Entrika rekoru kırıldı

• Konuyu başlatan DeletedUser69850
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ne dünyaymış be :) neler kaçırmışız..

DeletedUser69984

Ziyaretçi
İçinde nop, sancak,vuslat gibi klanların olduğu dünya da tabi ki entrika olacaktı, başka ne olabilirdi ki :) :)

DeletedUser65547

Ziyaretçi
İçinde nop, sancak,vuslat gibi klanların olduğu dünya da tabi ki entrika olacaktı, başka ne olabilirdi ki :) :)

Keşke laf söylediğiniz klanla (nop) vakti zamanında savaşı bitirip sa işaretlemeseydiniz de sizlerin bir duruşu var diyebilseydik. Veya bunları nop silmeden önce söyleseydiniz de yine de helal olsun diyebilseydik.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Keşke laf söylediğiniz klanla (nop) vakti zamanında savaşı bitirip sa işaretlemeseydiniz de sizlerin bir duruşu var diyebilseydik. Veya bunları nop silmeden önce söyleseydiniz de yine de helal olsun diyebilseydik.
Bu dünya da herhangi bir klanda oynamıyorum, objektif yorum yapan herkese at gözlüklerini çıkarıp öyle cevap ver de nikinin hakkını vermek zorunda kalma

DeletedUser65547

Ziyaretçi
Bu dünya da herhangi bir klanda oynamıyorum, objektif yorum yapan herkese at gözlüklerini çıkarıp öyle cevap ver de nikinin hakkını vermek zorunda kalma

Yoo yeri gelirse nickimin de hakkını veririm ama inan bu alarm çatısı altında olmaz :D ben gayet objektif davranıyorum senin dediklerine haksızsın diye bir şey yazmadım bu dünya klanlar tarihinin görebileceği en pislik dünyaydı gerek gelen klanlar gerek gelen oyuncularla. Ama forumda aztek klanlarının bordo klavyelisi gibi davranırsan alacağın cevaplar bunların ötesine gitmez.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Yoo yeri gelirse nickimin de hakkını veririm ama inan bu alarm çatısı altında olmaz :D ben gayet objektif davranıyorum senin dediklerine haksızsın diye bir şey yazmadım bu dünya klanlar tarihinin görebileceği en pislik dünyaydı gerek gelen klanlar gerek gelen oyuncularla. Ama forumda aztek klanlarının bordo klavyelisi gibi davranırsan alacağın cevaplar bunların ötesine gitmez.
Bence geçmiş yorumlarıma da bir bak öyle konuş, soa ve nop bu haritada iken bile ben Alarm klanının bu haritadan çıkacağını, nop un bir klan değil toplama ekiplerden oluştuğunu her başlıkta tek tek yazdım anlattım.. Sancak konusunda aslında alarm için kötü değil yine faydalı yorum yapıyorum ama insanlar öyle iğreti olmuş ki olaylara hemen bir art niyet arıyor her yorumda.. Sorsalar soa nın bitmesi ile nop ta bitmezdi ama bugün de sancak bitse alarm bitmez diyorlar.. Ben de alarm a aman nop gibi olma diyorum, burada alarm a karşı bir hakaret ya da kötülük nerede, ya da Aztek i neresinde savunuyorum biraz anlatsana :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yok be birkac world daha var entrikanin zirvede oldugu bence hala.aradimiz serefsizlik yuzssuzluk arkadan bicaklamalar yeterli duzeyde degil bariz olucak seyler oluyor suana kadar biraz daha kufur ve kan lazim :D

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
rekor post mesaj sayısına şimdiden ulaşılmış buda gayet doğal game of thrones ten beter taht oyunları döndü kısa sürede worldde :) bunun harici cin nop savaşındaki atışmalar soacıların capsları vs vs..

Cleon

Kılıç Ustası

hahaha yerzen kirşen. Nop varken konuşsaydınız ya. Adamlar buradayken yağlayıp yıkıyordunuz. Sa yaptınız,gizli mütünüzdü ? Bu eleman da sancak ile savaşa başlayınca döşenmeye başladı. Wom da vurduğu zaman wom a da döşenecek, rez alın.