ELİT alfa

saydan09

Mızrakçı
Reyez hocam bu kadar raporlara övünmenize şaşırmadım,oyunun başında olmamıza rağmen sırf istatistiklere yansımasın diye köy kaybeden oyuncularınızı klandan atmasanız :)))

reyez33

Mızrakçı
La biz kimi satmışız arkada bırakmışız sen hangi dünyada oynuyosun.Hepinizin söylediği ayrı bir yalan.Biri çıkar oyuncu atıyosunuz istatistiğe yansımasın diye der ama asıl siz yapıyorsunuz,biri çıkar yarıyolda bırakıyosunuz der oyunculara atacak savunmanız kalmadığı için klandan atıyorsunuz.Hak yiyosun diyosun ne alaka olduğu belli bile değil.Sana diyorumki biri engelledi beni o yüzden multi açtım ya algılayamıyosun yada zeka geriliği mevcut bana diyosunki niye ban yedin o zaman.Büyün alfa ekibi oyununuza bakın,hiç kimse buraya rapor ve istatistik dılında birşey yazmasın.

father0619

Acemi
La biz kimi satmışız arkada bırakmışız sen hangi dünyada oynuyosun.Hepinizin söylediği ayrı bir yalan.Biri çıkar oyuncu atıyosunuz istatistiğe yansımasın diye der ama asıl siz yapıyorsunuz,biri çıkar yarıyolda bırakıyosunuz der oyunculara atacak savunmanız kalmadığı için klandan atıyorsunuz.Hak yiyosun diyosun ne alaka olduğu belli bile değil.Sana diyorumki biri engelledi beni o yüzden multi açtım ya algılayamıyosun yada zeka geriliği mevcut bana diyosunki niye ban yedin o zaman.Büyün alfa ekibi oyununuza bakın,hiç kimse buraya rapor ve istatistik dılında birşey yazmasın.
Sana mı soracam ulan ne yazıp ne yazmayacağımı multicinin tekisin ama o multilerde kurtarmayacak seni. herkes kimin ne bok olduğunu biliyor işine bak oyununu oyna uzatma.

reyez33

Mızrakçı
BUNUDA YALANLARINIZDAN MİDEM BULANMAYA BAŞLADI SIRF KENDİMİ HAKLAMAK İÇİN ATIYORUM MULTİ KULLANIYOSUN EDİYOSUN DEDİĞİNİZ HESAP.

5EC4D4A6-BD57-4681-BC76-FF9368234EA0.jpeg9D55A7D2-79EB-4E6F-B53B-10787E4F7C01.jpeg

reyez33

Mızrakçı
BU FOTOĞRAFTA YALANINA TOKAT GİBİ BİR CEVAP OLSUN HADİ İŞİNE BAK ŞİMDİ.

reyez33

Mızrakçı
SAVAŞ İSTATİSTİKLERİ
ELİT KLANI - ALINAN 32 - VERİLEN 12 KÖY

GO KLANI - ALINAN 0 - VERİLEN 3 KÖY

------------------------------------------

ALFA KLANI - ALINAN 13 - VERİLEN 26 KÖY

GENERAL KLANI- ALINAN 2 - VERİLEN 6 KÖY

FAAD1E86-46DF-45BC-9B5F-06F49BCD1BE7.jpeg

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Adamlar Önce bir multilerini toplasinlar Sonra ELİT ile o zaman savaşacaklar ama önce multilerini toplamalari lazım Alt klandan

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
OO Gencler son post umun ustunden 1 hafta gecdi 2 inci haftaya merdiven dayadi Seziniz Şimdık Acılmiş :) Kaptirdiginiz 100 köy var Nerdeyse Erdalbakkal abiniz w58 e donmuş gitmiş Bence bugun yarin w59 Acılır siz birde orda şansınızı deneyin :)

father0619

Acemi
OO Gencler son post umun ustunden 1 hafta gecdi 2 inci haftaya merdiven dayadi Seziniz Şimdık Acılmiş :) Kaptirdiginiz 100 köy var Nerdeyse Erdalbakkal abiniz w58 e donmuş gitmiş Bence bugun yarin w59 Acılır siz birde orda şansınızı deneyin :)

Seziniz değil sesiniz, şimdık değil şimdi, daha çok var düzeltmediğim sen önce bi türkçeni düzelt de sonra konuşalım be GENÇ. Nasıl vurduysak yankıları çok başka yerlerden geliyor :)

Eklentiler

• IMG-20200501-WA0189.jpg
    IMG-20200501-WA0189.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 10

ebrar.kara

Acemi
Rapor paylaşan delikanlılar vardı dalga geçercesine onları bi tekrar sahneye alalım bakalım