Ele geçirme planlayıcısı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-AzraiL-

Yasaklı
şimdi bizim 10 tane müttefik klan var.Ele geçirme planlayıcısında hepsini eklersek ortak paylaşıma rezervler ortak mı olacak hepsinin. Yani hepsinin tek tek birbiriyle paylaşmasına gerek var mı?

Çok saçma bir sistem var şuan. Bence örneğin 1 tane klan başka 3 klanla ele geçirme planlayıcısını paylaşsın .Ortak paylaşımı kabul eden klanların ele geçirme planlayıcısı kapatılsın. Paylaşılan ele geçirme planlayıcısını kullansınlar . Yani toplam 4 klanın Hepsi ilk paylaşan klanın ele geçirme planlayıcısını kullansınlar. Kendi ele geçirme planlayıcısı iptal olsun kullanmasınlar. Ayarları da sadece paylaşan klan yapabilsin..

Benim isteğim kendi Klanımın ve tüm müttefiklerimin ortak ele geçirme planlayıcısını kullanmasını istiyorum. Rezerv sorunu yaşamak istemiyorum. Bunu nasıl çözerim

DeletedUser66489

Ziyaretçi
harbiden bu ne kadar boş bir bakış açısı.klanlar tarihinde eklenmiş en güzel özelliğe saçma dedi ya la

-AzraiL-

Yasaklı
harbiden bu ne kadar boş bir bakış açısı.klanlar tarihinde eklenmiş en güzel özelliğe saçma dedi ya la
Neresi en güzel özellik bunun. Ben farklı rezerv yapıyorum müttefik klan farklı yapıyor. Birbirlerinden haberi yok. Şimdi müttefikler ve alt klanlarla beraber 20klan var. 20 klanın birbiriyle ele geçirme planlayıcısını paylaşmasına ne gerek var. 1 tane klan ayarları yapıp paylaşır. Diğer 20 klan onu kullanır. Kendi ele geçirme planlayıcısı iptal olur. Bu daha basit değil mi

DeletedUser

Ziyaretçi
Neresi en güzel özellik bunun. Ben farklı rezerv yapıyorum müttefik klan farklı yapıyor. Birbirlerinden haberi yok. Şimdi müttefikler ve alt klanlarla beraber 20klan var. 20 klanın birbiriyle ele geçirme planlayıcısını paylaşmasına ne gerek var. 1 tane klan ayarları yapıp paylaşır. Diğer 20 klan onu kullanır. Kendi ele geçirme planlayıcısı iptal olur. Bu daha basit değil mi

Normal şartlarda aynı köyü iki kişi birden rezerve edemez, bu hatanın sebebi önceden rezerve edilen köylerin sonradan paylaşıma açık olarak yazılması. Bu hatayı da şu yolla çok rahat çözebilirsiniz; Orada görebilirseniz eğer Girişi göster seçeneği var. Oraya tıklayıp köyü paylaşım yapılmadığı sırada en erken kim rezerve ettiyse, köy onun hakkıdır. Çözümü bu kadar basit olan bir şeyi 'bu özelliğin neresi güzel' diye sorguluyosan bu oyunu oynama derim. Bu oyunun gerçekten en güzel özelliklerinden biri rezerve paylaşımı diğeri ise komut paylaşımı :)

-AzraiL-

Yasaklı
Çok uzun oluyor işte öyle. Tüm klanlar birbirini eklemek zorunda oluyor. Benim dediğim sistemde herkes bir klana bağlı olacak. Onu kullanacak.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Çok uzun oluyor işte öyle. Tüm klanlar birbirini eklemek zorunda oluyor. Benim dediğim sistemde herkes bir klana bağlı olacak. Onu kullanacak.

Ilk defa bir dunyada uzun kaldin sasirttin beni normalde 1haftalik ömrün vardi :)

Ortalama Biri

Misyoner
Durun tamam adam öldü vurmayın daha fazla.
Şimdi bu sistemin neden olmayacağını açıklayayım. Öncelikle aile klanı diye bir tabir oyunun içinde yok. Yani bu önerideki asli sebebinizi geçersiz kılar. Ardından müttefik klanlarla da rezerv paylaşımı olabiliyor. Fakat ben niye müttefiğimin diplomasisine göre rezervimi açayım diye sorarlar adama.
Daha sayardım da berberde sıra gelmek üzere telefondan yazmaya üşendim birde.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Durun tamam adam öldü vurmayın daha fazla.
Şimdi bu sistemin neden olmayacağını açıklayayım. Öncelikle aile klanı diye bir tabir oyunun içinde yok. Yani bu önerideki asli sebebinizi geçersiz kılar. Ardından müttefik klanlarla da rezerv paylaşımı olabiliyor. Fakat ben niye müttefiğimin diplomasisine göre rezervimi açayım diye sorarlar adama.
Daha sayardım da berberde sıra gelmek üzere telefondan yazmaya üşendim birde.
berber sırası önemli

DeletedUser66909

Ziyaretçi
Cidden neden bu kadar fazla vurdunuz ki? Mantıklı bir şekilde açıklayın kimse kırılmasın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.