Elites Team Bize Saldıranlar Ve Cevabını Alanlar.

• Konuyu başlatan ExorcisT*R
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Bizler Eliste'S Empire Siz kim SinizLan

bak işte bu oyun savaş oynudur.. böle abes abes knuşuldumu çocukca gereksiz bir yorum.. Lan Lun yakişyormu burda bu kelimyeyi kullandırıcak yorumda yok ama sadce Şunu söyleyebilirim tebrik ederim sizleri ama bazı şeyler içind çok erken konuşuyorsunuz zaman sabır daha çok şeyler değişecek.. yeterki seviye sınırları zorlamadan böyle güzel raporlar paylaşılsın

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser12293

Ziyaretçi
terbiyesizlik yapma alırım adam ol efendi ol senden büyük kişilere saygılı ol lanlu lunlu konuşup adamın canını sıkma..

aniden hiddetlendin :) ama haklsın bu yorumu gerektircek ortamı gerecek yorum yokken böyle yazılım şekli iyi olmadı

DeletedUser30841

Ziyaretçi
Görüyorsnz Demi Arkadaşlar Br Oyuncunun Üslubunu Düzgün Kullanamaması Nelere Mal Oluor .. Güzelm Raporlarn Ustune Bu Muhabbeti Uzamadan Kapatalm Bence :)

DeletedUser

Ziyaretçi
aniden hiddetlendin :) ama haklsın bu yorumu gerektircek ortamı gerecek yorum yokken böyle yazılım şekli iyi olmadı

özgür abi beni bilirsin böyle şeylere gelemem sevdiğim saydığım insanlara böyle şeyler yazılması beni hiddetlendirir.. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Görüyorsnz Demi Arkadaşlar Br Oyuncunun Üslubunu Düzgün Kullanamaması Nelere Mal Oluor .. Güzelm Raporlarn Ustune Bu Muhabbeti Uzamadan Kapatalm Bence :)

ben bir şey yapmadım sadece söylediği sözün yanlış olduğunu anlatmak istedim okadar.. :)

ve tanımadığı insanlar hakkında kimse kimseye saygısızlık yapmasın..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Pts ile birleşmiş güçlü (!) ocean veya empire klanı :cool:

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
diğer rapoları da koyarsanız o zaman daha açıklayıcı olur bu biraz tek taraflı duruyor :) ne diyelim güzel kesim

perdenin görünmeyen yüzü bizde adamları savunma 1. yaptık elimizde 8 sayfa rapor var bunlar 6 7 kişinin patladıklarıdır şuan o klandan eser kalmadı komple sıgındılar..

DeletedUser30743

Ziyaretçi
Vay Çakma Oceans Çakma Elites :D Şimdi Kimin Çakması Oldun Bakim Sen :D :D

Yazık oldu Size Yazık

Saldıranlarda 7. Sıradan 3. sıraya Yükselmekte Büyük Başarı

AYrıca O Ağlayan Oyuncularınızın Raporlarını niye koymadınız Bakim Siz Kıyamadılar mı size :D :D

Klanınızda Destek İsteyen oyunculara Atarak Bölgede 3.sıraya Düştüğünüz Zamanları ne çabuk unuttunuz bakim :D :D

Neyse Sen ağlamaya Devam et Ağlamayan BEbeye Süt Vermezler ;)

DeletedUser30743

Ziyaretçi
mayhemoceanistatistik.png

Alın size Gerekli Cevap :D Başka Bir Söze Gerek Yok SAnırım :D Ocinn :D