En İyi Savaş Taktiği(!)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yekşans değil başkası davet etti dünde ss gelsin atacağım

DeletedUser72279

Ziyaretçi
DA7C09B2-5956-41BB-970B-8BF5F8FA3E8E.jpeg
bizim saldıralarımız bittikten sonra klana alıp toplamakta gerçekten adamlıkta zirve hiç alavere dalavere yok

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
bundan 2 ay önce bi sirkü çekmiştim size
bu oyun kendi safına adam çekmeye çalışarak kazanılmaz savaş ile kazanılır dedim o zamanlar tepeden bakıyordunuz, küçümsediniz, bizden daha kalabalıktınız kimisi alay etti küfür eden vardı. çok fazla oyuncunun olması savaş kazandırmaz samimiyet yoksa
ama biz sabırla işimize bakacağız ve er yada geç başaracağız dedim

ve bu world bittiğinde herkes sığınmacıların değil emek veren insanların kazandığını herkes görecek.

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
24806 adlı eklentiyi görüntüle
bizim saldıralarımız bittikten sonra klana alıp toplamakta gerçekten adamlıkta zirve hiç alavere dalavere yok

Dostum dalaverenin tanımını karıştırıyorsun sanırım. Kimsenin arkasından iş çevirdiğimiz ya da sövdüğümüz yok. Ya da klan oyuncularınızı klana davet ettiğimizde yok. Sizin bu konuda faturanız oldukça kabarık. Ayrıca bu paylaştığın şeyi de onaylamıyorum bizim klandan kim yaptıysa yanlış yapmış. Ama bunun alavere dalavere ile alakası yok bunu da bil :D

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Ayrıca bu burakemir mevzusunun benim az önce yazdığım ve senin attığın yekşans ile konuşmadaki mevzu ile bir alakası yok :D konuyu da çarpıtma. Anladın mı senle dalga geçtiğimizi davet mevzusunda ''bizim klana gelsene :)'' diyerek bunu da söyle de anlamadıysan whatsapp'dan ekran görüntüsü atayım sana nasıl güldüğümüzü görmen için :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ekran görüntüsü bekliyorum. Yönetimden herhangi birinin davet ettiğini düşünmüyorum. Üyeler arası konuşma atacaksan boşuna atma davetleri yönetim atar çünkü
Tek tek yöneticilerinizi bilmiyorum ilgimide çekmiyor öyle yada bizim klana gel deniliyor haticeye değil neticeye bakalım sonuç olarak davet edelim yazılıyor oyuncuma

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ayrıca bu burakemir mevzusunun benim az önce yazdığım ve senin attığın yekşans ile konuşmadaki mevzu ile bir alakası yok :D konuyu da çarpıtma. Anladın mı senle dalga geçtiğimizi davet mevzusunda ''bizim klana gelsene :)'' diyerek bunu da söyle de anlamadıysan whatsapp'dan ekran görüntüsü atayım sana nasıl güldüğümüzü görmen için :D
Konuyu çarpıtma değil ben her zaman paylaşıyorum sizin yaptığınız gibi her neyse yekşans sevdiğim biri istediğiniz kadar gülün bende kendi puanımda oyuncularınızı toplarken gülüyorum.

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Birine gel klana diyerek mesaj atıp bunun eğlencesini mi yapıyorsunuz ortak forumda anlamadım boyleyse yakıştıramadım
Hayır hocam Tapates üyelerimizle sık sık iletişimi olan bir oyuncu. Klanlarımıza katlama açtığı köy için hammadde talebinde bulununca aralarında bir şakalaşma döndü. Arkadaş da bunu bizlerle paylaştı. Tapates bu konuşmayı burada kendisini cidden davet etmişiz gibi bir izlenim verince olayın geyik olduğunu belirtme ihtiyacı doğdu. Yani cellat klanlarının üyelerine klanımıza gelin diye mesaj atıp dalga geçmiyoruz zaten buna ihtiyacımız da yok zira Cellat klanı oyuncuları gelmek için yeterince rahatsız ediyor bizi.

Bantank

Baltacı
Hayır hocam Tapates üyelerimizle sık sık iletişimi olan bir oyuncu. Klanlarımıza katlama açtığı köy için hammadde talebinde bulununca aralarında bir şakalaşma döndü. Arkadaş da bunu bizlerle paylaştı. Tapates bu konuşmayı burada kendisini cidden davet etmişiz gibi bir izlenim verince olayın geyik olduğunu belirtme ihtiyacı doğdu. Yani cellat klanlarının üyelerine klanımıza gelin diye mesaj atıp dalga geçmiyoruz zaten buna ihtiyacımız da yok zira Cellat klanı oyuncuları gelmek için yeterince rahatsız ediyor bizi.
Rahatsız ediyor bizi bu üslubunda beğenmedim ben nerden geldiğini unutma demişler 2 ay öncesine kadar birakmistiniz unutmayın ozaman aynı şeyi diyormuydun beni dahi cagirmistin gel diye kendinle celisiyorsun bir bakayım dedim daha cevap verilmeyecektir şahsım adına iyi oyunlar

DeletedUser72279

Ziyaretçi
@YALNIZBARON nasıl katlama açarken sirkü atıyorsa bende atıyorum gayet normal yakında bana op yaparsanız söz destek de isterim ama bölgede adamınız kalmayacak bana saldırana kadar