Envanter kullanımı sonrası Depoyu aşma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

komedian

Baltacı
Merhaba, hammadde paketleri kullandıktan sonra depoyu aşması fikri nasıl olur?
Altın para basıyorum depo taşmasın diye sürekli paket kullan altın para bas ham bas altın bas uğraştırıyor.

Envanterden kullanılan Ham paketleri için depoyu aşmasına izin verilse nasıl olur?
1652829087868.png

W66'da savaş bitti bayrak kasarken şunu deniyeyim dedim depo taşıyormuş :D
Bunların hepsini tek tek basmaya çalışsam çok uzun sürer.
Direkt toplu hepsini kullansam hammadde deponun üstüne tekte altın bassam güzel olurdu :)

komedian

Baltacı
4765 ad. misyoner basarken üşenmedin de paketleri harcarken mi üşeniyorsun? :)

ahahaha yani biraz öyle :D

Aslında olay sadece bu paket değil. Ham paketleri aldığımızda katlama köyüne hammadde atarken bazı köylerin tüccarı çok uzak olduğundan o köylerin depoları ham paketi sonrası taşıyor. Çöpe gitmesin diye o köylerden tek tek altın para basıyoruz fakat envantere gelen ham paketlerini kullandıktan sonra depoyu aşsaydı bununla uğraşmamıza gerek olmayacaktı. Sadece tüccarlar geri döndüğünde ham tekrar atacağız saatlik üretim duracak.

Bu olaylarla uğraşmak 20-30 köyde basit ama 200-300 köy olunca inanılmaz yorucu olmaya başlıyor.

Oyunun kolaylaşmasını istemiyorum fakat oyunun ileri düzeylerinde bu tarz düzenlemeler gelse güzel olabilir çünkü bu sefer de uğraşması inanılmaz yorucu oluyor. Verilen emeğe değmiyor.
Hatta çoğu kullanıcı aman boş ver diyerek taşmasını umursamıyor :)

Bu düzenlemenin şu şekilde olması güzel olabilir dünya 1.yılını tamamladıktan sonra bu özelliğin aktif olması şeklinde olabilir.

komedian

Baltacı
Çeşitli şartlar eklenerek özellik getirilebilir.

Örneğin
Dünyanın 1.yılını tamamlaması
200 köy ve üstüne sahip olduktan sonra.
Premium veya Hesap yöneticisine sahip iseniz.
gibi gibi şartlar eklenebilir.

Tibelda

Emekli Görevli
Anladığım kadarı ile sorun ileri safhada oluşuyor. Önerinize paralel mümkün olması halinde tüccar hızını ve kapasitesini arttırmak bu sorunu çözmez mi? :rolleyes:

komedian

Baltacı
Anladığım kadarı ile sorun ileri safhada oluşuyor. Önerinize paralel mümkün olması halinde tüccar hızını ve kapasitesini arttırmak bu sorunu çözmez mi? :rolleyes:

Evet, sorun ileri safhada oluşuyor.
Tüccar hızı ve kapasitesini arttırmak sorunu çözebilir.
Tekrar hatırlatayım oyunun kolaylaşmasını istemiyorum fakat köy sayımız arttıktan sonra bu tarz şeylerle uğraşmak verdiğimiz vakte değmiyor.

Saygın Hammadde paketlerimi kullanmayı kolaylaştırmayacak ama olsun.
Tüccar hızı veya kapasitesi ile alakalı bir değişme olursa o bile beni mutlu eder.
En azından verdiğimiz vakte değer :)

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Ben bu envanterdeki depo kapasitelerinin tüm köylerde 1x,2x,3x şeklinde teslim edilmesini istiyorum. Her köy için tek tek girip açmak yerine tüm köyler veya seçili köylerde 1x 2x 3x kullan gibi bir şey olsa iyi olur.

RBarut33

Yasaklı
Ben bu envanterdeki depo kapasitelerinin tüm köylerde 1x,2x,3x şeklinde teslim edilmesini istiyorum. Her köy için tek tek girip açmak yerine tüm köyler veya seçili köylerde 1x 2x 3x kullan gibi bir şey olsa iyi olur.
Yani çoklu kullanım veya tamamını aç butonu olursa sayılı veya tek seferde tamamı kullanılsın is istiyorsun.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Her şeyin otomatikleşmesini, tam olarak belirttiğiniz gibi istemiyoruz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.