Emin bir şeyler deniyor :)

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
Beni engellediği için buradan yazayım dedim. Seni hiç sevemedim zaten bu hareketlerle seni seven nasıl eldivensiz sevebiliyor anlamadım.

Bak arkadaşım aramızda olan ortak tanıdıklara da söyledim nop klanımı sana benim attığım oyuncuyu klana al dedi ve aldın.
Benim klanım da olan adamları klana çekmeye çalışmanı nop mu istedi :)
Kıtaya girmemen gerektiği halde kıtaya nop mu soktu seni ben anlamadim ne nopmuş be :)
Her tarafın ayrı oynuyor sonra ağlıyorsun. Kendal yapmış o yapmış sana dolmamız için Kendala ne gerek sevimsizin tekisin zaten emin.

..FERYAT.. Mar 28, 16:18
HERKESE ÖNCELIKLE SELAMUN ALEYKUM DOSTLARIM..

TENGRI EKIBI ILE OYUN BASINDA MUTEFIK OLARAK GIRDIK ANCAK SONRASINDA NOP KLANIN PARAVAN KLANI OLAN ALT KLANI OLAN MIRMDION EKIBI ILE BIRLEŞTILER.. OYUN BASINDAN BU YANA BU EKIBIN HER ZAMAN ICIN BIZI BIR BIRIMIZE DUŞURECEĞİNİ NET SEKILDE SÖYLEDIM VE BELIRTTIM..

KENDAL IN KENDISI BU DUNYADA BENI VURCAĞINI DEVRAN HOCAM DA KONFERASTA IKEN BELIRTTI BUNA RAĞMEN BIZ MIRMIDONU VURUCAKKEN SIRF VURMAYALIM DIYE KLANLARI UP YAPTILAR..

BİZ TA OZAMAN AŞAĞI INECEKKEN ARAYA HATIR GÖNUL KOYULDU VE EYVALLAH DEDIK YUKARI DOĞRU YOL CİZDIK OZAMAN DAHA GERI VITES YAPAN MIRMIDON EKIBI BU SURE ZARGINDA ESKI DOSTLARIMIZ OLAN TENGRI AILESINI NASIL İŞLEDIYSE BIR SEKILDE YALAN YANLIS KENDI SAFLARINA ÇEKTILER YINE EYVALLAH DEDIK .

SONRASINDA ALVARA ADLI ARAKDAS BENIM ALDIGIM 1 KÖYE SALDIRI ATTI VE MUTEFIK OLDUGUMUZ ICIN SORDUM KENDISINE HAYIRDIR DIYE KENDISI BANA PIS PIS IMALARDA BULUNARAK POSTA KOYDU VE GELENIN DE FAKE OLDUGUNU SÖYLEDI BUNUN UZERINE DE BEN CYBORN ADLI MIRMIDON HESABINI VURDUM ..

..FERYAT.. Mar 21, 12:21
Saldırın geliyor aldıgım köye

Alvara Mar 21, 12:32
Hayırsa hayır sudan bi bidon da bize ayır

Alvara Mar 21, 12:33
Köyünü aldığın adam bana fake atmış bende ona fake attım , nerden bileceğim senin alacağını ermiş miyim

..FERYAT.. Mar 21, 12:36
Okey

Alvara Mar 21, 12:37
Üslubuna dikkat et bi dahaki sefere

..FERYAT.. Mar 21, 12:41
Micazım böyle :)

Alvara Mar 21, 12:45
Mizacını ayrı seni ayrı

..FERYAT.. Mar 21, 12:50
Dicek çok şey varda neyse aile eğitimi almamış birine ne anlatayım

BEN VURMADAN ÖNCE BIZIM VUSLAT OYUNCUSUNUN 1 2 KÖYUNU ALDILAR SONRA FRENZY HESABIMIZA SALDIRI ATTILAR ODA YETMEDI BENIM ALDIGIM KÖYLERI VURDULAR.. DÜŞMANCA YAPILACAK HER TURLU HAREKETI YAPTILAR.. BUNUN UZERINE BENDE IÇERDEKI ARKADASLARIMI ÇEKTIM VE MIRMIDON EKIBINDEN 1 2 KISIYI VURDUM .

FARKIN DA MISINIZ BILMIYORUM .

Legion*

Yasaklı
Alvara nickli arkadaşın suratındaki sivilceler henüz geçmemiş sanırım. Ergenliğini üst seviyede yaşıyor belli ki attığı mesajlara bak :)

akifS*

Hafif Atlı
Alvara nickli arkadaşın suratındaki sivilceler henüz geçmemiş sanırım. Ergenliğini üst seviyede yaşıyor belli ki attığı mesajlara bak :)
Alvara’yı tanımıyorum, savunduğumdan değil ama emini tanıyorsam eğer bütün konuşmayı olduğu gibi paylaşmamıştır :D

OrJ1naL

Kılıç Ustası
msj ın başlığı çok hoşuma gitti "değerli dostlarım" sanki frenzy e msj atıyor gibi o kadar doğal bi başlık bence pasif toplanma aşamasında kendime ne çıkarırsam pay diyo suru full arkasına sağlam destekle ona gideceğine bize verin hesabında yoksa çok dostu olduğundan msj atmadı tüm klanlara ne koparırsam kar hesabında başka türlü içerden köy alacağına kendide inanmıyor :p

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Senden daha sevimsizi yok. Benimle de ekipçe ana avrat sövüşsen her klan kurduğumda ekibini alıp desteğe gelir misin Apo reis söylesene?
Diger sevimsiz de bu. Havlayıp havlayıp icraatı olmayan adam. 1. Si benim oynadığımı nerden biliyorsun? 2. Si bugra abilerle mesutlar saatlerce konuşup helalleşti. 3. Su ben nopla tartıştım evet ama ağzımdan herhangi biyerde kufur çıktı mi? Ya da bana karşı noktan tek kufur gelmedi. Ben seni tokatladigim icin sana sevimsiz gelmem normal ama cok sukur sevin senin hayal edemeyeceğin seviyede. Simdi kaybol gelip burada da tokatlattirtma kendini

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Diger sevimsiz de bu. Havlayıp havlayıp icraatı olmayan adam. 1. Si benim oynadığımı nerden biliyorsun? 2. Si bugra abilerle mesutlar saatlerce konuşup helalleşti. 3. Su ben nopla tartıştım evet ama ağzımdan herhangi biyerde kufur çıktı mi? Ya da bana karşı noktan tek kufur gelmedi. Ben seni tokatladigim icin sana sevimsiz gelmem normal ama cok sukur sevin senin hayal edemeyeceğin seviyede. Simdi kaybol gelip burada da tokatlattirtma kendini
Lan sen kimsin ki birini tokatlayacaksın boş teneke. Bugracisem olmasa suratına bakmazlar gelmişsin bireysel küfürleşme yok vs maval okuyorsun. Oynadığımı nereden biliyorsun diyorsun Haymanada değil misin? İlk defa mı denk geldin benimle hiç mi tanımıyorum seni :D Ekipçe sövüşmediniz mi kardeşim sen yazdın seni gördüm diye sana söylüyorum midesiz misiniz siz? Buğra abiye de yazın arayıp söylemiştim abi bak sizin klanınız öyle ufak bir klan değil yapmayın böyle şeyler dedim iplemedi beni haklı olarak. Böylesi daha tatlı çünkü :) Hepinizi toplasak bi Abeddon etmezsiniz en çok onunla kavga ettim onunla küfürleştim ama en azından delikanlı gibi oynuyordu kimsenin arkasına saklanmıyordu, az ve öz Cin ekibine sahip çıkıyordu :)
Apooo ağaca sormuşlar en çok neyden korkarsın demişler. Neden korktuğunu alıntılarsan bir sonra ki postta söyleyeceğim erken anlatınca tadı kaçar

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Şimd farat a ekşi sözlükten baktım bak ne yazıyor,
osmanlıca bir kelime olup savaş öncesi saldıracağı; kişilerin, gurubun arsına ya da saldıracağı toprakla gönderilip amacı oradaki nabzı yoklayan ve ortam koşullarını saldırıya hazırlayan tamam girebilirsiniz diyen ekip
kervanlarda kullanımı ise; kervanın konaklayacağı yere önceden gönderilen askerlere verilen isim

Emin yapmaz öyle şeyler... O güvenilir inanılır güvenli biri