En İyi Klan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Y3GsnA.png

Merhaba Şövalyeler,
2020 Yılının enlerini seçerken bu yılın "En İyi Klanlarına" da göz atalım istedik. Klanlar için ayrı kategoriler bulunmaktadır. İsterseniz kendi klanınızı da aday gösterebilirsiniz.

Katılım başlangıcı: 09.01.2021
Katılım sonu: 30.01.2021

Kategori Açılımları
  • En İyi Klan : Tüm muhtemel kriterler de en iyi olduğunu düşündüğünüz klan.
  • En Savaşçı Klan : Haritasından kırmızı eksik olmayan, hem kendi hem rakiplerine savaşın keyfini yaşatan klan.
  • En Güvenilir Klan : Tüm muhtemel kriterler de oyunculara ve klanlara aşırı güven veren klan.
  • Beklenmedik Düşüş : Bu sene geçmiş yıllarda elde ettiği başarılara göre beklenmedik şekilde kötü performans gösteren klan.
  • Beklenmedik Çıkış : Yakın zamanda kurulmasına rağmen adından oldukça söz ettiren ve ettirmeye devam edecek klan.
Forum İçeriği Detayları
  • Bu konu forum etkinliğinden bağımsız bir forum içeriğidir.
  • Bu içerik kapsamında ödüllendirme olmayacaktır. Seçilecek kadar iyi olmak zaten en güzel ödül olacaktır.
  • Sadece kazanmak adına farklı hesaplardan atılan benzer postlar dikkate alınmayacak ve kaldırılacaktır.​
  • Lütfen katılımınız tarafsız, adil ve seçimlerinizin 2020 yılındaki performansı kapsayacak şekilde olmasına özen gösteriniz.​
Örnek Katılım

En İyi Klan :
TW_TR
Sebep:
En Savaşcı Klan : TW_TR
Sebep:

Mümkün olduğunca detaylı bilgi veriniz.

Herkese Başarılar.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
En İyi Klan: Galaksi diyebilirim savaş meydanında iyiler masa başında da iyiler yasa dışında da iyiler.
En Savaşçı Klan : w60 da Esl klanı ama genel olarak bakarsak tüm dünyalar açısından Cin klanı diyebilirim.
En Güvenilir Klan : Eşkiya klanı diyebilirim kimse yanlış yapmaz orada.
Beklenmedik Düşüş :
Sancak klanın w62 de daha iyi oynamasını beklerdim.
Beklenmedik Çıkış : Cızz klanı diyebilirim ben savaşın daha kolay geçeceğini düşünüyordum ama güzel oyun güzel bir ekip oyunu sergilediler kendilerine tekrardan tebrik ederim umarım daha iyi yerlere gelirler.

Freaky

Casus
En iyi Klan : Buraya bir çok aday var ama kalabalık olup işini diplomasi oyunlarına bırakmayıp güzel organize olan ve çok kaliteli ekiplere sahip NOP klanı diyebilirim.
En Savaşçı Klan : 49’da rakibi olduğum 56’da beraber oynamaya gurur duyduğum 61’de WESSPONT klanlarının önderliğini yapan AZTEK klanı demek istiyorum.Haritası çok zor şartlar altında silindi derken geri dönüş yapıp 49’u kapattılar.
56da dünya kapatmada çok büyük bir emeği olan 3 cephede savaşan ve son askere kadar mücadele eden bir ekip.

En Güvenilir Klan: Kesinlikle Eşkiya.
Diplomasi konusunda sözüne sonuna kadar sadık olup,oyuncularına değer veren eski oyun üslubuyla oynayıp kazanma gayesi yerine eğlenceyi ön plana alıp dostunu satmayan bir ekipden oluşuyor.

Beklenmedik Düşüş : Başarı olarak nitelendirirsek 2 Dünyada Final yapıp başarı elde edemeyen UDW ve sağlam bir başlangıç yapıp haritasını oluşturdukdan sonra kendi diplomasisinin kurbanı VUSLAT klanları son dünyalarda beklenmedik düşüşler yaşadı.

Beklenmedik Çıkış : Tabiki Cartel:D
Girdiğimiz 59 klanında büyük etki yarattığımızı düşünüyorum.
Daha önceki 2 dünya da farklı isimlerle yer aldık bundan sonra CARTEL olarak devam edeceğiz.İyi organize olabilen güçlü bir yönetim kadrosuna sahibiz ekibimiz her dünya büyümekte ve daha güzel sonuçlarla devam edeceğiz.
Turnuva dünyasındada yer alıyoruz takipte kalın imzalar bizden keyiflenmesi sizden :)

**KOMUTAN**

Mızrakçı
En İyi Klan : CESET
Sebep: YALANSIZ OLMASI

En Savaşcı Klan : CESET
Sebep: Bıkmayan yılmayan savaşı son köyüne kadar sürdüren olduğu için...

Azzera

Mızrakçı
En İyi Klan: Galaxy. 62'de sanki barbar topluyormuşçasına hızlıca savaşları bitirip dünyanın üçte birini aldılar.
En Savaşçı Klan: Godzilla. Duruşu ve sergilediği performansıyla son birkaç dünyanın en savaşçı klanı benim gözümde.
Beklenmedik Düşüş: Sancak. Köklü bir klan olmasına rağmen aşırı hızlı bir mağlubiyet aldı.
Beklenmedik Çıkış: Hayal. Toplama bir klan olmasına rağmen şu an istatistik olarak incelendiğinde w60'ın en iyi klanı. Hayranlıkla takip ediyorum.

Dr. Stone

Favori Forumcu
En İyi Klan: Galaxy gözüküyor diğer klanlardan daha üstün olarak
pre oynama stili uykusuzluk vs vs ile üstünler
En Savaşçı Klan : Mrymdns klanı kendalgil savaşmayı severler
oynama stili uykusuzluk ekipçe köy takibi vs vs
En Güvenilir Klan : Eşkiya klanı Abdigil öz ama standart oynuyor
diplomasi vs
Beklenmedik Düşüş : Prorespawn klanı. Burak abigil düşüşte apaçık bişekilde.w47 ve w62 tam bi kaos.
Beklenmedik Çıkış : Jog klanı açıkcası tanımıyorum ama hala ayakta kalmaları beklenmedik birşey. w62

Somebodyelse

Acemi
En İyi Klan: w62 için muhtemelen galaxy
En Savaşçı Klan : Myrmidons kesinlikle. Farklı klanlarda olmamıza rağmen çok gece dc de muhabbet ederek sabah ettik. Mis arası doldurmakta ve Mis arası atmakta üzerlerine tanımadım. Are you serious ? sen nasıl bir kralsın...
En Güvenilir Klan : w62 EXIT (!) anlayan anlar :) o kadar dünya oynadım ben böyle bişey görmedim :)
Beklenmedik Düşüş :
Sancak klanın w62 yi satmasını beklemezdim
Beklenmedik Çıkış : 57.Alay ekibi.. Vefanın içinde Vefa ya rağmen iyi ayakta kalıp sonrasında kendilerine yapılan yanlışa rest çekip kendi ekip arkadaşlarıyla devam edip oyunlarına baktılar.. Bırakanları oldu, devam edenleri oldu ama güzel mücadele verdiler. Kendilerine her türlü sözü söylediler yalan yanlış bir sürü iftira attılar sirküler çekip ama kimse edebini bozmamak için tek kelam etmedi. Hepsini ayrı ayrı selamlıyorum. Azoq* başkan bildiğin yoldan çıkma.. Bundan sonra kimlerle ortak hareket edeceğini 2 kere düşün sadece.. Bu dünya sana çok büyük bir ders olmuştur diye düşünüyorum

Tibelda

Emekli Görevli
Bu konuda tablo yapmak için çok erken. Katılım yönünden hayal kırıklığı yaşadığımı belirtmek istiyorum. Tüm dünyalar da "En iyi biziz" tartışması devam ederken bu konunun böyle az ilgi görmemesi gerekirdi. Umarım kalan günlerde tersine döner. :)

En son 12 yıl önce oynamıştık bu oyunu. Sonra sene 2016'da lise arkadaşlarımızla tekrar girelim dedikten sonra çok fena çarpıldık 41'de. Pre felan hiçbir şey bilmiyorduk. 42'de öğrenip girelim dedik. Galaxy klanına toslamıştık. Çok sağlam pre ile girmişlerdi. Çok beğenmiştim oynama tarzlarını nefes aldırmamışlardı. Ancak ben o dünyada Kudret'i de çok beğenmiştim. Orada da 46'da çok güzel oynamışlardı. 45'i kapatırken İlim'in yöneticiliğini beğenmiştim ama klan çok iyi sayılmazdı. 54'de HAŞ ile çok iyi oynadık. Çok iyi oyunculardan oluşan bir ekip ama yönetimi çok kötüydü. Pusula'ya karşı çok iyi savaştılar ama iyi yöneticisiz bir yere kadar. Şu an oradan tanıştığım iyi arkadaşlarla 60'da beraberiz, yönetimi de iyi bir ekipte. Kök söktürüyorlar rakiplerine. Her gece 20 kişi discordda hem eğleniyor hem oyununu oynuyor. 62'de Mir'in kendi güvenine hayran kalmıştım ve çok iyi de oyuncular. Argo'da sağlam ekip onları da beğeniyorum. Çok kararsız kaldım ama sonuç olarak;

• En İyi Klan : ARGO- GALAXY
  • En Savaşçı Klan : ARGO
  • En Güvenilir Klan : MİĞFER- HAŞ
  • Beklenmedik Düşüş : UDW
  • Beklenmedik Çıkış : HAYAL ( ekip korunursa bence en best ekiplerden biri olabilir )

Tibelda

Emekli Görevli
Güncel Durum

Henüz 10 kişi oy kullandı. Bu nedenle henüz netleşen bir şey yok. Şuan için "En iyi klan" kategorisinde Galaxy ön plana çıkıyor. "En savaşçı klan" kategorisinde myrmydns ve ARGO zirveyi paylaşıyor. "En güvenilir klan" kategorisinde EŞKİYA dikkat çekiyor. Onları "Miğfer-HAŞ" takip ediyor. Beklenmedik düşüş kategorisinde SANCAK ve UDW zirveyi paylaşırken, beklenmedik çıkış kategorisinde ise HAYAL ön plana çıkıyor.

Bakalım kalan günlerde neler olacak. :)

Klan AdıEn İyi KlanEn Savaşçı KlanEn Güvenilir KlanBeklenmedik DüşüşBeklenmedik Çıkış
PUSULA111
Galaxy5
ESL1
EŞKİYA3
SANCAK3
CIZZ1
NOP2
AZTEK1
UDW3
CARTEL1
CESET11
Godzilla1