En İyi Savaş Taktiği(!)

.drotta

Milis
Bak yine diyorum. Güzel kardeşim. 1 Kasım akşam üzeri amcam vefaat etti.
Hesap pro akrep e bakıcı verdim. 4 gün yoktum. Hesabı alınca yazdım zaten.
Hee ama siz kuyruk acısına ne desem bişeyler bulursunuz zaten
Sana bunu birkere daha diyicem. Kuyrukluk durum yok ortada senn herşeye bir bahane bulacaksın. Pro.akrepin yazdığını okumadın mı. Ha amcan konusu hiç muhabbeti olmadı. Kimse demediki bu adamın amcası ölmüş. Şu durumda bile biryerden ulaşır başın sağolsun derdim. O yazdıklar benim diyosun ya. Birazcık doğru ol. O mesajlarıda okudun. Gördün göreceğini. Burda kendi yazdıklarını atarken diğerini atamadın. Sonrada dedinizki bu adamın evinin sıkıntılı olduğunu bilmiyoduk. Bak senin ailenden birinin vefatından sonra olacakları söylim. Bütün klana sirkü çekilir. Sana biri mesaj atar derki başın sağolsun bakıcıya bile gerek yok kesinlikle saldırı gelmeyecek. Gelince söylersin. Ama sen mesajları okuyup kuyruk acına yalan söylüyorsun. Herkesin derdine sıkıntısına saygımız sonsuz. Ama görünen o ki sana yapılacak saygının karşılığı yok. Bu yüzdendir. Anatol yüceliği ve böyle kalacaktır. Aramızdaki farkı sende gör sonra gel burda kendini hakla.

.drotta

Milis
O davet ile o davetin arasında benim için hiç bir fark yok kimse içinde olmayacaktır davet davettir savaştığın bir klana gel alt klanım ol diyorsun bu ne kadar doğru :D :D
Bu doğru mu sorusunu sorduğun cümleyi bana kendi adamın diyor dikkat et. Okumadanda yazma birdaha

.drotta

Milis
Ya yazmayım dedim de sürekli bir 2 köy veren adamı niye klandan atıyorsunuz ne demek ya tek adama yapılan opların %90 ında adamı savunmadan direk klandan atan bizler değiliz lütfen boşa itham yapmayın. Bizim toplamaya başladığımız sözde oyuncularınıza op yapılınca hemen kalan köyleri toplayan da biz değiliz.
İzmir olayında da bizde sirküler çekilmiş kamiler atılmış yarısından çoğu benden op iptal etmemi bekliyosun. Bunu bizim klandaki adamların tarafından sana iletilen op mesajını okuduktan sonra yaptığınızı mizde biliyoruz.
Örnekleri var çünkü bize başka bahaneyle toplatmamaya çalıştığınız adamlar 61 de pre ile köy kasıyodu seriden.
Adamlıktan çok bahseden adamlarınıza ben sınavım var yazdı profiline diye yapılcak opu iptal ettirdim 13 ünde biten sınavların gecesine bizim adama dalcak karaktereki insanlarsınız boş boş konuşmayın.
Sen ne diyon. Konu adam olamayanlarla ilgili biz adam olana adam diyoruz zaten adamının herşeyini ispatlamışız. Hala yok o öyle oldu bu böyle oldu. Ne örnek verdim ocean hesabı. Klandan altıldı mı 20 köy farkı var. Annen is back ac adamın aldığı köylere bak adamın tek birinden 20 köy alıyor kaçı işleniyor istatistiğe boş konuşmayı keste gerçekci ol yada konuşmiyim diyodun ya konuşma sen

.drotta

Milis
Sen ne diyon. Konu adam olamayanlarla ilgili biz adam olana adam diyoruz zaten adamının herşeyini ispatlamışız. Hala yok o öyle oldu bu böyle oldu. Ne örnek verdim ocean hesabı. Klandan altıldı mı 20 köy farkı var. Annen is back ac adamın aldığı köylere bak adamın tek birinden 20 köy alıyor kaçı işleniyor istatistiğe boş konuşmayı keste gerçekci ol yada konuşmiyim diyodun ya konuşma sen
6B5AC4CD-8FFF-4C6F-B1FB-2051010091C6.png236961B7-343C-418D-8CA8-9E2F526B3B9D.png8F661C64-AABF-44C4-AEF1-3C8E41462437.png

Hadi şimdi burdan git cengunb bile sizdeydi bak

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı

Daha geçen gün hesap bakıcılığı alıp ''Barkıncem'' nickli oyuncuyu toplamaya başladım köy isimlerini Brütüslendiniz yaptım hemen klandan attılar adamı :D Bunlar öyle profesyonel yalan söylüyorlar ki kendiler bile inanmış... Daha böyle attıkları kaç tane oyuncu var :D Sonra gelip burda ''biz çik giçliyiz sizi yiniyiriz'' falan diyorlar. Cellat klanının kapatacağı tek şey açık kalan ağızları olacak bu worldün sonunda...

.drotta

Milis
Daha geçen gün hesap bakıcılığı alıp ''Barkıncem'' nickli oyuncuyu toplamaya başladım köy isimlerini Brütüslendiniz yaptım hemen klandan attılar adamı :D Bunlar öyle profesyonel yalan söylüyorlar ki kendiler bile inanmış... Daha böyle attıkları kaç tane oyuncu var :D Sonra gelip burda ''biz çik giçliyiz sizi yiniyiriz'' falan diyorlar. Cellat klanının kapatacağı tek şey açık kalan ağızları olacak bu worldün sonunda...
Ya oda birşey mi o gün beni silmeye geldiler. Oyuncularını sildik geri yolladık. Bunlar bizi kendileri gibi sanıyolar. 800-900 saldırıdan 4 köy alınıyor. Bakın hala burdayım barkıncem arkadaşınız yok neden klandan atıldı köy verdi ve vermeye devam ediyor. Bu world de emeğim çok. Ve olmaya devam edecek. Burda yenilirim kazanırım pek mühim değil. İyi dostlar edindim. Ve bütün klandaşlarıma nasıl biri olduğumu ispatladım. Burası c5 welcome to anatol cehennem. Burdan sevgili anatol ailesine saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Birde burdan özel olarak mert.13 nickli arkadaşıma çok selamlar iletiyorum. Bu dünyada sizinle oynadığım için gurur duyuyorum.
Ve son sözümü söyleyip sözümü siz değersiz cellat oyuncularına bırakıyorum. Siz seviyesizsiniz. Yanlış anlamayın. İşte arada yükselip arada alçalan değil. Sürekli alçalansınız. Ötesi yok. Hadi görüşürük.

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Oncelikle birbirimize saygılı olalım
bizim cellat klanindan ayrilisimizin sebebi aramızda ki bir takim çözülemeyen basit meselelerdi birbirimizi kırmadan klandan ayrıldık
Klandan adam davet etmeye gelince ilk zamanlar anatol kurucusu olan ferman ve Sürmene başlattı bizden yani cellat ekibinden cok adam çektiler
Diger konuya gelince 2 örnek vereyim kaltron ve mr.can a operasyon yapinca siz attınız klandan
200k puanlık adam 7 köy kaybediyor takibi atacağım

Hastalık sağlık konusu da
Baytar hesabi için taziyesi var dediniz operasyon u iptal ettik 5 gun sonra siz topladınız yani bu iyi niyetimizi suistimal ettiğiniz anlamına gelmez mi

Ayrica diplomasi olarak görüsüyorsunuz ondan sonra aranızda gecen ne konusma varsa burada paylaşıyorsunuz buda sizin güvenilir olmadiginizi kanıtlar
Bugun ben farklı klandayim diplomasi isi ile ilgilenmiyorum ama olursa aramızda ki bi konuşmayı birbirimize ters düşünce burada paylasacaksiniz demek
bunlar yakışmıyor
Bu davranışınızi terk etmeniz lazim
Biz tebrik etmesini de biliriz

Sozum anatol klqnina

Ne ederseniz onu bicersiniz.

.drotta

Milis
Oncelikle birbirimize saygılı olalım
bizim cellat klanindan ayrilisimizin sebebi aramızda ki bir takim çözülemeyen basit meselelerdi birbirimizi kırmadan klandan ayrıldık
Klandan adam davet etmeye gelince ilk zamanlar anatol kurucusu olan ferman ve Sürmene başlattı bizden yani cellat ekibinden cok adam çektiler
Diger konuya gelince 2 örnek vereyim kaltron ve mr.can a operasyon yapinca siz attınız klandan
200k puanlık adam 7 köy kaybediyor takibi atacağım

Hastalık sağlık konusu da
Baytar hesabi için taziyesi var dediniz operasyon u iptal ettik 5 gun sonra siz topladınız yani bu iyi niyetimizi suistimal ettiğiniz anlamına gelmez mi

Ayrica diplomasi olarak görüsüyorsunuz ondan sonra aranızda gecen ne konusma varsa burada paylaşıyorsunuz buda sizin güvenilir olmadiginizi kanıtlar
Bugun ben farklı klandayim diplomasi isi ile ilgilenmiyorum ama olursa aramızda ki bi konuşmayı birbirimize ters düşünce burada paylasacaksiniz demek
bunlar yakışmıyor
Bu davranışınızi terk etmeniz lazim
Biz tebrik etmesini de biliriz

Sozum anatol klqnina

Ne ederseniz onu bicersiniz.
Sürekli oyun başında yapılan örneklendirme. Oceanı kimse toplamadı adamın bıraktığı belliydi madem bu kadar açık sözlüyüz doğru olalım. Burda kimse kimseyle konuşmasını paylaşmıyor. Atılan daveti dile getirdik sonrasında depremzedeyi konuştuk. Burda bir sürü buna örnek çıkartırım. Atılmayla ilgili toplamaya çalıştığınız 2 adamı atmışız. Herkese davet atmışız oyun başı eee başka gerekçeniz yok. Kendinizi haklı görmekte çok iyisiniz. Bir ispatlim derken 10 batış yaşıyosunuz. Şuanki konumuzla senin işte burda birileriyle konuşması klan için onları paylaştınız iddaası boş dalavere bu konuda konuşmadı gereken. Özellikle en son kişisin. Ben baştan uyarim. Oynama

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Ferman konusunu bilmiyorum
Daha doğrusu depremzede olduğunu bilmiyordum haklısınız
Ama en azından
the war lord ve baytar operasyon larini iptal ettik
iyi olan seyler de var
Oyun basindan bu yana ilk defa böyle hararetli tartışma oldu olan oldu artık
kalp kırmaya gerek yok

Tokmak

Milis
alınırım ama hacı,köy düşürmesekte güzel kesim oldu :D
Ya oda birşey mi o gün beni silmeye geldiler. Oyuncularını sildik geri yolladık. Bunlar bizi kendileri gibi sanıyolar. 800-900 saldırıdan 4 köy alınıyor. Bakın hala burdayım barkıncem arkadaşınız yok neden klandan atıldı köy verdi ve vermeye devam ediyor. Bu world de emeğim çok. Ve olmaya devam edecek. Burda yenilirim kazanırım pek mühim değil. İyi dostlar edindim. Ve bütün klandaşlarıma nasıl biri olduğumu ispatladım. Burası c5 welcome to anatol cehennem. Burdan sevgili anatol ailesine saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Birde burdan özel olarak mert.13 nickli arkadaşıma çok selamlar iletiyorum. Bu dünyada sizinle oynadığım için gurur duyuyorum.
Ve son sözümü söyleyip sözümü siz değersiz cellat oyuncularına bırakıyorum. Siz seviyesizsiniz. Yanlış anlamayın. İşte arada yükselip arada alçalan değil. Sürekli alçalansınız. Ötesi yok. Hadi görüşürük.

kardanAdam

Baltacı
Bu forumda son yazımdır. Gerçekten boş boş konuşup duruyorsunuz. Düşmanda olsa ben açar ara sıra sohbet ederim. Oyunun oyun olduğunu bilirim. Fermanı arayıp teyit edebilirsiniz (ki burda kimseye bir şey ispat etmeye çalışmıyorum)
Sadece karalama kampanyanız biraz üzücü ve basit.
Cahille girme münakaşaya,

Ya sinirini zıplatır tavana,

Ya da yazık olur adabına

-Hz. Mevlana

TiTireTTin

Acemi
TURAN klanı hiç bir klan kötü ya da iyidir diye yol izlemez arkadaşlar.
Şahsi.meseleleri ekleme yaparak ilerlememek lazım. TURAN klanı VAR olan bir klandi ve kendi olarak devam etmek.istedigi için ayrıldı NOKTA

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Tarih:01.12.2020

Hesap:Zıreael(ANATOL)

Arkadaşın cenazesi olduuğu rakip klana iletilmesine rağmen sen gelene kadar köyler bizde kalsın sahip çıkalım, cenazen bu kadar önemliyse oyunun ne önemi var gibi sözler ile kendinde hak bularak oyuncumuza operasyon yapılmıştır.

Köyün hiçbir önemi yok tabi ki sizlerin bir yakınını kaybetmemesini diliyor, iyi oyunlar diliyorum.

sansasyo

Acemi
Bir cenaze için 2 hafta müsade istiyosan çok yakınından biridir o kişi başın sağolsun da o kadar yakınından biri vefat etmişkende oyun düşünüyorsan yazık sana ne diyim. Oyun bakıcı diye bişi özellik koymuş sende şuan o hesaba bakıyosun zaten boşuna yok o özellik.

kardanAdam

Baltacı
Bir cenaze için 2 hafta müsade istiyosan çok yakınından biridir o kişi başın sağolsun da o kadar yakınından biri vefat etmişkende oyun düşünüyorsan yazık sana ne diyim. Oyun bakıcı diye bişi özellik koymuş sende şuan o hesaba bakıyosun zaten boşuna yok o özellik.
Bakıcı da ney :)