ELİTE klanı diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser48982
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44118

Ziyaretçi
şizofren kalırdıda işte kaderleri böyleymiş hadi iyisiniz :D

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Sizofrende banlanmalardan gitti ama onlarlada savastaydik valla onlar banlanmadan gitmese bile taaruz gibi olurdu cunku her kitada savastalardi neredeyse

DeletedUser42542

Ziyaretçi
TARRUZ'un silinip gitmesinin nedenlerini kendinize bağlamanız kadar komik bir şey ŞİZOFREN zaten silinirdi demek troll

DeletedUser48982

Ziyaretçi
TARRUZ'un silinip gitmesinin nedenlerini kendinize bağlamanız kadar komik bir şey ŞİZOFREN zaten silinirdi demek troll

Suan k 43 te ne taaruz var be sizofren yoksa sen bu klanlari goruyormusun? 2.nin ismi etkilemis seni :) gel gelelim maden oyle benim profile bak benim dedigim cikar zaten sizde suan athena olarak k43 te bizimle savasiyorsunuz son opta yine 5 6 koy kaybettiniz her hafta boyle giderse dicem ama 2 3 haftada biter zaten sayiniz az. :D neyse sonuc olarak sen de taaruzu siz yikmadiniz (ki bizler taaruzla savasirken sizler icimizden cikip gekisebilmek icin taaruza girdiniz onuda unutmayalim) sizofrene en ufak etki yapmadiniz ama gub gelip athenada yikilinca yine bozgun yapmadi ki mi diceksin :)

DeletedUser42542

Ziyaretçi
TARRUZ'dan kaç köy alabildiniz de siz dağıttınız :) TARRUZ yoolgezer oyunu bıraktığı için dağıldı.

Bizim klanımızdan iznimizle çıkıp klan kurdunuz istediğiniz oyuncuyu alın dedik güvendik şimdi bize kafa tutuyorsunuz. Bir opta 3 4 köy alabilirsin hatta istatislikler de 10 köy önde de olabilirsiniz ama 2 3 hafta muhabetlerini geçin. Dünyanın ordusunu attınız kaç köy alabildiniz sen onu anlat. Mis kesmekten helak olduk hafta sonu :D En az 35-40 mis sizlere ömür :D

Yoolgezer gibi iddialı konuşma bu bölge de daha çok şey değişecek :D

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Normalde biliyorsun ben sizlerle olan muhabbetimden asla kin gutmedim ama ilk satasan sen oldun :D birde bizim klanimizdan iznimizle demek cok yanlis ben elite klanini kurdugumda bile klanim organizeden buyuktu (elitenin son zamanlarindan bahsediyorum) ayrica organizenin 3. Klani eski siyah sancak bizle birlesicekti elite olarak devam edicektik ama omer abiyle konustujtan sonra isim onemli degil dedik ve bizler 2 klan organizeye katildik katilirken yonetimde herkes esit olucakti ben sadece 1 hafta yonetim birakip dondum sonra bizden izin aldiniz biz izin verdik guvendik.laflari hos degil cunku sizden izin alicak bir tarafimiz yok oyle ustunluk durumu olsaydi izin veren biz olurduk bknz:taaruza gecmenize izin verdik gelisin diye...

Yoolgezere gelince bana okadar laf etti zamaninda biliyorsun taaruzu ustume saldi savunmada ilk 30 a yukseltti ama kendisi arkada yatri lider dedigin adamin profilini aciyodum k43 bizimdir yaziyor sizin kafaniza bu kitayi yikicaz yaziyor savas puanina bakiyorum 1 :D simdi bu adam kimi nerde yikiyor :D onun disinda madem taaruz okadar gucluydu yoolgezer hesap falan silmedi once sizofrene sigindi taaruzun 1. Klanini sizofren yaptilar diger kucuk klanlarindaki kiyleri topladilar okadar taaruzlulara dedim arkada yatip sizi kullanan lider iki gun sonra sizide yer diye birebir cikti :)

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Taarruz konusunda son dediklerin de haklısın. Şizofren aralarına alıp Taaruzu yok etti. Bizi de yok etmek istediler ama başaramadılar. Ama şizofren değil bu bölgeyi bu dünyaya hükmederdi.

Kalp kırmak kolay gerek yok bence oyunumuza bakalım önemli olan iyi vakit geçirebilmek size de bize de iyi eğlenceler :)

DeletedUser44118

Ziyaretçi
Taarruz konusunda son dediklerin de haklısın. Şizofren aralarına alıp Taaruzu yok etti. Bizi de yok etmek istediler ama başaramadılar. Ama şizofren değil bu bölgeyi bu dünyaya hükmederdi.

Kalp kırmak kolay gerek yok bence oyunumuza bakalım önemli olan iyi vakit geçirebilmek size de bize de iyi eğlenceler :)

dünyayada hükmetmezdi okadarda abartmamak gerek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
şizofren klanının dağılması hiç bir klanın eseri değildir. Yönetim kadrosunun neredeyse tamamı banlandığında sizce şizofren isminin durması ne kadar doğru olurdu. Geride kalan ekiplere başarılar.

DeletedUser44118

Ziyaretçi
şizofren klanının dağılması hiç bir klanın eseri değildir. Yönetim kadrosunun neredeyse tamamı banlandığında sizce şizofren isminin durması ne kadar doğru olurdu. Geride kalan ekiplere başarılar.

bende öyle diyordum :D

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Artık gidenleri degil kalanlari konusma zamanidir herkese basiralar :)

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Yav iste sizofren kasaydi o olurdu bu olurdu degil adamlar kalamadi iste,suan kalan klanlar ne yaoacak acaba hmm aslinda bi yeni konu acalim worldu kim kapatri sizce diye

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Yetkili olsam "Kapatıyoruz!! Zararına köy satışları başlamıştır!!" derdim :D