En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Sosyal mesajimizi aldığımıza göre satasmaya devam edebiliriz

DeletedUser69047

Ziyaretçi
Çok sakin buralar fırtına öncesi sessizlikmi yoksa ? :)

ISonD4nS

Yasaklı
Kendileri çalıp oynamıyor artık anladılar ne demek istediğimizi. Oynayın yenin ondan sonra gelin burda öyle yaptık böyle yaptık diyin '' birbirinizi övün'' Buraya kadar başarılı geldiler tebrik ederim eğer bu aşamadan sonrada bizden iyilerse bunu anlarız ve tebrik ederiz.

Buraya kadar başarılı olmalarının suçu da tamamen bize aittir suçu pasifti oynamıyordu diye gevelemeye gerek yok sonuçta hepsi bizim klanımızın üyesiydi eğer bir savaşa giriyorsan bunları önceden elemen lazımdı ama asıl savaş bundan sonra başladı sonuçta onlar 20-30 saate mis atarken biz 75-80 saatten geliyorduk sınırlar oluştu lafı uzatmaya gerek yok, başarılar.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Kendileri çalıp oynamıyor artık anladılar ne demek istediğimizi. Oynayın yenin ondan sonra gelin burda öyle yaptık böyle yaptık diyin '' birbirinizi övün'' Buraya kadar başarılı geldiler tebrik ederim eğer bu aşamadan sonrada bizden iyilerse bunu anlarız ve tebrik ederiz.

Buraya kadar başarılı olmalarının suçu da tamamen bize aittir suçu pasifti oynamıyordu diye gevelemeye gerek yok sonuçta hepsi bizim klanımızın üyesiydi eğer bir savaşa giriyorsan bunları önceden elemen lazımdı ama asıl savaş bundan sonra başladı sonuçta onlar 20-30 saate mis atarken biz 75-80 saatten geliyorduk sınırlar oluştu lafı uzatmaya gerek yok, başarılar.

Siz nereye geldiniz ki hangi sinirdasiniz gelen varsa oda biziz sizin yaptığınız tek şey kendi icinizdekileri desteklemek yerine toolamak yapıyorsunuz

ISonD4nS

Yasaklı
Haklısın dostum sonuçta yönetici ben değilim emin ol gidilen yoldan da memnun değilim bunu açıkçada konusabılıyorum yönetıme karşı en fazla benide klandan atıp toplarlar ego sorunum yok.

Büyük İskender vezirine bir hatam olursa beni uyar demiş bir gün İskender vezirini çağırır der ki ; Vezir bunca yıldır beraberiz sen beni hiç uyarmadın ya bilerek sustun yada görmezden geldin der ve vezirin kellesini orada alır.

Ben bir klan üyesi olarak üstüme düşeni yaptım tavsiyelerde bulundum lakin olmuyorsa olmuyor demek ki bunca yıldır boşuna oynadık

W A R D A D D Y

Baltacı
Stalker operasyonu vardı yine bugün 40 köy elde tuttuk , Artçılar devam ediyor ve edecek, vegasın tüm klanları savaşa eklememesinden dolayı istatistik toplamakla uğraşmayacağım ama fark çok fazla opların yanı sıra ortalama 5-10 bireysel köy alımı gerçekleşiyor her gün stalker lehine kısaca ilerlemeye devam ediyoruz her operasyonumuzdan sonra işte şimdi gerçek sınırlar deseler de direnemiyor vegas cephesi emeği geçen tüm stalkerlerin eline sağlık.

W A R D A D D Y

Baltacı
5cb59b83b027f.png

5ccc5e18432f7.png

5ce3fabba5165.png

Arşivden haritalar ;
takip edenlere savaş hakkında net bir fikir oluşması açısından paylaşayım :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Tebrik ederim STALKER ın ilerleyişi devam ediyor...

VEGAS ın tek ihtimali var savaşı al-ver açısından dengeli bir hale getirmek... Ve oyunu yeniden kurmak onun dışında tüm alternatifler STALKER ın lehine işlemeye devam eder.