En sevdiğim yazarın yeni kitabı çıkmış

En çok ağlayan melek?

• Azrail

Oylar: 12 17,9%
  • Cebrail

Oylar: 4 6,0%
  • İsrafil

Oylar: 3 4,5%
  • Mikail

Oylar: 48 71,6%

• Toplam oy kullanan
    67

DeletedUser62994

Ziyaretçi
Arkadaşlar Sıkıldınız mesajlardan biliyorum, çok kafanızı şişirdim biliyorum, günlük çektiğim iki tane uzun sirküler mesajların rahatsız ettiği kişiler oldu bunu da biliyorum, Lakin en iyi bildiğim ve en çok emin olduğum bir şey varsa o da bu kadar karakter sıkıntısı yaşayan insana rağmen halen ayakta durabiliyor ve hesabı silmiyor olduğum için çok sabırlı olduğumdur... Bu dakikadan sonra kimseye oyunculuğumu ispat etmek için uğraşmayacağım zira ekip yoksa,Ailen yoksa oyunculuk bir yere kadar, Zamanın yoksa da oyunculuk bir yere kadar... 2005 Yılından bu yana hem Yerli hem yabancı serverlarda oynadım ama hiçbir zaman bulunduğum ekipten çıkıp da serverdaki en iyi klana girmedim. Her oynadığım serverda en güçlü klana karşı savaştım ve oyun bilgisi olarak en iyiler arasında bulundum, en çok savaşı ben verdim ama hiçbir zaman server kapatmadım, hiç bir zaman da server kapatmak için oyun oynamadım ama hep sonuna kadar mücadele eden taraf olmak için uğraştım. Zira savaş bitip oyun rölantiye girdiğinde hesabım ilk 3 te bile olsa silmişimdir veya oyunu bırakmışımdır çünkü beni sadece mücadele ve birlikte olduğum kişiler oyunda tutar...

Ben bu serverda hiç tanımadığım 600 e yakın oyuncunun her biri ile gecemi gündüzüme katıp ilgilendim ve alakadar oldum, Benim kadar online olan veya sizlere zaman ayıran kendi ekip liderlernizi bile burda emsal gösteremezsiniz belki de... Şu aşamaya kadar bunu hep severek yaptım. Günlük ortalama 10 saatten fazla sadece oyunda vakit geçirdim ki bu benim reel hayatıma, işime, sosyal yaşantıma bile etki etti. Sabahladığım, kendi hesabım olmadığı halde baktığım onlarca gün ve onlarca hesap oldu, İşimi aksattığım gece uyumam gerekirken gündüz uyuduğum zamanlar oldu. Olay bir şekilde benim etrafımda dönmeye başladı. Kanları ayırıp her birinin başına ilgilenmesi için yöneticiler koydum lakin hiçbiri beklenileni yapmadı ve o yöneticilere rağmen o klanlardaki oyuncular soluğu yine bende aldı çözümü bende aradı... Birşeye kızdığınızda arkanızı dönebildiniz ama ben dönemedim, klandan çıkabildiniz ama ben çıkamadım, oyuna girmemezlik ettiniz ama ben yapamadım, Destek atmam dediniz ben yapamadım, opa katılmadınız ben katılmamazlık etmedim, fake atmadınız ben atmamazlık edemedim... Çünkü benim oyun anlayışımda tek gerçek vardır o da adı altında bulunduğumuz klan... İnsanlar beni oyuncularımı kayırmakla suçladılar güldüm, çünkü 3.5 yıldan sonra oyuna geri döndüm ve ekibim yoktu... Hiç tanımadığım yüzlerce insana, farklı fıtrattaki kişilere kendimi kabullendirmeye çalıştım... Ekran arkasından hiç tanımadığım bilmediğim beni bilmeyen insanları yönlendirmeye bir arada tutmaya çalıştım kısmen olduysa da çoğu zaman başarısızlık oldu...

Operasyonlarda komutlarımız düşmana gitti başarısız operasyon yapan ben oldum, sorumluluk benim dedim sustum, Klandan ekipler ayrıldı klan adını değiştirdiler, bir arada tutamayan ben oldum mazaret ise yeterince savunma gelmemesi oldu peki ben miyim sorumlusu yoksa savunma atmayanlar mı Klandan casuslar çıktı köyleriniz düştü sorumlusu ben oldum, nedendir onu da bilmem... Klan menfaatine ters hareket eden benciller oldu sorumlusu yine ben oldum... İnsanlar nirvana ile değil de profillerinde Destroyerm ile alay ettiler, Çünkü ben nirvana oldum!!! Haritanın en rahat bölgesindeydim ama sınıra ilk giden ben oldum, hem de barbar büyütüp barbarlarımı da klandaki oyunculara verdim Sıralamada ilk 3 teydim neredeyse 20 saat onlinedım ama gerileme pahasına sınıra yine ben indim... Klanda en fazla asker kesenlerden biri de yine ben oldum hatta belki de en fazla kesenimdir...

Sınıra inin dedim inilmedi, 80 saatten mis atıp patlayınca hatalı yine ben oldum Pasifler toplansın dediler, herkes kendi oyuncusunu sahiplendi şu aşamaya kadar bile kendi arkadaşında 3 köy olmasına rağmen, pasifleri toplatmıyorsun diye suçlanan yine ben oldum. :) İlk defa klandan birisinin 5 köyünü aldım, klanından köy toplayan ben oldum oysa yine o köylerle klana en çok fayda sağlamaya çalışanlardan birisi bendim... Kızdığınız zaman Nirvanayı veya insanları suçlamak yerine beni cezalandırdınız farkında bile olmadan belki ama olsun dedim.... Kısacası arkadaşlar ben yoruldum... Sizin için çabalamaktan değil? , Sizin için uykusuz kalmaktan değil, Sizin için hesaplara bakmaktan değil, Sizi bir arada tutmaya çalışmaktan da değil, Bana kızdığınız için hiç değil... Ben bu kadar emeğime rağmen insanların arkamdan konuşmalarından yoruldum, günah keçisi aradıklarında en aşina oldukları isim ben olduğum için bana gelmelerinden yoruldum, Benim bu klanda işleri batırdığımı söylemelerinden yoruldum, Her kese yetişmeye çalışmaktan yoruldum.... En önemlisi de nankörlükten yoruldum... Birçok isim benim için oyuna devam ettiği dile getirdi, Artık bırak da biz de bırakalım dedi ama bırakmadım... Gerçekten hayatımı olumsuz etkilediği halde sırf olur da bir tane bile insan evladı yürekten emek vermişse onun emeğine saygısızlık olmasın diye devam ettim...

Nasıl bu kadar kolay vazgeçebiliyor insanlar halen ona anlam veremiyorum, önceki gece birlikte uykusuz kaldığı adamın ertesi sabah nasıl köyünü alabiliyor onu anlamadım... Biz birliğiz dediği insanların emekleri giderken nasıl göz yumabiliyor onu anlamadım... Buraya kadar olan kısım benimle alakalı arkadaşlar. Bunları sadece ben yapmadım tabi ki en az benim kadar emek veren bir sürü arkadaşımız bulunmakta... Karınca kararınca en ufak katkısı olan herkesin emeğine yüreğine sağlık... Sürç-ü lisan ettiysem affola.. Bu mesajım da düşmanın eline geçecek bununla da dalga geçecekler ki bakın bizdeen çıkanların profillerinde mesajlarım duruyor... Benim vicdanım çok rahat, kafam çok rahat, Burası benim son dünyam dedim, Hiç bir zaman diplomasi oyunu yapmadım, hiç bir zaman bir klanı parçalamaya çalışmadım, hiç bir zaman ikili de oynamadım... Artık düz adamların zamanı değilmiş demek ki... Şimdi gelelim gerçeğe? Bunca zaman bireysel oynayanlar, Barbar alanlar, Desteğini saklayanlar, Ki kesim puanlarınızdan herşey ortada... Oyun başından beri 2 defa operasyonda kami atmayanlar peki şimdi ne olacak... Serverı bir klan kapatabiliyor ve o klanda da 50 kişi olabiliyor en fazla? Karşınızda hep 15 klanlık bir düşman mı olacaktı? E barbarlar da bitti şimdi hangi köyleri alacaksınız... Pasifler diyorsunuz? 100 tane pasif köyü olsa 100 tane aktif adam var 1 er tane köy düşer, Bu kurtaracak mı sizi... Ben bundan sonra yine son askere kadar devam edeceğim ama yeter artık daha fazla kendimi yıpratmayacağım... MAdem kimse kimseye yardımcı olmuyor, madem kimse fedakarlık yapmıyor, Benim operasyonumun ya da dediklerimin gereğini yerine getirmiyor ben de bundan sonra kimse için kılımı kıpırdatmam...

Sadece emek verenler ile komutlarımı açıp oynayacağım bir oyun istiyorum... Harita üzerinde Tek vücud oynayacağım bir oyun... Güvenerek, inanarak, tereddüt etmeden, sırtımı yaslayarak... Ya varsınız ya yoksunuz... Vaktinizi aldım hakkınızı helal edin... Herkes birlikte geldiği ekip lideri ile iletişimde kalabilir ben bundan sonra sadece ekip liderleri ile muhattap olacağım. Bireysel olarak hiç bir oyuncu ile değil... Son olarak, Bu klan ayakta kalmaya devam ettiği sürece elini taşın altına koymamış olan hiçbir insan evladına merhamet etmeyeceğim...

Şu mesajını sımdı dısardan git oku bakalım bu metinde en cok geçen kelime ben oluyor nedense klanın forum sorumlusu kimdı dıplomat kimdi davet sorumlusu kimdi yada op sorumlusu kimdi op yapılan bölge neye gore belirlendı bunların hepsi senin elinde kimi sucluycak mıllet yada klanın yarısı neden klandan ayrıldı 2 haftada bunları düşün sonra yaz.

TyPHonE

Yasaklı
Şu mesajını sımdı dısardan git oku bakalım bu metinde en cok geçen kelime ben oluyor nedense klanın forum sorumlusu kimdı dıplomat kimdi davet sorumlusu kimdi yada op sorumlusu kimdi op yapılan bölge neye gore belirlendı bunların hepsi senin elinde kimi sucluycak mıllet yada klanın yarısı neden klandan ayrıldı 2 haftada bunları düşün sonra yaz.
Abi ciddi olamazsın asoığfğndas0fjaspifnasfafmnıasınkgpasdnoıpgasınpfsdafasdfsd

Luciferr

Dük

Dayı şu an düşünmeye başladım, hayırlısıyla 2 hafta sonra cevap yazaacğım

JrFly

Dük

Metin dur yanlış kişiye yazıyorsun o mikail değil :D

DeletedUser62994

Ziyaretçi
Ulan forumda benımı tırolluyonuz utanmazlar nese ben gıdıp mıkoyu vuram az barı :D

DeletedUser64783

Ziyaretçi
*DestroyerM Şub 24, 13:00

Cellat ve bizim klandan birçok oyuncu ile Bizzat sanjinin konuşmaları bulunmakta halen de tutarım elimde. Premium karşılığı ky ve hesap alma. Klanın göbeğindeki köyü.. Dedim ki vay be bu kadarı da mı varmış... Sonra bizim klandan KAAN nickli oyuncunun hesabını premium karşılığı almaları son anda bizim arkadaşların uyanıp kaanı uyarmaları ile misleri ziyaret ettirmeleri. Oyuncu geçmişine bakabilirsiniz bu arada... Sanjinin sabahında bana kardeşim " ben beleş server kapattı dedirtmem kendime, sizin kaan sanırım köyleri peşkeş çekecek sen istersen onu toplat ama rica ediyorum kimsenin haberi olmasın bunu sana söylediğimden" demesi. ve olay ayyuka çıktığı zaman mis çıkanlardan birisinin de Sanjinin kendisi olması... Garip.

Kendisini ne olarak tanıtıyor bilmiyorum insanlara ama benim tek diyebileceğim oyun tarihim boyunca Halen sanji kadar Tehlikeli bir isim daha görmediğimdir, Saygı !!? Duyarım....

oXpnRX.jpg

Mr.Badger

Yasaklı
3 Çin uçağının gecikme yemesi ve kitlenmesi sonucunda şunu söylemek istiyorum;

Çin, dünyanın ticaret meslek lisesidir.

Mr.Badger

Yasaklı
başlığı açan badger’a sormak lazım şuan alay ettiği destroyerm mikail abi onun klanını kaç opta silmişti? -sanırım bi yarım opla hesap silmişlerdi- o o zaman kaos bizi sattı diye her yerde ağlıyordu ya? boş arkadaşlar, her şey boş. bu başlığı tricksten birisinin veya mesajda adı geçen birisinin(mesela ben) değilde ağlak badger’ın açmasıysa boş yapma konusunda sanat eseri.

Senin aksine okuma yazma bilen bir birey olarak yazdım ve tekrar yazıyorum. Okuma bilen birisi senin için okur umarım.

Ben klan yönetemedim diye yazdım buraya sonuncusu yaklaşık bi kaç saat önce olmak üzere. senin ve mikail abiciğinin aksine ben ağlamadım sitemimi dile getirdim ve haklı olduğum bir sebepten ötürü uzatmadım, bütün servera mesaj atıp ağlamadım. He bak yukarda ne yazdım ben, dost kazanırım sizin gibi tepki ve sinir krizi değil. Şuan oynadığın o dünyada rica etsem 10 hesaptan 9 tanesi nickini honey badger yapar ya da spoiler klozetten su içiyor yapar.

Dediğim gibi sizin aksinize ben hatamı görebiliyorum ve sağlamasını yapabiliyorum aslan parçası, başkasına suç atmıyorum, hatayı başkasında aramıyorum; bu kadar agresif olma hele otur bi soluklan. Bi ayran iç. Takıl kafana göre, kaldırmam gereken 3 uçak var sonra dönerim ben sana yine :)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Senin aksine okuma yazma bilen bir birey olarak yazdım ve tekrar yazıyorum. Okuma bilen birisi senin için okur umarım.

Ben klan yönetemedim diye yazdım buraya sonuncusu yaklaşık bi kaç saat önce olmak üzere. senin ve mikail abiciğinin aksine ben ağlamadım sitemimi dile getirdim ve haklı olduğum bir sebepten ötürü uzatmadım, bütün servera mesaj atıp ağlamadım. He bak yukarda ne yazdım ben, dost kazanırım sizin gibi tepki ve sinir krizi değil. Şuan oynadığın o dünyada rica etsem 10 hesaptan 9 tanesi nickini honey badger yapar ya da spoiler klozetten su içiyor yapar.

Dediğim gibi sizin aksinize ben hatamı görebiliyorum ve sağlamasını yapabiliyorum aslan parçası, başkasına suç atmıyorum, hatayı başkasında aramıyorum; bu kadar agresif olma hele otur bi soluklan. Bi ayran iç. Takıl kafana göre, kaldırmam gereken 3 uçak var sonra dönerim ben sana yine :)
Nickimi Honey Badger yapsam bir kahve içer miyiz? Cevabın evetse kıyıcam prelere :D

**Küvet**

Yasaklı

‘ağlamadım sitemimi dile getirdim’

hahahahahahhahahahhahahahaHAHAHHAHHHHHAHAHAHHAHAHAHAHAHA surdan sonrasını okuyamadım, sitem dile getirmek ile ağlamak arasındaki 7 farka bakmak lazım. dümdüz ağlamıştın işte:D bu arada benim bir yerde dahi sitem dile getirdiğimi göremezsin

hadi ağla