"Elmas Madeni" etkinliği hakkındaki görüşleriniz!

DeletedUser63253

Ziyaretçi
Elmas madeni etkinliği gayet güzeldi. Fakat etkinlik süreleri kısa oluyor yada ara ara oluyor sık sık farklı etkinlikler yapılsa çok zevkli hale gelir oyun.

DeletedUser63140

Ziyaretçi
başarılı bir etkinlikti , devamını bekliyoruz

DeletedUser63255

Ziyaretçi
Bence bu etkinlikler artirilmali etkinlik cok iyiydi

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok işime yaradı.Böyle etkinlikler daha sık olmalı

DeletedUser59476

Ziyaretçi
Herkezin düşüncesi dışarıdan bayrak güçlendirici vesaire geldi bedevaya geldi güzel etkinlik ama göz ardı edilen bir olay var ki oda bu etkinliklerden herkes yararlanıyor ki bu durumu her oyuncu bazında eşitliyor yani size gelen başkasınada geliyor oyun bazında değişiklik olmuyor ve ayrıyaten premium ile bu tazr etkinlikler katılanlar 1 e 5 10 yani normal oynamaya çalışanlardan 5 kat fazla envaerter dolduruyor ki zaten premium adetsizliğini zorlaştırdığı oyunda etkinlik adı altına çocuklara şeker veririmiş gibi oyunculara 1 verip premium ile 4satıyorlar bu durumda şeker dağıtan iyi niyetli insan gibi gözküp kapital sistemin satışını ortaya döküyorlar
En güzel oyun en basit ve en sade olanıdır...

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Herkezin düşüncesi dışarıdan bayrak güçlendirici vesaire geldi bedevaya geldi güzel etkinlik ama göz ardı edilen bir olay var ki oda bu etkinliklerden herkes yararlanıyor ki bu durumu her oyuncu bazında eşitliyor yani size gelen başkasınada geliyor oyun bazında değişiklik olmuyor ve ayrıyaten premium ile bu tazr etkinlikler katılanlar 1 e 5 10 yani normal oynamaya çalışanlardan 5 kat fazla envaerter dolduruyor ki zaten premium adetsizliğini zorlaştırdığı oyunda etkinlik adı altına çocuklara şeker veririmiş gibi oyunculara 1 verip premium ile 4satıyorlar bu durumda şeker dağıtan iyi niyetli insan gibi gözküp kapital sistemin satışını ortaya döküyorlar
En güzel oyun en basit ve en sade olanıdır...
Siz innogames'i hayır kurumu falan mı sanıyorsunuz?

DeletedUser59476

Ziyaretçi
Siz innogames'i hayır kurumu falan mı sanıyorsunuz?
Hayır geçtikçe oyuncu kaybeden bunun açığınıda gittikçe daha çok paralı aktivite düzenleyen yine oyuncu kaybeden yine açığını kapatmak için paralı etkinlik düzelnleyen oyun şirketi ..

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Hayır geçtikçe oyuncu kaybeden bunun açığınıda gittikçe daha çok paralı aktivite düzenleyen yine oyuncu kaybeden yine açığını kapatmak için paralı etkinlik düzelnleyen oyun şirketi ..
İnanın ki size akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte mobil oyunların browser oyun piyasasına etkisini anlatan uzunca bir yazıyla oyuncu kaybının tüm sektörce doğal karşılanan bir olay olduğundan bahsetmek isterdim ancak hafta sonu tatilini bira içip dizi izleyerek geçirmek daha cazip geliyor.

Mayıscığımı kim kızdırdı :)

o değilde konu preye gelmişken fakire normal dünyada oyun yok :) o yüzden yaşasın klasik dünyalar :D

DeletedUser62754

Ziyaretçi
Ben çok saçma buldum.Hep belli başlı şeyler çıkıyor.Elle tutulur hiç bişey çıkmıyor.Şans da değil bana daha çok hile varmış gibi geldi.

myw**

Dük
İnanın ki size akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte mobil oyunların browser oyun piyasasına etkisini anlatan uzunca bir yazıyla oyuncu kaybının tüm sektörce doğal karşılanan bir olay olduğundan bahsetmek isterdim ancak hafta sonu tatilini bira içip dizi izleyerek geçirmek daha cazip geliyor.

Mayısı kızdırmayın sonra içip içip hepimizi burda çosturuyor :p:cool:

DeletedUser31287

Ziyaretçi
daha basit olan uygulamaları seviyorum. zira artık yaş ilerliyor
online süremiz iyi ama maharet isteyen sürekli değişkenlik gösteren uygulamalar hoşum gitmiyor

sürekli devam eden ve online süreyi artırıcı uygulamalar getirin lütfen...

DeletedUser62823

Ziyaretçi
Olumlu olduğunu düşünüyorum. Bence tekrarı olmalı.

DeletedUser59032

Ziyaretçi
hediyeler güzel maalesef süre uzun oyuna bağlayıcı bir özellik göremedim
hediyeler olmasa tamamen saçma sayılabilir elmasların 24 saat süre kısıtlamasıda mantıksız madalyalar gibi olması daha aktif oyun süresi olabilirdi

DeletedUser28938

Ziyaretçi
Başarılı ve güzel etkinlikti.Devamını bekiyoruz.