ELİTE klanı diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser48982
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48982

Ziyaretçi
K43 te hızlı bir yükselişte olan taaruz klanlarına bir dur demenin vakti geldi,k43 ün geleceğini belirleyecek savaşımız başlamıştır bu savaşta tüm klanlara başarılar diliyoruz.Umarım bu savaş biz ve müttefiklerimiz için hayırlı olur...

Bir gece ansızın » İstatistikleri göster
İttifak
ELİTE
ÇEVİK
ORGANIZE
GIYOTIN
Rakip
TAARRUZ
Savaş başlangıcı
bugün saat 01:01:42
Savaş süresi
0:26:25
Barış teklif et Destek için bir klan davet et
TAARRUZ MOD ON » İstatistikleri göster
İttifak
ORGANIZE
ÇEVİK
ELİTE
ADALET 4
ADALET 2
GIYOTIN
0RGANIZE
ADALET 5
ADALET 3
ÇEWİK (dağıldı)
EXPENDABLES 3
ÇEV!K
ADALET!
ADALET 7
ADALET 6
Rakip
TAARRUZ
T@ARRUZ
TAARRUUZ
T@@RRUZ
Savaş başlangıcı
27.01. tarihinde saat 00:20:11
Savaş süresi
11 gün 1:07:56

DeletedUser

Ziyaretçi
o değilde kıta43 ün geleceği diyorlar :D siz halen hiçbir şey anlamadınız :D Şizofren üyeleri2-3 kıtaada bulunuyor her kıtadaki üyelerini 1 klanda topladıkları takdirde kıtalarında 1.inc, olacaklardır :) örneğin kıta 43de şizofren üyelerini ve puanlarını toplayın :) TAARUZ'u geçiyormu görürsünüz :)

DeletedUser48982

Ziyaretçi
o değilde kıta43 ün geleceği diyorlar :D siz halen hiçbir şey anlamadınız :D Şizofren üyeleri2-3 kıtaada bulunuyor her kıtadaki üyelerini 1 klanda topladıkları takdirde kıtalarında 1.inc, olacaklardır :) örneğin kıta 43de şizofren üyelerini ve puanlarını toplayın :) TAARUZ'u geçiyormu görürsünüz :)

Onun farkındayız ama sizofren guclu diye oyunu bırakalım napalım ayrica taaruz klanlari ile savasmayip k43 klanlari birlikte olsak sizofren klanlari k43 te iş yapamazdi ama taaruz klanlarinin diplomasisi boyle olmasini gerektirdi.Yinede kabil etmek lazim sizofren klanlari zaten iyi ve biz kendi aramizda mucadele edip zayiflarken onlar k43 tede dahada guclenerek ilerliyeceklerdir...

DeletedUser

Ziyaretçi
Onun farkındayız ama sizofren guclu diye oyunu bırakalım napalım ayrica taaruz klanlari ile savasmayip k43 klanlari birlikte olsak sizofren klanlari k43 te iş yapamazdi ama taaruz klanlarinin diplomasisi boyle olmasini gerektirdi.Yinede kabil etmek lazim sizofren klanlari zaten iyi ve biz kendi aramizda mucadele edip zayiflarken onlar k43 tede dahada guclenerek ilerliyeceklerdir...

Bizde büyük savaşlar içindeyiz sadece bunu foruma yansıtmıyoruz :) :) :)

DeletedUser42542

Ziyaretçi
TAARUZ klanı dünyanın başından beri k43'ü sahipleniyorlar ama onlara mı yar olacak bizlere mi yoksa şizofren klanına mı zaman herşeyi göstericektir. Ama k43'ün bence TAARUZ klanına yar olmayacağı gerçek. Şizofren klanına da saygı duymak gerek. Sadece k43de değil diğer oldukları bölgelerde de gayet güçlüler ve geçmişi olan bir klan. Güzel bir dünya olması dileğiyle

ORGANİZE W22
ALTAYLE1914

DeletedUser

Ziyaretçi
misyonerler üretiilmeye başlanmadan kimin nereye sahip olacagı belli olmaz sadece k-43 için demiyrm heryerde gecerli..

DeletedUser48982

Ziyaretçi
ELİTE klanı ORGANİZE klanı ile birleşmiştir yolumuza ORGANİZE adı altında devam edeceğiz...

DeletedUser

Ziyaretçi

Her ne kadar şizofrenli de olsak rakip küçümsemek bizee yakışmaz kardeşim :) keyifli çelişmeli nice savaşlara

DeletedUser46130

Ziyaretçi
Dagıtıyoruz arkada birleşip bir klan daha çıkıyor son bir klan daha kaldı sonra bir daha bakarız k43 içine kiminmiş gerçi tabl oortada:)

Ayrıca şu kıtalardaki klan hakimiyeti tablosuna bir bakın forumda degil oyunda çalışın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
w22 yi bıraksamda ben halen k43de şizofren üyeleri bir klanda toplansa klan kıta hakimiyetinden taaruzu sileceğine inanıyorum :) küçümseme değil :)

DeletedUser46130

Ziyaretçi
topladı zaten kardeşim bir gir bak öyle yorum yap bizim 4 klanımız ilk 5 içinde kıtada.

Her şeyi geçtim bir bilgin olsun ondan sonra yorum yap zaten aile klanları alınıyo dünya haritası yapılırken şizonun tüm köyleri dagınık klanalrda olsa bile kıta hakimiyetinde bizden fazla olsalar onların ismi yazardı bizim degil çok bişey degil az bilgin olduktan sonra yazmanı istiyorum :)

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Su yukardaki yazilarida yeni gordum bu arada elite suanki bozgunun temelidir yoolgezer okadar atmis tutmus oyun icindede profilime bakarsaniz kendisi ile sorunluydum suan ne taaruz kaldi ne sizofren bize yola cikarken bizleri kucumseyenler ya haritadan silindiler yada baska yerlere dagilip k43 teki yukselisimizi izlediler... eskiler iyidi ama yenileri kucumseyerek kendi kuyularini kazdilar :))