En sevdiğim yazarın yeni kitabı çıkmış

En çok ağlayan melek?

• Azrail

Oylar: 12 17,9%
  • Cebrail

Oylar: 4 6,0%
  • İsrafil

Oylar: 3 4,5%
  • Mikail

Oylar: 48 71,6%

• Toplam oy kullanan
    67

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Kusura bakmayın da artiz klanı köyleri peşkes çekmiş diyene yazıklar olsun derim.Polemıge gırmek istemiyorum ama taşlamı savunulcaktı köyler asker bitti taşmı atılsın adamlara.Diger konuya gelelım ben hıcbır zaman cıkana laf etmem kusura bakmayın ama soyle bır durum var kımısı elındekı paraya göre oyununa yatırır kımısı zamanına gore ama hepsınden faydalanırsın
Onuda geçtim sımdı hiçbirisi senın işçin değil ki parada ödemiyorsun sonuna kadar senınle oynasın diplomasi yapman gerekirken yapmazsın uyelerı dusunmemıs olursun onuda geçtim yencegini dusunmussundur ama opun bılınen bölgeyı savunamıyorsan zaten neyle kazanacaksın onda geçelım

Dıger konuya gelim a oyuncusunu ben koruyamıyorsam benım ıcın oynamasını bekleyemem sabahlıypr ve köyu koruyamıyorsa bosa uykusuz kalıyorsa geçme hakkına sahıptır
Sen geçmezsin ona geçince hain diyemezsin ekmek yedigi yere pislemedi sonucta senın klan oyuncun besleyemedın oda emek verd oynamak ıstedı patronun maasını odeyemeyınce orda kalcakmısın hayır kalmazsın reele dokuyorsanız reel hayatınızda nasılsanız oyle oyunu oynayın denılıyorsa reelde calıstıgın yer maasını odemıyorsa orda durmazsın iş degiştirirsin öle bakalım o halde
Forumda yazmazdım böle bırsey ama tum klana sırku cekıldı ise bende forumda konusayım artiz klanı uyelerı köyleri peşkes cekmıs yok gavura vurur gibi vurdular kafamıza kafamıza vurarak köyleri aldılar mısım 50 tane basılabılır vardı yukarda buyucem aynı sıstem yıne degısen bıse yokken neden oynayayım
Ki ben oynamayı deıl bırakmayı tercıh etmısken gelıp artız klanının oyuncularına laf etmek bastan aşagı saçmalıktan baska bırşey deıldır
Artiz klanı kuruldu destek almıyorduki zaten kurulmasının ne gıbı zararı olurdu ayak ısını yapmıyor olusumu nedense kuruluncada bırınle gorusme yapılmadı
Cıkılma sebebıde bırkaç kendını bılmez laf atmasından klanı ayırdıgım bılınıyordu kıme tek saldırı cıkıldı yıne aynı dusman savunulmay calısıldı

Burdakı uzun yazının mantıgı sudur .Arkadaşlar ben elımden gelenı yaptım yapmadın dıyen yok ama yanlıs yapabılırsın ama bırını haın ılan etmek suclu bulma çabaları ıyı yonetememedır
Sımdı burda her oyıncu klanı ıyıyse oynayabılır yonetım ıyıyse kımse cıkmaz oyun zevklidir oynar cıkıyorsa hata var ıse hata sendedir
Her savaş kazanılmaz kazanamıyorsan bunu öngormek zorundasın gorursun ona gore oyuncularını feda etmek deıl korumak ıcın dıplomasıyı yapcaksın
Burda hıcbırı ne gavur ne baska bır ulke vatandası kı dusman gıbı savaşalım sona kadar topraklarımızı kaybetmeyelım kaybedersek kardeslerımıze tecavuz ederler ırkımızdan oluruz diye savasmamızmı beklenıyor oyun oynuyoruz savasmıyoruz
Bu mantıkla savaş kazanılmaz zaten
Oynamak ısteyen ve ıyı oyuncuların varsa yapardın dıpını boslardan kurtulurdun ve işi gorurdun dıger kısma gelelım oyun basından berı sınıra aktıf tasıyalım destekler atılsın köy takası köy takasını sen yapcan adam kendıne atcak benm sınırım hepsı aktıftı o savlar verılebılırdı saygı duyuyordum kusura bakma artız sozu soylenmıcektı ben bu zamana kadar emegını verdın severım dedım ama suçlu ben ılan edılıyorsam beceremedım yapamadım ama sende yönetimini beceremedin
Diger hususa gelelım bu dunyaya gelırken baskanımız alıcan bılınerek gelındı ama o bıle dıscordda varken mıkaıl ben baskanım dedı o sesını cıkarmadıktan sonra ne yapalım :) neyi sındırcen en başta ben alıcana demısım ekıbımı sana verıyorum oynuyoruz elımden gelen yardımı yaparım ıyı kötu her opa elımden gelen yardımı yaptım 10 dk da tum klanı opa katmısım
Alıcanın getırdıgı adam köylerı kaptırır suclu ben baskasının eleman cıkar suclu ben mıkaılın referansıyla gelen cıkar suclu ben bu noktadan sonra da bu saçma hatalarının op basarısızlıklarınıda geçtım savası hem kaybettın hemde bu saçma hareketlerın ıle suclu bulmaya calısarak okuyan kımse ınanmadıgına emın olabılırsın ve bunu okuyan herkes daha senınle oynamayacagına emın olabılırsın

Oyun bası venom bölgemı temızledım cellat pasıflerını toplayalım yok.Aas klanını toplayalım yok
Dıbımıze kamı 4 ay sonra vuruluyor o ara puanlarımız yakın vurmak yok adamlar 4 ayda gelıssın ben aynı yerımde kalım patlım alıncak köy yok barbar almak zorundayım patladıkca hala cabamı verım

Sonra benım sınır oyunvular arkadaslarımken bana onlar yeterıce gelıstı gelsınler diyenler gelmıs sallıyor ve ben bu adamları tanıyorsam sacmalıgın ıcıne neden sokım gelıstıremıceksem yardımcı olamıcaksam öle bırseyler dondukı mesaj ıletır kıvama gelmısım neyse bu dunya bana yuklenılme dunyası olsun kendımıde burda tum klanlara ıletıldı dıye açıklıyorum yoksa yıne yazmcaktım
Sanji saolsun teklıfını yaptı konusuoduk eglencelı savas oluyodu kıbarca geri çevırdık ahenk bozulmasın dedım ama buna ragmen artız köyleri peşkes cektiyse çekmiş diyorsa mıkaıl baskan haklıdır

Hakkım bu laflardan sonra bırınde var ise haram olsun:)
Artık artiz klanı baska klan ekıplerle oynamayacak dedım ayırdım ve oynamayacak tekrar ben sınavlardan döndugumde benden habersız ısım degısılıyorsa ben orda olmam cıkarm dıye cıktm
Mesaj uzun oldu özür dilerim
Uzun yazilarin hicbirini okumadim seninkininde sadece ilk 3-4satirini okudum artiz klani elinden geldigince savasmistir benim gozumde uzun sure dayandilar dusucek olan siniri biraz daha oyaladilar bence gayet guzel verdiler savaslarini

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Diğer başlığa yazdığım mesajı burayada kopyalayayım...

Öncelikle nirvana şuana kadar klan olamadı başaramadı..

Organizasyon sıfır, op bilgisi sıfır, hatalı diplomasiler gibi..

Nirvana klanları içinde çok kaliteli oynamaya hevesli oyuncularda vardı
Bunların hiçbirini kullanamadılar. Atajean, P1pijo,chivas vs gibi oyuncuları besleyeceklerine daha çok önlerini kapattılar
Bu oyuncular world başında bizde olsaydı acaba durumları şuan ne olurdu? Gerekirse kendim köy almazdım ama bu oyuncuları beslerdim önünü kapatmazdım
Çünkü biliyorum yarın öbürgün farklı savaşta karşılığını alacağım

İçinizden ekip çıktı AAS klanını kurdular bi soralım bakalım neden kurdular?
Hepsi aynı şeyi söylüyor. Her köyü kurucu hesaplar topluyor ve op geldiğinde elek gibi kendilerini toplatıyorlar. Papao destroyerm gibi..

Önce iğneyi kendine batıracaksın
Bizim klandan neden ekip çıkmıyor?
Şuanda klanda yakaladığım 4-5 casus hesap var. Herşeyide itiraf ettiler ne olursa olsun biz trıcks klanında zevk alıyoruz bu saatten sonra çok farklı olacak ve oynamak istiyoruz dediler.
Herkesin ikinci bir şans hakkı vardır
Geçmişi sineye çekip onlarla yolumuza devam ediyoruz..
Köy kazanmak kolaydır, dost zor bulunur..

Klana aldığımız tabuanıl, seymen, mylife vs
Bu adamları ben nirvana gibi kullanmadım, tam aksine sahip çıktım
Şimdi bu oyuncular hepimizden daha iştahlı oynuyor

Bizim bulunduğumuz TRICKS klanına gelince
Herkes eleştirisini yapabilir normal birşey bu
Aynı şekilde bizde Sancak klanlarını eleştirdik. Bize verdikleri sözden döndüğü için, udw klanı hesap sil kararı aldığı gibi bize karşı pakt kurdu
Bu yapılanları unutmadık ve karşılığını alacaklar

TRICKS yumruğunun tadına bakacaksınız

Herkes bizden iyi oynayabilir ama kimse bizim kadar inanamaz..

Diğer başlıkta beğendik burada da beğenelim benim biricik Paratonerim @rascal125 unutulmuş ama olsun :D

O değil de çok eğlendiğim bi dünya oluyo her gün yeni bir olay emeği geçen herkese çok teşekkür ederim :D

Mr.Badger

Ağır Atlı
Neyse sözün özü;

Kimileri sinir krizine yatırım yapar. Kimileri karşılıklı tost, lahmacun kemirebilecekleri dostluklara, sabah gözünü açtığında bıyıklı bi hıyar ağasının abi kahvaltı yapalım mı? Demesine yatırım yapar.

Benim adım kalmasa bile dostum dediğim adam benim için hırs yapar, benim rakibime kendi rakibinden daha çok vurur. Sinir krizine yatırım yapan adamda elinde koca bir hiç ile arkasından onlarca sallayan bırakır.

Ama oyunu oynarken en önemlisi şapkanı önüne koyup düşünebilmek, suçu kendinde arayabilmektir. Bu oyun gerçek hayatın yansıması, sadece bir oyun değil. Ben baktım klan yönetemiyormuşum bunu kabullendim. Bu saatten sonra iş, evlilik muhabbetleri vs zor ama oynarsam gider yine bünyesinde olduğum galaksi ya da soa klanında devam ederim. Klan kurmam. Çünkü beceremiyormuşum.

Ama şükür ki serverda oynayan dost düşman her oyuncuya tek tek mesaj atıp ağlayacak, düşmanıma karşı örgütlendirecek kadar ayağa düşmedim.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Neyse sözün özü;

Kimileri sinir krizine yatırım yapar. Kimileri karşılıklı tost, lahmacun kemirebilecekleri dostluklara, sabah gözünü açtığında bıyıklı bi hıyar ağasının abi kahvaltı yapalım mı? Demesine yatırım yapar.

Şu an fark ettim de, yanlış yere yatırım yapmışım :D

JrFly

Dük
oyun başında keşke silinip gitseydim de şu mikailin attığı sirkülerlere maruz kalmasaydım. her attığı sirküleri açıp kapattım direk (okumayınca hemen geri dönüyor) kusruma bakmasın yüzüne de söyledim çok uzun yazıyordu kimse takmadı o yüzden.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Yani buraya yazılacak çok şey varda değmez.Ben oyunu bırakalı kaç ay olmuş hala benim adımın geçtiği bir yazı okuyorum cidden yazık yani alınan yenilgiyi birşeylere bağlamaya çalışması dahada küçük düşürüyor.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Bugün kraliyet dairem de altın kaplama yatağım da uzanırken bir mesaj bildirimi geldi ve heyecanlandım çünkü mesaj en sevdiğim rakibim mikailden gelmişti.

Mesajı açıp okumaya başladığım da çok aşırı duygulandım ve gözümden bir küçük damla süzülmeye başladı. Yanlış anlamayın anlattıklarıyla ilgisi yoktu bu duygulanmanın. Bir insan nasıl bu kadar alçalabilir bu mesajı atmayı nasıl gururuna yedirebilir diye üzülmüştüm sadece.

Üstelik oynadığı sadece basit bir tarayıcı oyunuyken bunu kendine yakıştırması ve belki bir şeyleri değiştiririm hayaline kapılması 30lu yaşlarına gelmiş biri için cidden vahim bir durum. Bu dünya başladığın da diplomasiler yaparken,Paktlar açıklanırken,Oyuncuları bize bu forum da saldırırken kendisini ve yanın da ona çanak tutan herkesi sık sık uyardım. Bu hareketlerinizden sonra gelip burada ağlamayın dedim.

Fakat bu arkadaşımız bu uyarılarımı ciddiye almak yerine aksine bunları devam ettirip hakaret edip ne karakterimizi nede adamlığımızı bıraktı. Sonuç ne mi oldu dün sizde haysiyet yok diye saldırdığı insanlara bugün bir oyun için bize niye bu kadar yüklendiniz diyecek pozisyona düştü.

Lafı uzatmaya çevirmeye gerek yok.Ben seni uyarmıştım Miko,ben seni uyarmıştım :)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
DoW0VURXoAALrpe.jpg

DeletedUser64925

Ziyaretçi
Cellat klanını bölüp kafa adamları aldıktan sonra klanlarına aldıkları bir sürü pasif diye tabir ettikleri oyuncuları toplamaları, Çılgın klanına bir gece kendi diplomatları da dahil olmak üzere girip aktifleri alıp pasifleri toplamaları ki devamında aktifleri de topladılar...

EVET BU KSIMA BEN CEVAP VEREM . Cellat dağıldı yerine dağılınca TAHRİBAT , HİLAL (BENİM KURDUĞUM 7-8 KİŞİLİK) ve CELLAT olarak bölündü fikir ayrılığından sonrasında ban outtan tahribattan ve tricksterdan mesaj geldi ne yapacaksınız diye Tüm klanlara verdiğim ortak cevap barbar toplayacaz ve CELLATTA HESAP SİLENLERİN KÖYLERİNİ ALIP bölgede bekleyecez BİZE KİMSE SALDIRMADIKÇA KARŞI SALDIRI ATMICAZ dedim.Tüm klanlar okey verdi Sa işeretledi biz işaretledik ve 3 gün barbar ve bırakanları toplamaya başladık bölgede 3. gün TAHRİBATTAN SALDIRI GELDİ SAVUNUP KARŞILIK VERDİK 12 KÖY DÜŞTÜ TEK GECEDE 5 oyuncuyuyla yapıldı bu bu süreç devam ederken TRİCKSTER ve OUT KLANLARI İLE YAZIŞIYORDUM DURUMU KONUŞUYORDUM out tahribat savaşımızda yanımızda olmucağını söyledi TRİCKSTER BİZ MEMNUNİYETLE DESTEK OLURUZ DİYİP BİZ BÖLGEDE RAHATLAYALIM DİYE 70-80 SAATTEN OP YAPTILAR nihayetinde o opta 50+ köy düşürüldü ve Cellatla başlayıp Hilalle devam eden Trickster bağlantımız burdan geliyor .NOT : TARAFIMIZI DOĞRU SEÇMİSİZ OUT GEÇMİŞ OLSAK BİLE BUYÖNETİMLE 1 HAFTADAN FALZA ANLAŞAMAZDIK YOLLARIMIZI TEKRAR AYIRIRDIK DİYE DE NOT BIRAKIP GİDİYORUM...

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Cellat klanını bölüp kafa adamları aldıktan sonra klanlarına aldıkları bir sürü pasif diye tabir ettikleri oyuncuları toplamaları, Çılgın klanına bir gece kendi diplomatları da dahil olmak üzere girip aktifleri alıp pasifleri toplamaları ki devamında aktifleri de topladılar...

EVET BU KSIMA BEN CEVAP VEREM . Cellat dağıldı yerine dağılınca TAHRİBAT , HİLAL (BENİM KURDUĞUM 7-8 KİŞİLİK) ve CELLAT olarak bölündü fikir ayrılığından sonrasında ban outtan tahribattan ve tricksterdan mesaj geldi ne yapacaksınız diye Tüm klanlara verdiğim ortak cevap barbar toplayacaz ve CELLATTA HESAP SİLENLERİN KÖYLERİNİ ALIP bölgede bekleyecez BİZE KİMSE SALDIRMADIKÇA KARŞI SALDIRI ATMICAZ dedim.Tüm klanlar okey verdi Sa işeretledi biz işaretledik ve 3 gün barbar ve bırakanları toplamaya başladık bölgede 3. gün TAHRİBATTAN SALDIRI GELDİ SAVUNUP KARŞILIK VERDİK 12 KÖY DÜŞTÜ TEK GECEDE 5 oyuncuyuyla yapıldı bu bu süreç devam ederken TRİCKSTER ve OUT KLANLARI İLE YAZIŞIYORDUM DURUMU KONUŞUYORDUM out tahribat savaşımızda yanımızda olmucağını söyledi TRİCKSTER BİZ MEMNUNİYETLE DESTEK OLURUZ DİYİP BİZ BÖLGEDE RAHATLAYALIM DİYE 70-80 SAATTEN OP YAPTILAR nihayetinde o opta 50+ köy düşürüldü ve Cellatla başlayıp Hilalle devam eden Trickster bağlantımız burdan geliyor .NOT : TARAFIMIZI DOĞRU SEÇMİSİZ OUT GEÇMİŞ OLSAK BİLE BUYÖNETİMLE 1 HAFTADAN FALZA ANLAŞAMAZDIK YOLLARIMIZI TEKRAR AYIRIRDIK DİYE DE NOT BIRAKIP GİDİYORUM...

Adamın dibi doğru olanı yaptın sen, boşver konuşan konuşsun:)

Worafz

Okçu

Oraya mümkünse sadece tahribattan değil outtan da s.a işaretlenmesine rağmen gece benim ekibimden 2 kişinin köylerini aldığını belirtelimde sadece tahribat değil hani sütten çıkmış ak kaşık Destroyerm s.a olmasına rağmen köylerin toplanması konusuyla ilgileneceğini gerekirse arkadaşıma hammaddeleri kendi atacağı ve yeni köyünü geliştireceğini belirtti :) şey sonra sanırım dürüstlüğü bir an kayboldu :) çünkü ardından biz sizi mi topladık yoksa sizden tricksin köy almasını mı engelledik gibi garip bir açıklama yapmıştı :D ha ayrıca ne tesadüftür ki klan dağıldıktan sonra sadece saldırı oynayan arkadaşların köyü casus raporu alınmadan girilerek alında dürüstlükten ödün vermeyen Destroyerm i tebrik ederim keşke eski mesajlar silinmese oyunda:)

Luciferr

Dük
Şimdi mikail burdan kendisine yapılan eleştirileri cevaplayacak ama bu kadar posta tek tek cevap yazmak onun için bir ömür olacağından sanırım şimdilik susmayı tercih ediyor.

İnanır mısınız bunu yaparken de erdemce bir hareket olduğunu ön görüyor. (ön görmesi 2 saat)

Sadece ARTİZ ekibiyle ilgili bir iki laf edeyim. Yapılan op sonrası artiz ekibinin içinden bir iki köy tuttuk. Sonrasında gerçekten köylerinde doğru dürüst savunma kalmamıştı. Bizde bu fırsatı değerlendirip bölgeyi topladık. Ona rağmen 1 haftada sadece benim 70-80 misimi kestiler. Peşkeş çekme durumu felan yok. Bir tek kendi Ekibinizi desteklerseniz, sınırdaki adamları savunmasız bırakırsanız o köyler zaten elbet düşer. Biz de o bölgeyi destek atılmadığı için kolayca topladık. Artizdeki arkadaşları tekrar tebrik ederim ellerinden geleni yaptılar.

**Küvet**

Yasaklı
şuraya alakasız yazılan postlar o mesajdan daha boş olmuş

başlığı açan badger’a sormak lazım şuan alay ettiği destroyerm mikail abi onun klanını kaç opta silmişti? -sanırım bi yarım opla hesap silmişlerdi- o o zaman kaos bizi sattı diye her yerde ağlıyordu ya? boş arkadaşlar, her şey boş. bu başlığı tricksten birisinin veya mesajda adı geçen birisinin(mesela ben) değilde ağlak badger’ın açmasıysa boş yapma konusunda sanat eseri.

her şeye herkese saygı duymak lazım ben öyle yapıyorum, herkese saygıyla yaklaşmaya çalışıyorum. saygı kalmadığında “...Tamam abi ama yok...” oluyor.