ELIT vs PAŞA SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1352

Ziyaretçi
Arkadaşlar dalga geçer tarzı konuşmalarınız olmasa çok iyi olur rica ediyorum moderatörlerden de bir uyarı yapılmasını bekliyorum karşınızda 40 50 yaşında üyeleri olan bir klan var gerçekten ayıp ediyorsunuz. Ne güzel istatistik olarak öndesiniz tamam işte daha neyin dalgasını geçiyorsunuz ki? Son köyümüz düşene kadar buradayız yani hesap felan silmiyoruz iyi oyunlar.

DeletedUser57618

Ziyaretçi
W11 elit kurucusu olarak ,Yeni elit ekibini tebrik ederim..etmeye selamlar

Not crossfiretr ve gnostiik20

DeletedUser57096

Ziyaretçi
La Celalim Paşa Bizle Eliti Dağıtacak Hesap Sildirecekti Sanki
Duydumki :):)
PAŞA PAŞA Gideceklermiş :)

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Hahaha :)
Gitmeden üyelerine devaju ya da elit e geçin diyen ve bundan iki klanın arasını açmayı uman Paşam A saygılar...
Kendi klanında ki oyuncuyu satıp yüzüstü bırakanlar rakip ittifak ı hainlikle suçması da ayrı bi komedi...

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Bizler Her Oyuncunun Verdiği Emeğe Saygı Duyarız
O Kadar Oyun Oynadık Hiç Bir Zaman Bizimle Yola Çıkanları Yarı Yolda Bırakmadık...
Ya Hep Ya Hiç Dedik..
Şimdi Bu İnsanları Ortada Bırakmak Bir Yönetim Zaafiyetidir.
Bizlerde Bu İnsanların Emeklerinin boşa Gitmesine Gönlümüz Razı Olmadı Haa Savaşamazmıydık Savaşırdık. Fakat Bir Yönetimin Yaptığı Akıl Almaz İşleri Oynuyan Oyunculara Bağlamak.. Olmaz...
Sil Baştan Yaşamak Gerek Bazen Hayatı.

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Konuya kilit atılabilir çünki savaş PAŞA'nın hezimeti ile sonuçlandı..

Dünya başında Paşa'yı görünce 2 ay süre vermiştim tam saymadım ama 62 gün sürdü sanırım..
Nidaayızın burda yaptığı lafla peynir gemisi yürütme çabası da boşa çıktı ve klanını da peşkeş çekecek başka bir ekip bulamayınca da klan dağıldı..
Z3mz3m'inde dediği gibi Yönetimin acizliğini playerlara bağlamamak gerekiyor..

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Melih abi 1 ay önce 2 ay süre verdik paşa ya klan forumunda hatta 15 günde yıkılacak iddaaları falan filan :D 1 Ay sürmedi zaten..

Aslında 15 günlük bi sürede parçalandılar sadece inatlaşıp bi sürede daha kaldılar. Ama mahmut abininde dediği gibi yönetimin yanlış hamlesinin hesabını oyuncuya kesmemek lazım bundan sonrası daha güzel olur inşallah :)