EN AZ SEVİLEN KLAN

haritanın en nefret edilen klanı

• NOP

Oylar: 65 30,1%
  • RESPOWN

Oylar: 18 8,3%
  • SAB

Oylar: 9 4,2%
  • İSYAN

Oylar: 38 17,6%
  • MATRAK

Oylar: 5 2,3%
  • SOA

Oylar: 60 27,8%
  • SİNERJİ

Oylar: 7 3,2%
  • PAŞA

Oylar: 3 1,4%
  • RM

Oylar: 7 3,2%
  • KILIÇ

Oylar: 4 1,9%

• Toplam oy kullanan
    216

MTK 136

Casus
profesör kardeş bir oyun için kimseye şahsi kin besleme taraftarı değilim karşıda çıkarım ama tüm samimiyetimle söylüyorum karşımda olsan yorulmadan sıkılmadan 3 gün tokatlarım seni ya nasıl beceriyorsun bu kadar antipatik olmayı acaba
Aralıksız 5 dakikadır gülüyorum allahta senin yüzünü güldürsün :D

MTK 136

Casus
Bak sen w48 e girecem mi benim planımı düşünüyorsun sanane ? Merak etme yakında cevabını güzelcene vericem sana sizin planınız olsa ne olur olmasa ne olur boş klansınız w43 te gördük :D
Hala 43 diyor keşke paylaşabileceğin başarıların üzerinden insanlara laf afmaya çalışsan vallahi eyvallah dicem ama birader bu kadar insan önünde kendini neden rezil ediyorsun anlamıyorum ciddenScreenshot_20180702-223121_Chrome.jpg

DeletedUser63512

Ziyaretçi
bu soa cılar harbi embesil :D :D forumda 10 15 tane adamları var hepsini SOA ya bastırmışlar ego lara bak :D Hey Allahım .d

dışarı çık hava al, yürüyüş yap , otur sokak baslarinda insanlarla konuş sonra aç bir kitap oku ,enerjini at şu asosyallikten kurtul bence burda gelip herkese saldırıp duruyorsun gö*han arkadaşımızın dediği gibi herkes gerizekalı gözüyle bakıyor sana

DeletedUser67193

Ziyaretçi
dışarı çık hava al, yürüyüş yap , otur sokak baslarinda insanlarla konuş sonra aç bir kitap oku ,enerjini at şu asosyallikten kurtul bence burda gelip herkese saldırıp duruyorsun gö*han arkadaşımızın dediği gibi herkes gerizekalı gözüyle bakıyor sana

Ay hoşt

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Cocuk bu cocuk takmayin fazla. Ailesinden akrabalarindan bulamadigi ilgiyi kotude olsa forumlardan tedarik ediyor. Kufur falan boyle tiplerin pek umrunda olmaz hatta hoslarina bile gider. Reeldeki arkadaslarinin,ailesinin, akrabalarinin, kedilerin, kopeklerin her canlinin yaptigi gibi sizde yok sayin:)