En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

DeletedUser12190

Ziyaretçi
sende haklısın canım 25 köyden 17 köy kendi klanından toıplayıp arada 3-5 birşey toplamayı başarmıssın işte stalker modd :DD

Gerçekten bunu içtenlikle mi söylüyorsun yoksa laf olsun diye mi ? Adamın yenilen rakibi seninkini katlamış hala konuşabiliyorsun.Sen o ordularını kendine sakla yakında sıra sanada gelir.

DeletedUser69032

Ziyaretçi
Bu konu niteliğini kaybetti maalesef. Arşivlenebilir.

Tykor

Mızrakçı
Konuyu açan benim arşivlenmesini isteyen sen. İstatistik varmı acaba arkadaşlar. Kişi açtığı konuyu taşınmasını istemezse taşınmazdı eskiden şimdik öyle değilmi bilmiyorum ama

W A R D A D D Y

Baltacı
Konuyu açan benim arşivlenmesini isteyen sen. İstatistik varmı acaba arkadaşlar. Kişi açtığı konuyu taşınmasını istemezse taşınmazdı eskiden şimdik öyle değilmi bilmiyorum ama

Var var oldukça güzel bir istatistiği var savaşın yaptık oldu...Oyun tarihinde ender görülen bir vakayla hem saldırı puanında hem savunma puanında önde bitirdi stalker savaşı bu olay aradaki organizasyon kalitesinin farkını oldukça iyi gösteriyor ki vegas tüm klanlarını ekleseydi savaşa farklar çok daha fazla olacaktı :) Köy alımlarının grafiği de ortada..Uzun lafın kısası çok bile dayandı vegas ama savaşın 40 ını görmek nasip olmadı. Bu vesileyle bir kez daha kutlamış olayım arkadaşlarımı savaş bittikten sonra adam akıllı bir bilgilendirme yapılmamış burada ..
Lv27gG.png

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Güzel istatistik, başta da söylediğim gibi kaybedenin kazananı tebrik etmesi gerek, şahsi olarak ben tebriklerimi sunarım, bir iki gereksiz atışma dışında keyifliydi, biraz çabuk bitti sadece :)

Sizlerinde elinize emeğinize sağlık kardeşim.

DeletedUser69253

Ziyaretçi
Güzel istatistik, başta da söylediğim gibi kaybedenin kazananı tebrik etmesi gerek, şahsi olarak ben tebriklerimi sunarım, bir iki gereksiz atışma dışında keyifliydi, biraz çabuk bitti sadece :)

Yıkama yağlamaya başlamış, bu arkadaşımız 52. Dünya' da ilk 25' de yer almakta ve kendi klanı oyuncularının dışında tek bir barbar köy almamış tek bir oyuncunun köyünü almamış kendi yönettiği klandan attıklarını toplayarak buralara gelmiş :)

Hayırlı işler...

DeletedUser69032

Ziyaretçi
Yıkama yağlamaya başlamış, bu arkadaşımız 52. Dünya' da ilk 25' de yer almakta ve kendi klanı oyuncularının dışında tek bir barbar köy almamış tek bir oyuncunun köyünü almamış kendi yönettiği klandan attıklarını toplayarak buralara gelmiş :)

Hayırlı işler...

Sen nerdesin paşam söyle senide görelim ? kazananı tebrik mi etmeyelim ? veya ne zamandan beri birilerinin elini sıkıp elinize sağlık demek yıkama yağlama olmuş. Bu konuya yaptığım ilk yorumda cahiller yazmasın demiştim, cahiller yazmasın lütfen.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Bizde emeğiniz için tşk ederiz çok çabaladınız ama olmadı bu oyunun kuralı bi kazanan olacağı gibi kaybedenlerde olucak başka dünyalarda başarılar.....