En İyi Klan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TEF Castiel

Mızrakçı
  • En İyi Klan : TUĞRA
  • En Savaşçı Klan : TEHLİKE
  • En Güvenilir Klan : İSYAN
  • Beklenmedik Düşüş : UDW
  • Beklenmedik Çıkış : THE GODFATHER

InFlames06

Baltacı
En İyi Klan : GALAXY =Bu Sene özelinde net bir en iyi klanın yerini hiçbir klan olduğunu düşünmesemde diğer klanlardan bir adım önde görüyorum.
En Savaşçı Klan : Myrmydns =Özellikle klasik ve son dünyada bu arkadaşların önüne koyabileceğim bir klan yok.
En Güvenilir Klan : İsyan = Umarım küfür yemem :)
Beklenmedik Düşüş : UDW= kesin olarak udw olduğunu düşünüyorum,tek favori girdiği dünyada bile çok erken veda etti.
Beklenmedik Çıkış :SAB=Burda taraflı gibi durabilirim ancak benimsediğim iki klanında diğeri İSYAN buraya yazılabileceğini düşünüyorum .Yanlış olmasın biz potansiyelimizin farkındayız sadece rakipler geri plana atmıştı :)

UNCHARTED

Dük
Sadece güncel dünyalar için bakıyorsunuz olaya 62. Dünya için yazılıyor genelde bu biraz tartışılır.

En iyi klan bence: Pusula
En savaşçı klan: Argo
En güvenilir klan: Eşkiya
Beklenmedik düşüş :Udw ile RESPAWN
Beklenmedik çıkış: İSYAN (TUK)

Pusula geçmişe bakınca en güzel klan tartışmasız

ARGO klasik dünyalarda özellikle aşırı sağlam savaşlar vermiştir.

EŞKİYA özü sözü bir klan kendi pasif adamını bile atmaya kıyamazlar ister üyesi olun ister müttefiki her türlü gözü kapalı güvenirsiniz :D

UDW ve Respawn son zamanlarda girdiği dünyalarda kendi potansiyellerini aşırı kaybettiler

İSYAN 41i kapattıktan sonra kendine çok güzel ekip kurdu girdiği her dünya başarısı olmuştur.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Vuruyorherkeste pasif olsan gene bir ayağın çukur da
Köy sevdalısı çok ya :D

OmanyaQ

Acemi
  • En İyi Klan : Galaxy
  • En Savaşçı Klan : TEHLİKE
  • En Güvenilir Klan : VEGAS-İSYAN(TUK)
  • Beklenmedik Düşüş : UDW
  • Beklenmedik Çıkış : İSYAN(TUK)

JrFly

Dük
pusula adamlar dünyaya girip tokatladılar 3 kıtayıda aldılar ve üstüne kapattılar :D

Pressman*

Baltacı
2020 senesini ele alarak, yani 52-62. dünyalar arasını göz önünde bulundurarak konuşursak;

En İyi Klan: BARZO
56'yı saymazsak, en çok mücadele verilen dünya 59'du. BARZO da bu dünyada gerek savaş, gerekse diplomasi yönetimi konusunda saat gibi çalıştı. Başarısız olacaklar şeklinde beklentileri olanları (ben dahil) ters köşeye yatırdılar.

En Savaşçı Klan: Kesinlikle CİN. 50,56,59'da oynadılar. Sayıca üstün oldukları, hatta rakibe yakın oldukları bir dünya yoktu. Bu dezavantajlı ortamları bir yerde de kendileri istedi. Özellikle 56'da her ne kadar kısa da sürse verdikleri mücadele hayran bıraktı.

En Güvenilir Klan: Myrmydon
Klasik dünyalar ve son olarak girdikleri 62. Dünyada diplomasileri nasıl başladı ise öyle bitti. Son dönem için şahsen en güvenilir klan olarak buluyorum Myrmydon'u.

Beklenmedik Düşüş: Sancak
Geçmiş dönemde 3 dünya kapatmış bir klanın, üst üste 3 dünyada da yenilgiye uğramasını kimse beklemiyordu. Sancak 50,56 ve 62'de düş kırıklığı yaşattı.

Beklenmedik Çıkış: AZAP
56ıncı dünyada yönetmesi çok zor olan NOP klanını bünyelerine katarak, kendilerinin dahi kendilerini favori görmediği dünyayı domine ederek kapattılar.

En İyi Klan : GALAXY
En Savaşçı Klan : Myrmydns
En Güvenilir Klan : Basher
Beklenmedik Düşüş : UDW
Beklenmedik Çıkış : HAYAL

Tibelda

Emekli Görevli
Güncel Durum

Henüz 10 kişi oy kullandı. Bu nedenle henüz netleşen bir şey yok. Şuan için "En iyi klan" kategorisinde Galaxy ön plana çıkıyor. "En savaşçı klan" kategorisinde myrmydns zirveye çıkıyor. "En güvenilir klan" kategorisinde EŞKİYA dikkat çekiyor. Onları "İSYAN" takip ediyor. Beklenmedik düşüş kategorisinde UDW farkı açıyor. Beklenmedik çıkış kategorisinde ise HAYAL ve İSYAN zirveyi paylaşıyor.

Bakalım kalan günlerde neler olacak. :)

Klan AdıEn İyi KlanEn Savaşçı KlanEn Güvenilir KlanBeklenmedik DüşüşBeklenmedik Çıkış
PUSULA311
Galaxy8
ESL1
EŞKİYA4
SANCAK5
CIZZ1
NOP3
AZTEK1
UDW9
CARTEL1
CESET11
Godzilla1
HAYAL4
Myrmydns6
Prorespawn1
JOG1
EXİT1
57.Alay1
CİN2
AZAP11
ARGO13
MİĞFER-HAŞ2
TUĞRA1
TEHLİKE2
İSYAN34
THE GODFATHER1
SAB1
DEJAVU1
VEGAS1
BARZO1
Basher1
PAŞA1
Tubby1

ONURtanba

Milis
En İyi Klan: Galaksi diyebilirim savaş meydanında iyiler masa başında da iyiler yasa dışında da iyiler.
En Savaşçı Klan : w60 da Esl klanı ama genel olarak bakarsak tüm dünyalar açısından Cin klanı diyebilirim.
En Güvenilir Klan : Eşkiya klanı diyebilirim kimse yanlış yapmaz orada.
Beklenmedik Düşüş :
Sancak klanın w62 de daha iyi oynamasını beklerdim.
Beklenmedik Çıkış : Cızz klanı diyebilirim ben savaşın daha kolay geçeceğini düşünüyordum ama güzel oyun güzel bir ekip oyunu sergilediler kendilerine tekrardan tebrik ederim umarım daha iyi yerlere gelirler.
adamlar 100 + kişi zahmet olacak iyi olsunalar :D

Crazy is here

Yasaklı
Buraya kendi klanımı yazmayacağım tarafsız olamam o yüzden şu şekilde oynadıgım klanlar veya izlenimlerimle yorumlamak istiyorum :

En İyi Klan : Şüphesiz ki NOP. Girdiği her dünyada ses getirmiş gerek oyuncularıyla gerek yöneticileriyle harika bir ekip. Bir daha kurulur mu bilmem ama herkes kurulmasını istiyordur :)

En Savaşçı Klan : CİN. Oynadığı dünyalarda diplomasiden ziyade savaştıklarını gördük. Özellikle 56 de NOP a kafa atmaları zaten herkesin saygı duydugu bir klanı daha da zirveye taşıdı. 59 dan bahsetmek istemiyorum yorucu bir dünyaydı yeterince savaştık :)

En Güvenilir Klan : GALAXY. Hasan gibi bir çocuk olduğu sürece o klanda bu değişmeyecek. Gerçekten hem sözünün arkasında duran hem de gördüğüm en efendi insanlardan birisi. Bazı şeyler netken bile geri adım atmayan sözümü ben çiğnemem dediğine şahit olduğum birisi.

Beklenmedik Düşüş : SANCAK. Yıllardır takip ettiğim bir ekip. Fakat maalesef 62 de bu kadar kolay kaybetmelerini beklemiyordum. Belki ard arda cok dünyaya girmelerinden kaynaklı bir yorgunluk olabilir. Yoksa yılların verdiği tecrübeler ve oyuncu kalitesiyle 62 Sancak klanına yakışmayan bir world oldu.

Beklenmedik Çıkış : BARZO. Yıllardır olan bir ekip olmalarına rağmen 59 da karşılarında oynadım. Gerek Dursunun diplomasisi gerek sahada verdikleri savaş harikaydı. Bazıları beleş dünya dese de gercekten geldikleri noktaya savaşarak geldiler. Düzenli olarak yaptıkları oplar sınır oyuncularının aktifliği güzeldi. Bu kadroyu korurlarsa daha çok dünya kapatırlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.