Emin bir şeyler deniyor :)

TaPaTaS

Baltacı
72 de cindede oynamak istersin sen şimdi ne hikmetse :)

Çağırırlarsa girerim tabi niye girmeyeyim. Cinde de oynamadık demeyiz :D

Ben Tuğrula önceden küfür etmedim tanımıyordum onu 56da Doğukan aracılığıyla tanıdım ama şimdi sabah akşam küfürleşiyoruz zaten çok sevdiğim bir arkadaşım oldu sıkıntı yok :D Senin de bildiğin üzere avrese küfür ettim ben hâlâ da arkasındayım onu klana aldığım gün omurgasız olurum :D Tuğrul 56da bana küfür ettiyse söyle de gece DC geldiğinde 1 tur daha söveyim ona :D
51 hakkında bir şey sormama gerek yok hem konuyla alakası yok hem orayı ilgilendiren bir şey yok inanıyorum sana orayla alâkalı bir şey söylemedim ben
Truva konusunda sonradan gelip klanda yetki aldığın için malûm klanın bu oyunun en büyük klanı(!) olmasına rağmen sürekli birilerine ihtiyaç duymasına uyuz oluyorum :) O yüzden ciddiye almam normal

Neyse Özgür abi aradı az önce dün onunla konuşmuşsunuz zaten sıkıntı yok

İnan hatırlamıyorum şimdi Tuğrulun günahını almak istemiyorum onun günahı çok :D Ama direkt sana söven olmuştu Diriliş dcsinde :D

Seninle de konuşmuştuk bu konuları daha önceden. Benim seninle ya da direkt Shelby ile bir sıkıntım olmadığını söylemiştim. Klanında ki 2-3 kişiden haz etmiyorum sadece, onlarında direkt ismini vermiştim zaten daha önce. Tekrar tekrar isim vererek üzerlerinde bir ön yargı oluşsun istemiyorum. Keza onları tanıyan arkadaşlar için de on numara insanlardır belki de. Bizim geçmişimiz çok iyi olmadığından dolayı sözlerimiz sürekli çatışıyor. Neyse uzatmıyorum dediğin gibi dün Özgür abiyle konuştum, hakkınızda bir çok güzel şey söyledim. Bir ara da seninle konuşuruz sana söylerim ( Umurunuzda ya da değil ) :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı

İnan hatırlamıyorum şimdi Tuğrulun günahını almak istemiyorum onun günahı çok :D Ama direkt sana söven olmuştu Diriliş dcsinde :D

Seninle de konuşmuştuk bu konuları daha önceden. Benim seninle ya da direkt Shelby ile bir sıkıntım olmadığını söylemiştim. Klanında ki 2-3 kişiden haz etmiyorum sadece, onlarında direkt ismini vermiştim zaten daha önce. Tekrar tekrar isim vererek üzerlerinde bir ön yargı oluşsun istemiyorum. Keza onları tanıyan arkadaşlar için de on numara insanlardır belki de. Bizim geçmişimiz çok iyi olmadığından dolayı sözlerimiz sürekli çatışıyor. Neyse uzatmıyorum dediğin gibi dün Özgür abiyle konuştum, hakkınızda bir çok güzel şey söyledim. Bir ara da seninle konuşuruz sana söylerim ( Umurunuzda ya da değil ) :)
O zamanlar bana söven kimse benden onlara 2 katı hiç haz etmiyorum zaten bırakacaktınız ezecektim 56da çok konuştuk bunları world başı bastıkları prenin fazla olması yanılttı sizi :D
Bu world bitsin öyle konuşuruz benim için düşman düşmandır rakibimle kavga etmediğim küfürleşmediğim sürece konuşmayı sevmiyorum yapı olarak :D

IronMan.

Yasaklı

Abdi seni çok iyi anlıyorum acın acımızdir kardeşim :) yapmış olduğun son op olmasın biraz dirayetli oynayın :) Dün diriliş DC sinde küfür edenler hala ediyoruz birbirmize küfür sen beni bu kadar düşünme hazimsizliktan şişip patlama ;) gelmişsin 56 muhabbeti aciyosun illa şimdi omurgalı duruşunu mu tartışalım burada?
günah mı çıkaralım forumda:)

Hikmetle diriliş i aradan çıkaralım diye muhabbet ediyosun aranızda gülüp eğleniyosunuz ben bunu öğrenip sana dayayinca omurgasız oluyorum he :) ve karşılığında ss i atıyorum Abdi bu yeterlidir diye , e ben size vurdummu diyosun :) la avel senin vurmani mi beklicem ? Omurgalı adamsınya , niye benden böyle bir ss gelmedi de senden geliyor he ? Bidi bidi yapma op yap oğğp

TaPaTaS

Baltacı
Abdi seni çok iyi anlıyorum acın acımızdir kardeşim :) yapmış olduğun son op olmasın biraz dirayetli oynayın :) Dün diriliş DC sinde küfür edenler hala ediyoruz birbirmize küfür sen beni bu kadar düşünme hazimsizliktan şişip patlama ;) gelmişsin 56 muhabbeti aciyosun illa şimdi omurgalı duruşunu mu tartışalım burada?
günah mı çıkaralım forumda:)

Hikmetle diriliş i aradan çıkaralım diye muhabbet ediyosun aranızda gülüp eğleniyosunuz ben bunu öğrenip sana dayayinca omurgasız oluyorum he :) ve karşılığında ss i atıyorum Abdi bu yeterlidir diye , e ben size vurdummu diyosun :) la avel senin vurmani mi beklicem ? Omurgalı adamsınya , niye benden böyle bir ss gelmedi de senden geliyor he ? Bidi bidi yapma op yap oğğp

Cidden okuduğunu anlayabiliyomusun merak ediyorum :) Bak son kez yazıcam sana ondan sonra kendi kendine konuş muhattap almıycam. 15 saat postlarımı okuyup anlayamadığın yetmiyor, konusunu kapattığımız bir muhabbete yırtık dondan çıkar gibi 15 saat sonra gelip postumu alıntılayıp mesaj atıyosun.

56 da aramızda olan mevzu, 56 forumunda bir konu başlığı altında ss leri ile duruyor. Azcık beyni basan birisi orayı açıp baktığında neyin ne olduğunu rahatlıkla anlayabilir. Papağan gibi sürekli aynı şeyleri konuşmaktan zevk alan birisi değilim :)

Zamanında Abdi abi Abdi abi diye mabadımda dolaşan bir bebeydin, bugün avel yazıyosun. Abi demeni beklemiyorum zaten de en azından Abdi diye hitap et de bende seni adam yerine koyup muhattap alayım. Ban yemeyeceğimi bilsem çok güzel bir benzetmem var senin için ama ban yememe değecek birisi bile değilsin üzgünüm, söylemiycem :)

NOPasaran*

Okçu
@Margaret canımın içi bu hala devam ediyor şimdi mi müdahale edersin yoksa sabaha mı bırakacaksın :eek::eek:

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

akifS*

Hafif Atlı
Geçen orada bir arkadaşınkine bakmışsın zaten.Adam telefon çekmeyen bir köye gitmişti.3 köyünden oldu.Fark edince 4.köyde de benim desteklere takıldın.
İnanır mısın ben de saldırıları atıp köye çıkmıştım kfkdkfkdkck Güzel denk gelmişti