iseniz forum modları ne işe yarıyor söylersiniz kaldırır.
cevap yazarak siz de buna dahil olmuş oluyor ve olayı uzatıyorsunuz.

DeletedUser

Ziyaretçi
o yazının burda kaldırılması saygısızlık olmadığı anlamına gelmez , uyarıp uyarmaman da beni ilgilendirmez aslında sizin bileceğiniz bir iş :) burda biri benim arkadaşıma yola beraber çıktığımız insanlara saygısızlık yaparsa ben cevabını veririm her neyse herkese başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
kac kere soylıcem kavga etmeyın bırakın kücük enişte ne derse desin yaw :)

ayrıca simav48586 arkadasım laf salatalıgını baslatan senın su atılgan ergen arkadasın biz degılız eger su forumda daha onceden sıze soylenmıs bı laf varsa buyur gel özrümüzü dileriz eger hatalıysak bız kımseye ne farmılla oynuyo nede 9 taş oynuyo demeyız kım napıyosa yapsın klanından bı cok kısıyı tanıyorum sevdıgım kısıler var onların hatrına bunu uzatmıcam

DeletedUser46410

Ziyaretçi
kac kere soylıcem kavga etmeyın bırakın kücük enişte ne derse desin yaw :)

ayrıca simav48586 arkadasım laf salatalıgını baslatan senın su atılgan ergen arkadasın biz degılız eger su forumda daha onceden sıze soylenmıs bı laf varsa buyur gel özrümüzü dileriz eger hatalıysak bız kımseye ne farmılla oynuyo nede 9 taş oynuyo demeyız kım napıyosa yapsın klanından bı cok kısıyı tanıyorum sevdıgım kısıler var onların hatrına bunu uzatmıcam

ben farklı birşey mi yazdım uzatmayın dedim geçtim oyununa baksın herkes diye:)