Emek Hırsızlığı

• Konuyu başlatan DeletedUser65835
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Adem abiye söyleyim geleyim de nasıl atacam ben bu kuduz şahıs ile bakıcı şahsı davet yetkim var diyorsun o zaman işime yaramazsın
Davet yetkisini o cok bilen angara zeynep mi ona yazdm. Davet atabilen klandan da atarmis mis mis mis mis d

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Şaka maka bence de Ruhun Labirentleri öyle bir şey yapmadı ama büyük ihtimalle ona yaranmaya çalışan kraldan çok kralcı kardeşleri yapmış olabilir :D O kadar dünya kapatmış adamın burada aç gözlü köy peşine düşeceğini sanmıyorum garip :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Şaka maka bence de Ruhun Labirentleri öyle bir şey yapmadı ama büyük ihtimalle ona yaranmaya çalışan kraldan çok kralcı kardeşleri yapmış olabilir :D O kadar dünya kapatmış adamın burada aç gözlü köy peşine düşeceğini sanmıyorum garip :)
Ben burayi oynamicktim bile eyv duygularima tercüman oldun

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Forumda o kadar kusi var ve burada o kadar gereksiz kisi var yazmis cizmis idam ettirmis ve bir sen farkina vardin olayin tebrik ediyorum seni yemin ediyorum cok akillica dusunme adam neyin oldugunu anladi bazilari köf kof laf olsun torba dolsun yaziyor.
Biz arkadas satamiyoruz ve aciklamamida tam yapamiorum o yuzddn eyv @Silverbaron
Bir alkışlayın bu kardeşinizi ondan sonrada 200 pp geçin hesabıma bu kördüğümü çözdüm kendimi tebrik ediyorum

DeletedUser65835

Ziyaretçi
Öncelikle bu konu hakkında bana destek çıkan insanlara çok teşekkür ederim,sizin sayenizde hakkımı savunabildim,sizin sayenizde alınacağımı tahmin bile etmediğim klandan geri istek aldım,köyümü ele geçireceklerini biliyordum ancak bunu geciktirdim,muhtemelen yarına kadar köyüm ele geçirilecek bu yazımdan sonra varsın ele geçirilsin :)
Olayın son yerine geldik,Ruhun Labirentleri kişisi bana şeref sözü verdi,(söz veren insana bizim mesleğimizde inanılır,ben de inanıyorum)kendinin gerçekten olaydaki en suçsuz kişi olduğuna inanıyorum,ancak klan yöneticilerine inanmıyorum.Bana arkadaşlarımı satamam üstlenirim yine satamam diyen kişinin arkadaşlarının yönetimde olduğunu biliyorum.
bkz:qqrr2.png
Birazcık daha konuştuktan sonra zaten tahmin ettiğim şekilde olayların gerçekleştiğine inanıyorum(hala kesin kanıtım yok birisi itiraf etmediği sürece de bu olayda kesin kanıtlarım olamaz),bir kısım klan yöneticileri tarafından köyümün ele geçirilmesi istendi(çünkü gerçekten kolay lokmaydım,klandan uzaklaştırıldığım an diriliş klanının tam ortasında kalıyordum ve arkadaşım yoktu)planı yapan kuduzz ve draga54(ki kuduzz'da draga54ün bakıcısı olduğu için draga54 de benim bakıcım olduğu için işler orada birazcık daha karışıyor,zincirleme bakıcılık oluyor mu bilgim yok açıkçası ancak yokmuş gibi düşünmeye devam edebiliriz)bu planı yapıp beni tüfeye getiriyorlar,sonra Ruhun Labirentleri adlı kullanıcıdan köyü rahatça misleyebileceğini ordunun tamamının desteğe yollandığı söyleniyor.Ondan sonra kendim askerlerimi yağmaya yolladığım için döndüklerinde savunma yapabiliyorlar ve devamını zaten anlattığım üzere biliyorsunuz.
Ruhun Labirentleri ile geçen konuşmam
1-qwe.png
2-qq.png
3-qqw.png
4-qqqw.png
Bununla birlikte artık daha fazla kıta 43te oynayacağımı düşünmüyorum,forumda bu konu kapanana kadar olurum muhtemelen(ki artık diriliş klanı tarafından nefret mi edilirim yoksa normal düşünürler mi bilmiyorum)Ruhun Labirentleri adlı şahsın da bunu bile isteye yapmadığına ben açıkçası ikna oldum,klan yöneticilerinin ise bunu planladığını düşünüyorum.Siz ne düşünürsünüz bilemem,benim daha fazla araştıracağım didik didik edeceğim birşey kalmadı herhalde.
@khan1724,bana köyümü kaybedersem 2.köyü alana kadar destek olacağına söz vermiştin,teşekkür ederim inşallah dünya 44te aynı klanda aynı amaçta sizinle savaşmayı çok isterim.
Diğer destek olanlar,sizlere de çok teşekkür ederim.İnanıyorum ki bu güzel oyunda hiçbir zaman haksız kazanç sağlayanlara göz yummazsınız,daima adaletten yana olursunuz abilerim.Evet belki olay sadece bir oyundu,kaybedilen sadece 2-3 kuruşluk maddi zarardı ancak benim 1 gün boyunca savaşmamın tek sebebi hakkımı kaybetmemdi,bu yüzden bu konu için savaştım.İnşallah siz de oyunda olsun,gerçekte olsun haksızlıkla karşılaşmazsınız abilerim.Esen kalın çok teşekkürler...

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Olay belli işte Kuduzz kraldan çok kralcılık yapmış Yasin abisinin gözüne girmek için köy ayarlamış güya.Zincirleme bakıcılık yapılabiliyor.Ruhun Labirentlerine de mis at boş vs. demiş ki o da o şekilde mis atmış belli ki.

Yanlış düşünüyorsam düzeltin :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Olay belli işte Kuduzz kraldan çok kralcılık yapmış Yasin abisinin gözüne girmek için köy ayarlamış güya.Zincirleme bakıcılık yapılabiliyor.Ruhun Labirentlerine de mis at boş vs. demiş ki o da o şekilde mis atmış belli ki.

Yanlış düşünüyorsam düzeltin :)
Buna yakın olabilir ama bilinmedik yerleri var anlatamiyorum satis yapmak bna ters ;)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Ben açıkçası ikna oldum söylediklerine,belki de suçludur ancak yazdıkları şeyler kafamda kurduğum olayla birlikte örtüştü,ve dediğim gibi şeref sözü veren insana inanmayacaksam kimseye inanamam,eğer yalancıysa o sözünün altında kalır zaten.
Zamani geldiginde yapacagim bni bilen bilir kardesim. Sòz bnde senettir

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Kardeş öyle açıklamalar yapıyosunki

İnsan ikna olmuyor yok diyosun arkadaşımı satmam hayır ne varda ortada satmıyosun

Yani artık şu klavyeyi daha düzgün kullansan iyi olucak :D
Kardes telefon klavyesi. i yi ı yapamiyorum kisa yaziyorum ocakta 300 400 şiş pisiriyorum normaldir bu yazi

Bu bir oyun olsada satmam cok degisik bu konu derin mevzu girdikce icine cikamaz insan

DeletedUser65835

Ziyaretçi
Kardeş öyle açıklamalar yapıyosunki

İnsan ikna olmuyor yok diyosun arkadaşımı satmam hayır ne varda ortada satmıyosun

Yani artık şu klavyeyi daha düzgün kullansan iyi olucak :D
yönetimden bir kişi diyor ki şu köyü ele geçirebilirsin kolay lokma ve ortalamaya göre gelişmiş köy,bu arkadaş da ele geçirecekken olayı gece anlattıktan sonra vazgeçiyor,o kişiyi açıklamak istemiyor çünkü o kişinin adının lekelenmesini istemiyor muhtemelen.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
yönetimden bir kişi diyor ki şu köyü ele geçirebilirsin kolay lokma ve ortalamaya göre gelişmiş köy,bu arkadaş da ele geçirecekken olayı gece anlattıktan sonra vazgeçiyor,o kişiyi açıklamak istemiyor çünkü o kişinin adının lekelenmesini istemiyor muhtemelen.
Az kaldi cözecen herseyi :) sen bna yazana kadar hesapin bos oldugunu biliyor gibi birseydm sen yazinca misler iptal olmadi mi oyle birsey oldu davet atayim dedm ilk bas trol sandım acikcasi sonra msji iyi okuyunca hesap sahibi dedim gerck kisi uzun hikaye anlatilmz yasanir bu durum sadece

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Neyse kolay gelsin

Burdan anladıgım tek şey diriliş klanı çöp
Özur dilemene hatta dilemenize gerek yok hersey görundugu gibi degildir bunu bilin yargisiz infaz etmeyin derim. Bir insan birseyi tam aciklamiyorsa 4 5 kisinin adinin gectigi yerde arkadasini satmk istemiyordur

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Özur dilemene hatta dilemenize gerek yok hersey görundugu gibi degildir bunu bilin yargisiz infaz etmeyin derim. Bir insan birseyi tam aciklamiyorsa 4 5 kisinin adinin gectigi yerde arkadasini satmk istemiyordur
Medya-size-göstermek-istediği-kadarını-gösterir...jpg

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Oyun kuralları dahilinde gerekli incelemeler yapılacaktır.

Forum kurallarının gereğini de lütfen uygulayalım @Strafe hakaret içerikli mesajlar atan ve konuyla alakalı olmayan mesaj atan hesapları bir süre dinlendirelim. Eğer multi hesaplardan gelirlerse de lütfen bilgi ver oyun hesaplarına da işlem yapacağım.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.