(en iyi biz oynarız)EİBO

• Konuyu başlatan DeletedUser67115
  • Başlangıç tarihi

48e de renk katalım mı?

• evet süper olur

Oylar: 77 55,8%
  • siz gelmen :)

Oylar: 61 44,2%

• Toplam oy kullanan
    138

DeletedUser66489

Ziyaretçi
bu dünyaya girerseniz en favori klanlardan biri olursunuz.

DeletedUser67115

Ziyaretçi
neden w42 de dusmanla bır olup dost gorunup yıkmaya calısıtınız silincede anlastıgınız trol sızı yedı dıye mi :)

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Haykırıyorum hic oyunu takip etmemissin w kapattık bak profilimde gore bilirsin:)))

Düşmanla birlikte hareket ettigimizi söylüyorsun ya sor trolden birisine kiminle is birligi yapmisim dostu kurtarmaktan deli klani olarak cigerimiz soldu ne oldu sonrasında kendiniz ayrildiniz sonrasında op yediniz yardım gelmeyince hoop hesap sil yaptınız:)) bu yuzden çöp sünüz parmağimda oynatırım sizi yediğiniz her opta hesap veriyordunuz bana sor erola cok iyi bilir bak ona 15 salisilik gelen mis arasına ara atmisrim sizinle uğraşmaktan kendi ilerledigimiz sınırda tıkandık kaldik

HIC OYUNU TAKIP ETMEMISSIN GIR DE W 42 BAK KAPATAN KIM

Çöp sünüz;)

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Ha bak birde en son silmeden once hani klani böldünüz ya 4 kişi ile klanda kaldınız 2 klanla geldiniz 80 kişi idiniz ayrıldığnizda don tişört birakmistim kendi üyeleriniz bile sizin yüzünüze bakmiyordu hatirlarsiniz bak üyelere mesaj atıp tek tek davet ettiginizi de hatırlarsın:) en son boyle yalvara yalvara 11 kişi oldunuz ama op geldi ter temiz bıraktınız gittiniz kac op da delü sizi kurtardı :)

Sınırda ben kaldim sor bakalim trol ilerleye bilmiş mi :) oyuncu lazim oduncu degil op bile yapamadı trol bana ;) Hicbirsey diyecek yüzünüz bile yok onca yardımımız dokundu bırakırken bile koyleri vermediniz bizlere neden sizi yanlız bıraktık diye:) w 45 de eibo gördük iste cok iyi oynuyordu :) en iyi biz oynarız:))) kumda oynayın siz

DeletedUser63586

Ziyaretçi
Umarım dünyaya girer renk katarsınız girerseniz başarılar :)

DeletedUser67354

Ziyaretçi
ABRAKSAS sadun abiyi getirin ama

katil klanları olarak bekleriz

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
@..kronos.. bende o sınırda oynadım yanlış konuşuyorsun.biraz ağır olun biraz oturaklı konuşun.başarılar eibo ekibine.