"Elmas Madeni" etkinliği hakkındaki görüşleriniz!

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok iyi etkinlikti çok memnun kaldım umarım devamı gelir.

DeletedUser60097

Ziyaretçi
Güzel olmuş güzel etkinlik ti ve sık sık istiyoruz 1 hafta oluyor iki hafta olmuyor her hafta olsun etkinlik

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Önceki etkinliklere nazaran daha basit ve ödül alması daha kolaydır.Envanterimiz çok kolay dolduruldu bence etkinlikler daha zor olmalılar.

DeletedUser63236

Ziyaretçi
Güzel bir etkinlik olmuş, belki daha da geliştirilebilinir.

DeletedUser63242

Ziyaretçi
Bence zevki, yormayan bir etkinlikti. Oyuncuların hepsi günlük girişlerini artırtmak hedeflenmiş belli ki.Bundada başarılı olundu sanıyorum.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Efsane olmuştu başta anlamadım ama olsun :) Elimizde değeri az olan ve biriken taşlarla da hammadde alsak iyi olacak :p

DeletedUser57638

Ziyaretçi
insanları pc yada tel başında bekletmeyen pratik bir etkinlikti çark tarzı memnun kaldım şahsen tek sıkıntı hangi durumda kullanılmaz ibaresi eklense daha sağlık lı olurdu (mesela yüzde 3 üretim fazlalığı bonuslu köyde kullanılamaması gibi prespektüs eksikti yani :)

Benim gozume bi sey takildi ya
buraya mesaj atanlarin cogu 1 mesajini atmis ciddi ciddi eyer foruma bukadar uye kazandirilabiliyosa bu buyuk basariydi :)

Etkinlik konusuna gelirsek gelistirilebilir
kazanilan taslarin diyer turda yok olmasi sacmaydi bence onlarda kalmali
ayrica fazladan kazandigim arabalari 1 turda sadece bir kez kullanabiliyordum yani fazladan baska arabam olsada kullanamiyodum sanki buda duzeltilebilir ve fazladan kazandigin arabalar istedigin kadar kullanilabilmeli

DeletedUser26831

Ziyaretçi
Bence başarılı bir etkinlikti fakat süre araları çok fazlaydı

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Etkinlikler güzel ama piiikaaaçuuuuu nun dedigi gibi elimizde olan arabaları kullanmamız lazım birde taşların gitmemesi lazım.

2.bir konu bu etkinlikleri saysını arttırmak lazım gerçekten cok yararlı olabiliyor oyuncular için.

DeletedUser

Ziyaretçi
çok güzeldi bu tür etkinlikler bizi oyuna daha bağlayıcı ve daha ilgili olma halini yaşatıyor. devamını dileriz .

DeletedUser63178

Ziyaretçi
Gerçekten çok harikaydı. Özellikle ödüller süperdi